0

Co do filmiku,
To był piękny finał i trzeba przyznać że Henry był w tamtych czasach zaraz za Ronnim jeżeli chodzi o poziom gry xD

0

messi jeszcze wroci ten z czasow 50goli na sezon.

0

to dobre xd

0

KARNY EWIDENTNY?

0

Jak by to powiedzieć, Neymar nas ratuje, czyli transfer trafiony.

0

Taa Ribery ma swoj sezon i powinien dostać, bo napewno na ZP nie zasłużył Messi, A Ronaldo zamało wygrał.

0

Song mógłby zagrać

0

Byle po 38k byli liderami, reszta to detale.

0

Zawsze go lubiłem, był napewno lespszy od Bojana.

0

Bramka Alexisa ze wszystkich była kluczowa,decydująca o rozstrzygnieciu Derbow, no i Alexis swieżo co pojawił sie na boisku, więc to napewno było jeszcze trudniejsze od normalnej sytuacji.

0

Karnego nie było.

0

Alves zawsze mówi z szacunkiem o rywalach xD

0

SANCHEZ!!!! BÓG

0

VICTOR KRÓLL!!!!

0

Dobry skład, Nparzód po 3 pkt!!!
Visca el Barca...

0

Neymar vs Arbeloa myśle że to może zadecydować, jak Hiszpan sie machnie kilka razy to może nie byc już co zbierać ze strony realu.

0

Oby Benzema grał panowie.

0

Temu Panu żal dupe ściska że nie bierze udziału w najwiekszych derbach świata xD

0

Balotellego nie lubie ze względu na jego wypowiedzi, zachowanie, sposób bycia ale muysze przyznać że jest naprawde dobrym zawodnikiem przypominającym styl Ibrahimovicia, potrafi zagrać nie [rzewidywalne podanie,
Mario w Barcelonie? raczej niemożliwe ale gdyby nawet to napewno nie był by to minus.

0

Real gra w tym sezonie słabo, ale i tak gra teraz lepiej niż miało to miejsce jeszcze pare kolejek ligowych wcześniej, a my troszke forme zgubiliśmy z początku sezonu, mimo to jesteśmy w lepszej dyspozycji i trzeba to wykjorzystać, tradycyjnie spodziewam sie zmobilizowanego CR7 ktróry dziwnym przypadkiem będzie miał okazje bramkowe.

0

A czy to ważne? Dla mnie jest wart 50 baniek,piłkarz młody, zdolny, z polotem, medialny co ma wpływ na pieniądze otrzymywane z wizerunku, no i jest napewno lepszym skrzydłowym niż Pedro czy Alexis.

0

No i Milan nam pokazał że pieniądze nie grają, z nimi są zawsze trudne mecze ale mimo to mieli wiele szczęścia.

0

Lubie To!

0

a szkoda, bo to bardzo dobry zawodnik.

0

Gościu na jakich ty kryteriach oceniłeś Puyola dno a Xavi średniak?
Bo faktycznie Iniesta nie porywał ale był napewno lepszy od Xaviego, a Puyol wiele nie ustępowal Bartrze.

0

Byli by z niego ludzie u nas, ale w realu też grał będzie na poziomie.

0

E tam zazdrość, jeżeli nawet była to im na dobre wychodziła, bo pamiętam wiele pieknych zagrań Ronniego do Eto czy odwrotnie i współgrali naprawde dobrze.

0

Puyol to legenda i człowiek który zginął by za klub, chciałbym go oglądać jeszcze przez wiele lat w najwyższej formie ale niestety, czas nikogo nie oszczędza i jego też nie, nie będzie drugiego Puyola taksamo jak nie było drugiego Pepa, tak samo jak nie będzie drugiego Messiego, Xaviego czy Iniesty.
Visca el Barca

0

A żaden powiedźmy 25-latek nie zgodzi sie na role rezerwowego.
Mamy Tello co grał nawet dużo a dla niego to i tak mało.

0

Jestem za i jeżeli jest szansa na Klose czy Torresa to nie mam wątpliwości że Klose to napewno lepszy wybór.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?