AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real i Barca i tak koszą xD
0
Powyżej 40 tzreba dać, niestety to Chelsea która jakieś 20mln nie potrzebuje.
0
ja wam powiem że wymiatamy xD
0
Nie wydaje mi sie żebyśmy ściągneli tych piłkarzy w przyszłości, za obrońcami by się porozglądali a nie samych napadziorów, mamy Deulofeu a tamci napewno nie są lepsi od niego.
0
Doborowe towarzystwo xD
0
Wszystko pięknie ale to co robili z Neymarem to nie było towarzyskie i napewno na nastepny raz się zastanowią zanim przywitają do Polski.
0
Jeżeli to prawda to ciężko z nim będzie, my nie damy więcej niż 35~40mln a Bayern daje aż 46, na naszą korzyść przemawia jednak fakt że Luiz napewno wybierze nas, choć w dzisiejszych czasach Bayern ma wiele do zaoferowania, no zobaczymy.
0
Nie, tylko nie Cesc.
0
Mówie wam to jest dobry wybór, tylko mam nadzieje że oprócz tego obrońcy co go chce z Newells ściągnąć to jeszcze kogoś dokupi, i będzie stawiał na Cesca xD
0
Co racja to racja
0
Choć ja bym byl najbardziej za transferem Franka de Boer, byłby u nas wspaniały.
0
Zapowiada się interesująco, ale skoro zarząd wybrał właśnie jego to musiał dostrzec kunszt i geniusz w tym trenerze.
0
Ja zawsze uważałem że najlepszy trener tak naprawde jest mało znany, i taki Martino co jest mało znany może okazać się geniuszem, czego byśmy bardzo chcieli.
Mając w składzie Messiego,Inieste czy Neymara nie trudno o wynik xD
0
Jak sie dowiedziałem najpierw o chorobie Tito to jakoś wogółe nie myślałem o Lechii, i kolega sie mnie zapytał czy mecz się odbędzie a ja mu powiedziałem "poje**ało cie? w takich okolicznościach?!" i oficjalnie było potwierdzenie że mecz odwołany, a internet,prasa już piszą że to hańba, hańbą jest wogóle się zapytać czy w takich okolicznościach odbędzie sie mecz, dla każdego normalnego człowieka to jest oczywiste, że nie.
0
Po odejściu Thiago nawet za 60 baniek by go nam nie odebrali xD
0
Thiago naprawde genialny pomocnik, nie mam wątpliwości że poradzi sobie w Bayernie i wywalczy minuty, błądem nie była decyzja Thiago, błędem była decyzja o jego minutach w Barcelonie, a on będzie wielki, napewno wart pieniędzy jakich za niego otrzymaliśmy.
0
De Boer
0
Cesc jest nasz xD
0
A ja bym chciał Joachim Lowa xD
0
Taa Frank de Boer to mój faworyt, jego Ajax gra miłą piłke dla oka i dużo daje szans młodym, dodać do tego że to były piłkarz FCB oraz fakt że byłby kluczowy do ściągnięcia(dla mnie fantastycznego Eriksena)jest on najlepszym kandydatem.
0
Piszecie głupoty pogra 2 lata? a nie wiem czy wiecie on jest w tym samym wieku co Silva, chcielibyście wydać 40 baniek na Silve i mieć z tego 2 sezony dobrej gry? Kpina Obrońca jak jest wytrzymały na kontuzje to gra lajtowo do 33~35 roku życia.
0
Brać go odrazu i szukać następnego.
0
Takiej choroby nie życzy sie nawet najgorszym wrogom, ale mnie osobiście Tito nigdy nie przekonał, nie mówie że był,jest złym trenerem, ale nie każdy nadaje się dla FCB.
Licze na Marcelo Bielse.
0
120mln za Messiego eheh, tyle to Cristiano jest wart xD
0
Pique? Może z piłką przy nodze umie ją rozegrać , ale jako środkowy lepszy od niego jest Ramos,Kompany,Puyol,Silva,Luiz, może Hummels.
Pique jest zasłabo zwrotny to jego wada.
0
HHEHE ostro xD
0
Montoya to nasza przyszłość na skrzydle, ja bym to widział tak, w tym sezonie żeby grali tyle samo Montoya-Alves, i jeżeli sie sprawdzi to na następny sezon sprzedać Alvesa do jakiegoś Monaco czy PSG za jakies 20~25 baniek.
0
Na ostatnią chwile będą kupować i kupią kogoś słabego, a wogóle się nie interesują np. Mirandą z Atl.Madryt a to dobry obrońca i nie byłby zbyt drogi.
0
Dobija mnie naiwność zarządu FCB i samego Tito, PSG daje wyraźnie do zrozumienia że nie mamy szans na Thaigo Silve a ci dalej swoje, i pozwolili żeby plan awaryjny Marquinos się oddalił, co doc Luiza wiadome było że Chelsea nie pozbedzie się najlepszego obrońcy.
Kto zostaje? Nie ma żadnego z top listy środkowych.
A Hummles byłby dobry i był tak blisko.
0
Jak nie w tym roku, to już wogóle Silva u nas grał nie będzie, a szkoda wielki obrońca.