AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do filmiku,
To był piękny finał i trzeba przyznać że Henry był w tamtych czasach zaraz za Ronnim jeżeli chodzi o poziom gry xD
0
messi jeszcze wroci ten z czasow 50goli na sezon.
0
to dobre xd
0
KARNY EWIDENTNY?
0
Jak by to powiedzieć, Neymar nas ratuje, czyli transfer trafiony.
0
Taa Ribery ma swoj sezon i powinien dostać, bo napewno na ZP nie zasłużył Messi, A Ronaldo zamało wygrał.
0
Song mógłby zagrać
0
Byle po 38k byli liderami, reszta to detale.
0
Zawsze go lubiłem, był napewno lespszy od Bojana.
0
Bramka Alexisa ze wszystkich była kluczowa,decydująca o rozstrzygnieciu Derbow, no i Alexis swieżo co pojawił sie na boisku, więc to napewno było jeszcze trudniejsze od normalnej sytuacji.
0
Karnego nie było.
0
Alves zawsze mówi z szacunkiem o rywalach xD
0
SANCHEZ!!!! BÓG
0
VICTOR KRÓLL!!!!
0
Dobry skład, Nparzód po 3 pkt!!!
Visca el Barca...
0
Neymar vs Arbeloa myśle że to może zadecydować, jak Hiszpan sie machnie kilka razy to może nie byc już co zbierać ze strony realu.
0
Oby Benzema grał panowie.
0
Temu Panu żal dupe ściska że nie bierze udziału w najwiekszych derbach świata xD
0
Balotellego nie lubie ze względu na jego wypowiedzi, zachowanie, sposób bycia ale muysze przyznać że jest naprawde dobrym zawodnikiem przypominającym styl Ibrahimovicia, potrafi zagrać nie [rzewidywalne podanie,
Mario w Barcelonie? raczej niemożliwe ale gdyby nawet to napewno nie był by to minus.
0
Real gra w tym sezonie słabo, ale i tak gra teraz lepiej niż miało to miejsce jeszcze pare kolejek ligowych wcześniej, a my troszke forme zgubiliśmy z początku sezonu, mimo to jesteśmy w lepszej dyspozycji i trzeba to wykjorzystać, tradycyjnie spodziewam sie zmobilizowanego CR7 ktróry dziwnym przypadkiem będzie miał okazje bramkowe.
0
A czy to ważne? Dla mnie jest wart 50 baniek,piłkarz młody, zdolny, z polotem, medialny co ma wpływ na pieniądze otrzymywane z wizerunku, no i jest napewno lepszym skrzydłowym niż Pedro czy Alexis.
0
No i Milan nam pokazał że pieniądze nie grają, z nimi są zawsze trudne mecze ale mimo to mieli wiele szczęścia.
0
Lubie To!
0
a szkoda, bo to bardzo dobry zawodnik.
0
Gościu na jakich ty kryteriach oceniłeś Puyola dno a Xavi średniak?
Bo faktycznie Iniesta nie porywał ale był napewno lepszy od Xaviego, a Puyol wiele nie ustępowal Bartrze.
0
Byli by z niego ludzie u nas, ale w realu też grał będzie na poziomie.
0
E tam zazdrość, jeżeli nawet była to im na dobre wychodziła, bo pamiętam wiele pieknych zagrań Ronniego do Eto czy odwrotnie i współgrali naprawde dobrze.
0
Puyol to legenda i człowiek który zginął by za klub, chciałbym go oglądać jeszcze przez wiele lat w najwyższej formie ale niestety, czas nikogo nie oszczędza i jego też nie, nie będzie drugiego Puyola taksamo jak nie było drugiego Pepa, tak samo jak nie będzie drugiego Messiego, Xaviego czy Iniesty.
Visca el Barca
0
A żaden powiedźmy 25-latek nie zgodzi sie na role rezerwowego.
Mamy Tello co grał nawet dużo a dla niego to i tak mało.
0
Jestem za i jeżeli jest szansa na Klose czy Torresa to nie mam wątpliwości że Klose to napewno lepszy wybór.