0

Mistrzowie...

0

Pedro jest przebudzony , tylko ostatnimi meczami coś nie tak , ale na początku sezonu grał świetnie.

0

Fabregas w tym sezonie narazie zaraz za Messim , gra fantastycznie i udowadnia po co go kupiliśmy.

0

Niewiem jakl wy ale ja wyczekuje Neymara w Bracelonie, FCB potrzebuje kogoś oprócz Messiego co potrafił by sam przeprowadzić odważną akcje zakończoną bramką ,a pozatym Neymar ma doskonałe wykończenie akcji i w duecie z Messim,Fabregasem może naprawde namieszać.

0

Żal że eto jest taki obłudny. należał do elity ale już nie należy i żal mu tego że Song gra w Barcie skąd Eto został wywalony.

0

taksówkarz szuka rozgłosu , a Montoya ma napewno kasy jak lodu.

0

TheSpecialOneMourinho
tylko dzieci mogły by w taką bajke uwierzyć i ty napewno do nich należysz , a o tym co sie dzieje w szatniach barcelony możesz sie tylko domyślać.
I podejzewam ze to cie boli ;D

0

MESSI ROBI RÓŻNICE !!!

0

jedyny pozytyw tego meczu to że to jest ten Fabregas jaki ma być !

0

pro fota ;D

0

Pepe to dobrym stoperem , i jednym z lepszych , ale za całokształt niechciałbym go widzieć w Barcie , naprawde.

0

cały Iker porządny , i subiektywny.

0

wojny na słowa real -barca nigdy się nie skączą i do tego trzeba sie przyzwyczaić/

0

Pedro zawsze był naszym podstawowym skrzydłowym i nie było mowy o sprzedaniu go , a co do Alexisa trzeba dać mu szanse , nienawidze jego teatru.

0

Mateusz112

Żal ci dupe ściska bo wiesz że Messi wygra nagrode , a co do trofeów to w tym sezonie oprucz superpucharu hiszpani nic nie wygracie.

0

Messi wygra , dla mnie to pewne , Cris ma pecha że żyje w tej epoce w każdej innej pokonał by Kake,Ronaldinho i wielu innych.

0

Dla mnie top 5
-Messi
-CR7
-Iniesta
-Falcoa
-Van Persie/Casillas

0

Ale jedno trzeba przyznać Di MAria ma genialne jak nie bezbłędne kluczowe podania czy to w realu czy w Argentynie.

0

gość jest śmieszny , Mario może i nie należy do top 5 napadziorów ale przeciętny nie jest , a Barcelona ? żal mu dupe ściska.

0

fota*

0

ale foa pepa ;D

0

Spoko lektura , po głębszym czytaniu troszke niezrozumiała , ale fakt faktem mecz z realem (ten mecz) jeżeli wygramy to pogrążymy real , a prasa ich zniszczy.

0

Dla mnie to najlepszy transfer ostatnich 5 lat Barcelony , zawsze to powtarzałem i ciągle tak uważam.

0

Magiczny
I to jest właśnie prawda!

0

Zaraz dzieci realu będą opowiadać że CR7 lepszy bo ma lepszą średnią , ale nie popatrzą że w te jego 339 meczu wliczają te jak miał 17,18 lat i grał po 5min na meczu.A biorąc pod uwage strzelanie Messiego od czasu jak Cris gra w realu to ma chyba nawet lepsze.

0

Nigdzie nie jest piękniej podczas meczu niż na Camp Nou !

0

Legenda!
Żadnego piłkarza nigdy nie sznowałem bardziej niż jego i tak pozostanie do końca , jeszce pokaże że mimo wieku może dać wiele drużynie i wróci napewno szybciej niż 8 tygodni bo to nasz Puyol!

0

a tak serio zasłużył najbardziej Casillas , i powinny być nagrody za granie przez kilka sezonów na pełnych obrotach i dostał by taką nagrode Casillas,Xavi, Puyol , Pirlo i kilku innych piłkarzy.

0

barcapff
na polski chodziłeś ? pisze sie Żal a nie rzal

0

sweet focia Tito ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?