0

Grali dobrze, ale sędziowie i tak ich oszczędzali, i każdy kto oglądał mecz 90' to przyzna.

0

Ney wygrał nam puchar xd

nie jest tajemnicą że Messi nie umie strzelać karnych, a strzela na siłe, w tym elemencie CR7 jest lepszy ale puchar jest nasz ;d

0

tak!!!

0

Valdes znowu ucisza hejterow i potwierdza klase.

0

mecz ok , widać, co oczywise, że atletico potrafi ugryść, ale my stwarzamy dużo sytuacji, Messi aktywny lecz dużo strat ale i popełnionych na nim fauli.
Na 2 połówke może Iniesta że Alexisa.

0

ziomski
ahahahh dobre xd

0

Hen
Tak ja też uważam że Atletico w grze z np. Juve czy Arsenal dało by rade xD

0

Jakby Xavi nie grał a Iniesta grał to skład marzenie, ale jest ok-JEDZIEMY Z TYM I PO PUCHAR!
VISCA EL BARCA!!!

0

Trzeba dawać im sznase w meczach przy wynikach 3-0 i pucharowych.

0

Świetna wiadomość, ale czy najlepszy na świecie? Myśle że do naszego stylu gry tak, ale ogólnie to Vidal z Juve robi na mnie lepsze wrażenie.

0

alexis tez nie gra słabo bo przecież pedro nie gra wogóle -,-

0

Wilga Brenno

kto ci takich głupot naopowiadał? 7 tygodni może nie grać a nie 7 miechów.

0

LOVE ADRIANO!!! te jego uderzenia-zza pola karnego jest u nas najlepszy!!!

0

Szczerze to też nie rozumiem oco chodziło martimo, Bale jest dobry i jak faktycznie przyczyni się do lepszej gry realu to im sie to opłaci.

0

a gdzie adriano ?

0

Fabregas zamiast Xaviego i można grać, Xavi jest u nas ważny ale musimy dować sznase fabsowi albo zdecyduje że chce odejść -,-

0

ja szanuje Ikera ale niechciałbym go u nas, my mamy Valdesa, Real ma Casillasa i jeżeli mają z nim problem to nie mieszajmy się do tego, zgoda Casillas jest lepszy od Valdesa, ale szanujmy to że Iker to przedewszystkim wielka legenda realu.

0

Wychodzi na to że zdaniem fana Angielskiej piłki wszyscy muszą oglądać Premier League i kibicować drużyną angielskim, ja może wole pooglądać inteligentną piłke drużynową niż patrzeć jak Bale biegnie przez całe boisko i strzela bramki (o właście skoro tak świetnie grają obrońcy z Anglii że dają się Bale'owi ogrywać to ciekawe co by z nimi zrobili CR7 czy też Messi)
A to że mecze Chelsea vs ManU itp. są ciekawe to można pooglądać ale nie odrazu im kibicować za wpadkowane Mln w transfery.

0

panowie czy real wygra czy nie to kto się ze mną założy że po I kolejce mamy lidera? Oby do ostatniej :P

0

Ładnie graliśmy, wręcz bezbłędnie co może być problemem, bo na mocniejszych rywali nie będziemy wiedzieć co poprawić xD
A wadą tego meczu? myśle że nasze stałe fragmenty gry.

0

Goool , Brawo Messi , brawo Martimo, tak mamy grać!

0

Cieszy mnie fabre od pierwszych minut, no i czekam na Neymara w 2 połówce xD

0

Ja bym chciał Sakho lub Mirande z Atletico Madryt.

0

Stylem ten 2 przypomina FCB xD

0

Ja bym go wziął, poprostu trzeba najlepszych z naszych agentów od transferów wysłać do Paryża, żeby zawodnik i jego agent wiedzieli że naprawde Barcelonie na nim zależy i kupić go, jest młody wieć inwestowac można.

0

Czyli tak jak myślałem,Mourinho dawał złudne nadzieje żeby zabrać nam troche czasu, można spróbować z Vertogenem.

0

Nie oglądałem meczu ale patrząc na skład to Włosi byli mocniejsi.

0

Bardzo fajny i bezpośredni wywiad.

0

To Fabregasd musi grac od początku a Xavi grać tylko i wyłącznie w momencie odciążenia Fabregasa lub Iniesty.
Bo chciałbym oglądać czasem ustawienie Fabrei_Busquets_Xavi

0

Dawać go, ale musimy mieć też inną opcje na wypadek gdyby nie udało się go sprowadzić co jest bardziej prawdopodobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?