AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja byłem raz na Camp Nou to jest prawdziwa arena i każdy kibic w momencie meczu oddał by wszystko żeby móc porozmawiać z jednym z piłkarzy FCB.
0
Dobra ale wypowiadajcie się z szacunkiem a pozatym trzeba pamiętać że z realu odeszli tacy piłkarze jak ronaldo,zidane,beckham,carlos itp. stara mocna gwardia i teraz potrzebują czasu żeby to odbudować, real ma pieniądze i zrobi drużyne która możliwe że nas pokona bo nie wiadomo czy będzie nastęca Messieg,Iniesty czy Xaviego , z wielkimi nadziejami patrze na Thiago ;D.
0
Moi faworyci to Iniesta,Casillas,Messi,C.Ronaldo - kolejnośc przypadkowa, wg każdy z nich ma równe szanse.
0
No i dobrze ,Mascherano to nasz najlepszy obrońca ostattniego sezonu.
0
ronnie5000
Oni zawsze płaczą gdy Messi dostanie nagrode i teraz równierz pewnie dostanie a jak nie on to Iniesta i też będą płakać że co on zrobił w porównaniu do Crisa haha ; D
ale to nie nasz problem ; D
0
Misiowaty98
Chyba żartujesz na Euro wykorzystał każdą minute żeby odbudować zaufanie.
Nowy sezon nowa szansa.
0
Prawda jest taka że Barca oszczędza na moment kiedy Neymar będzie do kupienia bo każdy wie że to będzie bomba transferowa jeżeli piłkarz zgodzi sie na transfer.
A co do samej gry to Neymar może strzelać i po 40 goli na sezon nawet w Hiszpanii mimo tego że w Brazylii obrońcy są poziomem 2 ligi Angielskiej.
Jest to piłkarz który u boku Leo może gonić jego rekordy strzeleckie bo wiemy że Leo ma fantastyczne podanie otwierające tylko że nie ma wykończenia , a Neymar kto wie.
0
Czeka nas naprawde dobry sezon ,
Barcelona mocna jak z poprzedniego + Jordi Alba , PSG które będzie mocne w LM no i City które jest fenomenem , do tego Bayern który będzie napewno silny i oczywiście Real - nadciąga wspaniały sezon.
0
ale panorama ;D
0
Villa to nasz As , i ma genialne wykączenie.
0
Niepowiem że to piłkarz na miare pierwszej "jedynastki" Barcy ale jako rezerwowy był świetny , teraz musimy sprowadzić środkowego obrońce a Keicie życzyć powodzenia w dalszej karierze - cieszę sie że ten pilkarz u nas grał.
0
Thiago walczył by prawdopodobnie z Naymarem o gracza turenieju.
0
14 mln to śmieszna cena za niego , w moich oczach jest wart około 25.
0
Neymar byłby u nas genialny , ale budżet czy na to pozwoli?
0
Ja tak samo, wielki trener mało wygrał ale wielki , i trenera się nie mierzy sukcesami ale całością,
Arsenal zawsze z małym budżetem walczył o każde trofeum i miał na nie szanse ale widać pieniądze i tak koniec końców wygrają.
Bo teraz City czy Madryt bądź PSG w swoich ligach walczą o mistrzostwo a jeszcze 2~~4 sezony temu City sie nie liczyło.
0
Iniesta to król !
0
taktyka realu boli ich to że ich pracownicy dostrzegają potęge Guardioli.
0
Era Barcelony została lekko zachwiana , nic pozatym a real? to zbiór dobrych piłkarzy którzy pchają piłke na afere w pole karne.
0
jedyne co broni CR7 to to że Euro jest trudniejsze od Copa America , a pozatym ma obsesje.
0
Mi osobiście brakuje słów w opisaniu zachwytu nad tymi dwoma graczami , obaj mają to coś , czego nie można się nauczyć.
Obaj są legendami, w naszych sercach do śmieci.
0
Piękny gest.
0
Ma racje , real nie potrafi przegrywać a słowa Xaviego nic nie zmienią.
Świat mecze oglądał i ma wyrobioną opinie.
0
Drugi Messi , drugi król futbolu no i będzie miał dobry start w życie i dobrego trenera ; D
0
Żyje ! ! !
0
Pep marze żeby ogłosili za kilka sezonów jego powrót.
0
Brawo Barcelono! byliście wspaniali.
0
Drogba dobrze pasuje do chuńskiej gry.
0
Te nowe stroje są poprostu zajebiste , a ya niebieska to poprostu kosmos.
0
Źle nie powiedział , real był poprostu nie tyle lepszy od barcelony co skuteczniejszy , ma naprawde nieprawdopodobny potęcjał odensywny , niestety w tym sezonie o wiele lepszy od naszego.
Real ; CR7 , Benzema , Higuain , Di Maria , Ozil ,
Barca ; Messi , Alexis , i tu mamy wielką przepaść (Fabre,Pedro,Cuenca, Tello) a wyszło na to że to Xavi zdobywał dla nas dużo goli.
brakuje nam napastnika takiego jak np. Falcao czy Van Persie.
0
Abidal jesteś wielki i zawsze będe miał w pamięci moment w ktorym Puyol przekazał ci opaskę kapitana i wziosłeś Puchar Champions League.
Wracaj do zdowia jesteś nam potrzebny.