AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hummels i ten z Romy to jakieś 50~60 baniek łącznie.
0
Kupiłbym mimo wszystko Marquinosa za 25 mln i może Mirande z Atletico, Miranda to rocznik 84 ten sam co Silva i kosztowałby nie więcej niż 20mln a naprawde dobry środkowy obrońca.
0
Z tego co mi wiadomo to Marquinos jeszcze nie podpisał kontraktu z psg, zapłacić ze 25 baniek i mieć młodego stopera na lata, niech sie ogrywa.
Pozatym nigdzie nie znalazłem żeby było info o zainteresowaniach FCB nad sprowadzeniem Mirandy z Atletico Madryt.
Przecież to świtny obrońca, filar ekipy z Madrytu a pozatym Atletico skończyło sezon z najlepszą defensywą ligi.
0
Alexis jak sie weźmie za siebie to Pedro grzeje ławe.
0
Silva jest najlepszym obrońcą świata , ale nie ma szans na sprowadzenie go do nas , Luiz on jest również dobry, młodszy i to on powinien być naszym priorytetem.
0
Guardiola to był najlepszy trener jakiego widziałem w Barcelonie, podniósł nas z kolan i wzniósł na sam szczyt z którego nigdy nie spadł.
Genialny jako piłkarz, trener i człowiek, zasługuje na każde trofeum które zdobędzie i martwi mnie tylko że nie z Barceloną.
Każdy fan Barcelony nie ma prawa go nie szanować.
0
Mata jest fantastycznym pomocnikiem i nikim go Mourinho w Chelsea nie zastąpi.
0
Perfektycjy atak w Barcelonie? Myśle ze 3 genialnych atakujących było za czasów Henry-Eto'o-Messi i teraz podobny układ ciężko znaleść,
układ Neymar-Messi-Sanchez/Pedro - może okazać się dobry ale z naciskiem na Sancheza bo Pedro w moim przekonaniu a Pedro z przed 3 lat to ten sam zamodnik, brak postępu.
0
Lewandowski byłby bardzo dobry w Barcelonie, ale jest za dużo negatywnych następstw tego transferu, na początek wiadomo że przy takim zaangażowaniu wielu innych drużyn transfer Lewego zamknął by się w okolicy 40mln,co dla FCB byłoby wielkim wydatkiem(ponieważ ponad 50mln poszło na Neymara).
Patrząc dalej, skład na przyszły sezon jak narazie wygląda następująco: Neymar-Messi-Sanchez/Pedro+na ławke Tello,(czasami Fabregas),i niewiadomo co z Deulofeu,oraz Villa ktory jest na wylocie,tak więc Lewy za wiele by u nas nie grał, co dla piłkarza z jego klasą było by stratą.
A co do tego że według was Lewy jest słaby to naprawde niewiem jakimi kryteriamy oceniacie piłkarzy,Lewandowski jest świetny ale uważam że poszedł by w ślady Ibrahimovicia-który też był świetnym piłkarzem ale nie dla FCB.
0
Każdy mecz który oglądam w wykonaniu Silvy mi imponuje i ciągle udowadnia że jest najlepszy, jest lepszy od Ramosa,Pique,Kompany'ego.
Silva na teraxniejszy moment nie ma sobie równych , gdyby Puyol czy Terry byli młodsi to może , ale napewno to jest najlepszy obrońca.
0
Barca 100 pkt tak jest policzek dla Mourinho na "do widzenia" xd
0
Mam nadzieje że Neymar za przeproszeniem "wyrucha' Real w derbach xD
0
Thiago powinien grać u nas po 60' na meczach a 30' dla Xaviego i tak powinno być na meczach ligowych prawie za każdym razem, a tu jest Xavi który gra czasami całe mecze.
Thaigo jest w najlepszej 5 pomocnikow na świecie w wieku do lat 22.
0
Dobrą opcją było by kupno Hummelsa oraz Marquinhos, ponieważ środkowych obrońców do grania na poziomie powiecmy z Realem mamy:
-Pique(wpada w spadek formy a wtedy jest do niczego).
-Mascherano(nie jest to klasyczny ŚO przez co często popełnia banalne błędy).
-Puyol(gdy jest zdrowy najlepszy ŚO na świecie-ale wiadomo w jakim jest wieku).
Jest to 3 obrońców do teraz kupno Hummelsa oraz Marquinhos daje nam możliwośc rotacji i wewnętrznej mobilizacji , oraz wiadomo że z każdym sezonem Puyol bedzie coraz mniej grał mamy świetnie zapowiadającego się Marquinhos i w średnim wieku Hummelsa, z taką formacją można kilka sezonów pociągnąć.
0
Ronnie to więcej niż dobry piłkarz, to rewolucja którą historia Barcelony zapamięta.
0
Neymar jest naszym ratunkiem jeżeli chodzi o odciażenie Messiego, teraz jak Barca nie zgarnie 3 pkt, powie sie że Messi i Neymar nic nie zagrali a nie tylko Messi, mam nadzieje że Neymar zrobi furore i Barcelona wkońcu bedzie miała dwóch wirtuozo w pełni ofensywnych.
Vamos Barca po 100pkt!
0
Neymar będzie u nas wielkim piłkarzem,wystarczy że połowe kluczowych podań Messiego bedzie umiał wykorzystać.
0
Puyol to legends - największa jaką mamy.
0
Figo dla mnie synonim Judasza , i jak można takiemu wierzyć w cokolwiek.
0
Wspaniały gest ze strony Realy Madryt , widać rywalizacja miedzy klubami nawet FCB-RM nie może być ważniejsza od bycia człowiekiem , jestem tylko ciekaw czy Mourinho to popiera i czy to jest od serca czy tylko polityczne zagranie , ale mam nadzieje że jednak od serca.
0
Tito , ważniejsze jest aby operacja sie udała niż szybszy powrót , pamiętajmy że gdyby Tito wrócić nie mógł to wydaje mi sie że Pep powrócił by i znowu miał szanse wygrać LM ; D
0
chciałbym żeby Pep wrócił , ahh co to by był za powrót.
0
MESSIah16
Argentyna ma braki jeżeli chodzi o linie obrony i pomocy , atak najlepszy na świecie , ale 2 drużyna świata to Niemcy , nieważne oco sie gra oni zawsze są daleko , no i Włosi pokazali że potrafią grać w gałe.
0
jak zobaczyłem gagłówek to tylko ku**a mać a teraz poprostu żal , dlaczego w naszej Barcelonie tyle chorób , Tito trzymaj sie i udowodnij że jak człowiek czegoś bardzo chce to nic nie jest niemożliwe!!!
0
dużo ma goli jak na obrońce , pamiętam najbardziej ten z Interem w 1/2 LM piękny i wyrafinowany ;D
0
Taa ,Busquets zawsze musi grać w trudnych meczach , jest niezbędny tak jak Messi,Xavi,Iniesta !
0
Staty na Messiego ;D
0
Pies Messiego rozjebał system :D
0
Ja bym chciał Barca - szachtar :D
0
Jest mój ulubiony pomocnik Thiago ;D