AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdo****e Bułgarzy nas pokonali, ale żal kur*** co za nerwy -,-
0
Idź dzieckiaku internetu spać i trzymaj kciuki za real bo jak stracicie znowu pkt to będzie to co w tamtym roku że sie nawet wrzesień nie skączy a już po lidze.
0
wolałbym songa od 1-szych minut.
0
Neymar nie zagrał żadnego słabego spotkania w Barcelonie. xD
0
To oglądaj mecze Barcy a nie skróty.
0
Szczerze to Victor w tym sezonie jest najlepszy w Europie i jeżeli można debatowac kto powinien bronić w Realu Lopez/Caillas to w Reprezentacji Victor na ten moment zjada każdego.
0
Kolejny wielki mecz Valdesa,dobry mecz Pedro,Neymara,Ceska.
Messi no dziś troszke mu brakowała w niektórych sytuacjach ale było widać potencjał xD
0
Obrona u nas tragedia, wyłączając Valdesa.
Trzeba byLo kupić obrońce, ale pocieszające że Tarzan wraca.
0
VALDES MISTRZEM!!!!!!!!
0
ja nie dam rady? PEDRO !!!
0
El Shaaravy wart więcej, i wątpie czy Mediolańczycy oi tym nie wiedzą ;D
0
Atletico gra świetnie ale te pkt będzie tracić i pod koniec sezonu dalej będzie z 10pkt za Realem lub Barceloną, dlatego wygrana Atletico w meczu z Realem jak najbardziej dla nas porządana.
A pozatym wcale nie uważam żeby Real był jakimś faworytem w tym meczu, dlaczego? Real w tym sezonie gra piach i w meczu z Galatą mimo pogromu to bramki bardziej spowodowane błędami samej Galaty niż czego specjalnego ze strony Realu.
0
Przez ten czas co Bojan u nas nie grał nie oglądałem go w innych zespołach ale teraz to co zagrał w Ajaxie to naprawde dobry z niego grajek, co do ocen to są dobre ale w końcówce meczu załatwo Ajax dochodził do okazji i nad tym trzeba popracować.
0
Niestety ale to w pełni zrozumiałe jeżeli Song faktycznie rozważa odejście, co było by wielką strata dla nas, i nie wiem dlaczego Martimo nie daje mu szans, Song nie zawodzi i jest naprawde dobry.
0
Po to że czasem 1 lub 2 strój nie pasuje do stroju rywala i potrzeba 3 stroju.
0
Szkoda że niektórzy dopiero widza jakim bramkarzem był/jest Victor, ja osobiście przez te lata co kibicuje Barcelonie nigdy nie uważałem że pozycja bramkarza jest słabiej obsadzona.
Ten sezon jest wielki dla Victora i szkoda że jego ostatnim u nas.
0
Szczerze mi to lotto, ważna tabela jak tylko po 38k.
0
Spokojnie najlpesza wersja Crisa już była i teraz już tylko spadki u niego za wyższą pensje, a Bale? wątpie czy kiedykolwiek strzeli połowe goli dla RM z tego co Cris ustrzelił.
0
MRM94
Mowisz że Ronaldo grał w wieku 21lat lepiej niż dzisiejszy Ney?
Ciekawe bo wedle twojej opinii to CR(za sezon 2006/2007)zdobywająć 17 goli w lidze i 3 w lm powinien dostać złotą piłke. To sie zastanów co Messi za 50 goli w lidze i 90 w roku kalendarzowym powinien dostać.
0
Akureat CR7 przewyższa Neya we wszystkim i porównywanie ich jest bynajmniej bez sensu, bo to tak jakbyśmy porównywali młodego CR7 z Ronaldinho w 2006. bez porównywania.
Ale jedno jest pewne, ani Messi ani Cr7 ani Bale w wieku dzisiejszego Ney,ara tak jak on teraz nie grali i to jest napewno optymistyczne.
0
Zgoda ale nie ma druzyny która nigdy nie dostała batów, my ich w ostatnich latach dostawaliśmy najmniej.
0
Barca B brawo, nłodzi też ich lubią bić xD
0
Villareal zrobiła świtny biznes kupując Dos Santosa za 6mln, swoją drogą chciałbym żeby do nas wrócił.
0
Wolałbym bukmachera jakiegoś typu Bet365 niż tych arabów -,-
0
Też go miałem, ale ważniejsze żeby wracał do zdrowia, pamiętajmy że Adriano też jest genialy i zaliczył dobrą asyste w meczu z Sevillą.
0
No to co z tego? Cris i tak już nie będzie grał tak jak 2 sezony temu co zdobył 46 brmek, jak strzeli 35 w tym sezonie to max.
0
Zagraliśmy słabo i gdyby ten gol Sevilli został uznany moglibyśmy tego nie wygrać, ale pisanie o tym że sędziowie pomagają Barcelonie jest w stylu dzieci RM, prosty przykład wczoraj oglądałem mecz Arsenalu i równierz mocny sędzia im pomagał ale to tylko Arsenal i nie trzeba o tym mówić, a jak sędzia pomyli się na korzyść FCB to odrazu wielkie halo.
0
Świtny mecz Neya.
0
Dobry artykół.
Pan Bisz ma dar lekkiego pióra i zna sie na futbolu.
0
Valdesa zamienić za Courtua i to by było świetne rozwiążanie, prawdopobodnie z naszą dopłatą.
A co do Chlesea to jeżeli faktycznie Valdes grał by u nich to mieli by wielkie wzmocnienie.