AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grali dobrze, ale sędziowie i tak ich oszczędzali, i każdy kto oglądał mecz 90' to przyzna.
0
Ney wygrał nam puchar xd
nie jest tajemnicą że Messi nie umie strzelać karnych, a strzela na siłe, w tym elemencie CR7 jest lepszy ale puchar jest nasz ;d
0
tak!!!
0
Valdes znowu ucisza hejterow i potwierdza klase.
0
mecz ok , widać, co oczywise, że atletico potrafi ugryść, ale my stwarzamy dużo sytuacji, Messi aktywny lecz dużo strat ale i popełnionych na nim fauli.
Na 2 połówke może Iniesta że Alexisa.
0
ziomski
ahahahh dobre xd
0
Hen
Tak ja też uważam że Atletico w grze z np. Juve czy Arsenal dało by rade xD
0
Jakby Xavi nie grał a Iniesta grał to skład marzenie, ale jest ok-JEDZIEMY Z TYM I PO PUCHAR!
VISCA EL BARCA!!!
0
Trzeba dawać im sznase w meczach przy wynikach 3-0 i pucharowych.
0
Świetna wiadomość, ale czy najlepszy na świecie? Myśle że do naszego stylu gry tak, ale ogólnie to Vidal z Juve robi na mnie lepsze wrażenie.
0
alexis tez nie gra słabo bo przecież pedro nie gra wogóle -,-
0
Wilga Brenno
kto ci takich głupot naopowiadał? 7 tygodni może nie grać a nie 7 miechów.
0
LOVE ADRIANO!!! te jego uderzenia-zza pola karnego jest u nas najlepszy!!!
0
Szczerze to też nie rozumiem oco chodziło martimo, Bale jest dobry i jak faktycznie przyczyni się do lepszej gry realu to im sie to opłaci.
0
a gdzie adriano ?
0
Fabregas zamiast Xaviego i można grać, Xavi jest u nas ważny ale musimy dować sznase fabsowi albo zdecyduje że chce odejść -,-
0
ja szanuje Ikera ale niechciałbym go u nas, my mamy Valdesa, Real ma Casillasa i jeżeli mają z nim problem to nie mieszajmy się do tego, zgoda Casillas jest lepszy od Valdesa, ale szanujmy to że Iker to przedewszystkim wielka legenda realu.
0
Wychodzi na to że zdaniem fana Angielskiej piłki wszyscy muszą oglądać Premier League i kibicować drużyną angielskim, ja może wole pooglądać inteligentną piłke drużynową niż patrzeć jak Bale biegnie przez całe boisko i strzela bramki (o właście skoro tak świetnie grają obrońcy z Anglii że dają się Bale'owi ogrywać to ciekawe co by z nimi zrobili CR7 czy też Messi)
A to że mecze Chelsea vs ManU itp. są ciekawe to można pooglądać ale nie odrazu im kibicować za wpadkowane Mln w transfery.
0
panowie czy real wygra czy nie to kto się ze mną założy że po I kolejce mamy lidera? Oby do ostatniej :P
0
Ładnie graliśmy, wręcz bezbłędnie co może być problemem, bo na mocniejszych rywali nie będziemy wiedzieć co poprawić xD
A wadą tego meczu? myśle że nasze stałe fragmenty gry.
0
Goool , Brawo Messi , brawo Martimo, tak mamy grać!
0
Cieszy mnie fabre od pierwszych minut, no i czekam na Neymara w 2 połówce xD
0
Ja bym chciał Sakho lub Mirande z Atletico Madryt.
0
Stylem ten 2 przypomina FCB xD
0
Ja bym go wziął, poprostu trzeba najlepszych z naszych agentów od transferów wysłać do Paryża, żeby zawodnik i jego agent wiedzieli że naprawde Barcelonie na nim zależy i kupić go, jest młody wieć inwestowac można.
0
Czyli tak jak myślałem,Mourinho dawał złudne nadzieje żeby zabrać nam troche czasu, można spróbować z Vertogenem.
0
Nie oglądałem meczu ale patrząc na skład to Włosi byli mocniejsi.
0
Bardzo fajny i bezpośredni wywiad.
0
To Fabregasd musi grac od początku a Xavi grać tylko i wyłącznie w momencie odciążenia Fabregasa lub Iniesty.
Bo chciałbym oglądać czasem ustawienie Fabrei_Busquets_Xavi
0
Dawać go, ale musimy mieć też inną opcje na wypadek gdyby nie udało się go sprowadzić co jest bardziej prawdopodobne.