0

Ja pierdo****e Bułgarzy nas pokonali, ale żal kur*** co za nerwy -,-

0

Idź dzieckiaku internetu spać i trzymaj kciuki za real bo jak stracicie znowu pkt to będzie to co w tamtym roku że sie nawet wrzesień nie skączy a już po lidze.

0

wolałbym songa od 1-szych minut.

0

Neymar nie zagrał żadnego słabego spotkania w Barcelonie. xD

0

To oglądaj mecze Barcy a nie skróty.

0

Szczerze to Victor w tym sezonie jest najlepszy w Europie i jeżeli można debatowac kto powinien bronić w Realu Lopez/Caillas to w Reprezentacji Victor na ten moment zjada każdego.

0

Kolejny wielki mecz Valdesa,dobry mecz Pedro,Neymara,Ceska.
Messi no dziś troszke mu brakowała w niektórych sytuacjach ale było widać potencjał xD

0

Obrona u nas tragedia, wyłączając Valdesa.
Trzeba byLo kupić obrońce, ale pocieszające że Tarzan wraca.

0

VALDES MISTRZEM!!!!!!!!

0

ja nie dam rady? PEDRO !!!

0

El Shaaravy wart więcej, i wątpie czy Mediolańczycy oi tym nie wiedzą ;D

0

Atletico gra świetnie ale te pkt będzie tracić i pod koniec sezonu dalej będzie z 10pkt za Realem lub Barceloną, dlatego wygrana Atletico w meczu z Realem jak najbardziej dla nas porządana.
A pozatym wcale nie uważam żeby Real był jakimś faworytem w tym meczu, dlaczego? Real w tym sezonie gra piach i w meczu z Galatą mimo pogromu to bramki bardziej spowodowane błędami samej Galaty niż czego specjalnego ze strony Realu.

0

Przez ten czas co Bojan u nas nie grał nie oglądałem go w innych zespołach ale teraz to co zagrał w Ajaxie to naprawde dobry z niego grajek, co do ocen to są dobre ale w końcówce meczu załatwo Ajax dochodził do okazji i nad tym trzeba popracować.

0

Niestety ale to w pełni zrozumiałe jeżeli Song faktycznie rozważa odejście, co było by wielką strata dla nas, i nie wiem dlaczego Martimo nie daje mu szans, Song nie zawodzi i jest naprawde dobry.

0

Po to że czasem 1 lub 2 strój nie pasuje do stroju rywala i potrzeba 3 stroju.

0

Szkoda że niektórzy dopiero widza jakim bramkarzem był/jest Victor, ja osobiście przez te lata co kibicuje Barcelonie nigdy nie uważałem że pozycja bramkarza jest słabiej obsadzona.
Ten sezon jest wielki dla Victora i szkoda że jego ostatnim u nas.

0

Szczerze mi to lotto, ważna tabela jak tylko po 38k.

0

Spokojnie najlpesza wersja Crisa już była i teraz już tylko spadki u niego za wyższą pensje, a Bale? wątpie czy kiedykolwiek strzeli połowe goli dla RM z tego co Cris ustrzelił.

0

MRM94
Mowisz że Ronaldo grał w wieku 21lat lepiej niż dzisiejszy Ney?
Ciekawe bo wedle twojej opinii to CR(za sezon 2006/2007)zdobywająć 17 goli w lidze i 3 w lm powinien dostać złotą piłke. To sie zastanów co Messi za 50 goli w lidze i 90 w roku kalendarzowym powinien dostać.

0

Akureat CR7 przewyższa Neya we wszystkim i porównywanie ich jest bynajmniej bez sensu, bo to tak jakbyśmy porównywali młodego CR7 z Ronaldinho w 2006. bez porównywania.
Ale jedno jest pewne, ani Messi ani Cr7 ani Bale w wieku dzisiejszego Ney,ara tak jak on teraz nie grali i to jest napewno optymistyczne.

0

Zgoda ale nie ma druzyny która nigdy nie dostała batów, my ich w ostatnich latach dostawaliśmy najmniej.

0

Barca B brawo, nłodzi też ich lubią bić xD

0

Villareal zrobiła świtny biznes kupując Dos Santosa za 6mln, swoją drogą chciałbym żeby do nas wrócił.

0

Wolałbym bukmachera jakiegoś typu Bet365 niż tych arabów -,-

0

Też go miałem, ale ważniejsze żeby wracał do zdrowia, pamiętajmy że Adriano też jest genialy i zaliczył dobrą asyste w meczu z Sevillą.

0

No to co z tego? Cris i tak już nie będzie grał tak jak 2 sezony temu co zdobył 46 brmek, jak strzeli 35 w tym sezonie to max.

0

Zagraliśmy słabo i gdyby ten gol Sevilli został uznany moglibyśmy tego nie wygrać, ale pisanie o tym że sędziowie pomagają Barcelonie jest w stylu dzieci RM, prosty przykład wczoraj oglądałem mecz Arsenalu i równierz mocny sędzia im pomagał ale to tylko Arsenal i nie trzeba o tym mówić, a jak sędzia pomyli się na korzyść FCB to odrazu wielkie halo.

0

Świtny mecz Neya.

0

Dobry artykół.
Pan Bisz ma dar lekkiego pióra i zna sie na futbolu.

0

Valdesa zamienić za Courtua i to by było świetne rozwiążanie, prawdopobodnie z naszą dopłatą.
A co do Chlesea to jeżeli faktycznie Valdes grał by u nich to mieli by wielkie wzmocnienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?