0

Ja wam powiem że jak patrze na nasz skład to to do dopełnienia brakuje jakiegoś topowwego obrońcy i mieć zaklepanego jakiegoś bramkarza.
Ter Stegen jest ok, ale gdyby udało sie miec za rok Courtois'a to skład marzenie.

0

Racja, ale jeżeli damy Songa,Busquetsa to do I składu wchodzi albo Xavi,Iniesta albo Fabre.
Gdyby grał Xavi to ofensywa mocny bo u nas ucierpiała, gdyby grał Iniesta czy Fabre było by wporządku ale wielcy by siedzieli i na dobre by to nam nie wyszło.

0

WIlshere jest świtnym grajkiem i widziałbym go w Barcelonie, zwłaszcza po sprzedaży Thiago.

0

Najlepszy bramkarz młodego pokolenia.

0

No tak bo za 5mln rocznie z samego kontraktu ciężko wykarmić rodzine.

0

Gówno a nie ma racje, skąd możecie wiedzieć że to prawda? Bo ibra sobie tak napisał? I co teraz się z nim dzieje jest na waszych ustach gdy rozmawiacie o sporcie, więc efekt zamieżony jest o nim głośno.

0

Ktoś moze wie jak to z tym Bojanem jest? bo jak patrze ja jakieś tyransferowe info to pisze że zapłaciliśmy za niego 13 mln, ktoś mogł by to sprecyzować co i jak to z nim jest?

0

emelosinho,
No faktycznie interesowali się nim ale na ich niekorzyść puścili go i mam nadzieje że Ney im pokaże co stracili xD

0

To jest akurat nieważne, a nawet jeżeli to prawda to real może mieć pretensje tylko do siebie że nie zauważył tak świetniego zawodnika.

0

Akurat to jak potraktowali Abidala to nie jest ciemna strona zarządu, moim zdaniem zachowali się poprostu dobrze, gdy piłkarz był chory dawali mu wsparcie i nie wyleciał z klubu, gdy wyzdrowiał to mu podziękowali za gre ale tylko z tego względu że potrzebują dobrego obrońcy który jest do dyspozycji a nie człowieka który z dnia na dzień może znowu zachorować zostawiając po sobie luke.
Inna sprawa że nie ściągneli żadnego obrońcy i za to wpier*** xD

0

No chyba bez Silvy lub Luiza -,-

0

Dal mnie Messi to Messi i tyle mi wystarczy. Wiem że jest najlepszym jakiego oglądałem piłkarzem.

0

Chlopaki teraz sie o tym dowiedziałem że Real sprzedał Ozila AHHAHAHAHAHAH, sprzedali swojego 2 z najlepszych po CR7 za śmieszne pieniądze w stosunku do jego talentu.
Ale to jest tylko moja opinia.

0

Pomnik Tarzana? To by było uszanowanie legendy xD

0

wiadomo! Grzegorz Rasiak xD

0

Messi,Cesc,Valdes to zawodnicy którzy błyszczeli najbardziej to napewno ale trzeba też wyróżnić dobrą gre Neymara,Iniesty czy Jordiego.
Ronaldo lepszy od Messiego? Messi lepszy od Ronaldo?
A kim ty jesteś żeby o tym decydować, każdy ma swoją opinie i jeden post typu Messi lepszy nie zmieni zdania gościa który uważa Crisa za naj.
Ja sie ciesze że moge oglądać Messiego,CR7 którzy o lata świetlne wyprzedzają Bale czy Neymara.

0

Ratamahatta
RSSS jest napewno druzyną która lubi obronne wykorzysta, gra wkącu w LM.

0

Nie sprowadzenie Obrońcy to wielki błąd.
Kogo my kupiliśmy tylko Neymara? a straciliśmy Abidala,Ville,Thiago
Wpadło oczywiście paru młodych utalentowanych no.Sergio Roberto czy Dos Santos.

0

Udało sie to wygrać, ale Hat-trick Messiego dzisiaj to naprawde mało bo powinien strzelić conajmniej 5 bramek.

0

Bramkarze dzisiaj grali pierwsze skrzypce.

0

Gdzie znajdziemy drugiego takiego Tarzana xD

0

To jest najlepszy Kapitan jakiego może klub mieć, daje przykład i walczy z całego serca,a nie tak jak inni się tylko obrażają.

0

Aha czyli dzisiaj Mission Impossible.

0

JA jestem ciekawe jak wypadnie Borussia w meczach z Arsenalem i Neapolem bo mecze w tamtej grupie tak samo jak i w grupie A wszystkie będą ciekawe.

0

Najlepsze grupy to: A, F, H,

0

I ma racje.

0

RIBERY ZASŁUŻYŁ!!!!!
CHOĆ MESSI LEPSZY xD

0

Ribery dostał xD Wygrał najwięcej ale nie miał takeigo wpływu na gre Bayernu jak Messi czy CR7.

0

Simeone świetny trener i aż żal będzie jak odejdzie do jakiegoś innego klubu, bo dzięki niemu lia hiszpańska jest mocniejsza i zarazem ciekawsza.

0

HAHHAHA
Tacy są najlepsi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?