0

marco_polo

Bechkam ?

0

Najważniejsze żebyśmy nigdy o człowieku który odmienił futbol nie zapomnieli.
Nie zapomnijmy o nim , o Pepe Guardioli.

0

Beckham , Zidane , Raul to piłkarze których w starej erze Realu Madryt lubiałem mimo to że w sercu Barcelona.

0

Boże dopiero teraz zdaje sobie z tego sprawe że Guardiola to trener najlepszy jakiergo mogła mieć Barcelona i że żyje w czasach najlepszej Barcelony ^.^ era PEPTeam dobiega końca ale w sercach wieczna.
Póki o nim będziemy pamiętać , on będzie wieczny , Josep Guardiola !

0

Josep Guardiola na zawsze w sercach Katalończyków zostanie i wszystkich Cules którym dałeś tą nadzieje że BArcelona to potężna i jak chce Niezwyciężona drużyna .

0

Pep Guardiola wielki człowiek , trener , nigdy nie zapomne wszystkich szczęśliwych chwil jakiś doznałem dzięki niemu na ławce trenerskiej ,6 pucharów w jednym sezonie to było coś wspaniałego . Dziękuje.

0

100 mln za niego i wasz hehe ^.^

0

Pique wracaj do zdrowia , wrócimy za rok silniejsi i wygamy Champions League i żaden autobus juz nam nie zaszkodzi.

0

Barcelona zadużo pięknych chwil dała żeby teraz z niej zrezygnować , ale powiem wam że najlepiej smakują triumfy na które czeka sie latami , my mieliśmy je co sezon i ten sezon wyjątkowo słaby sprawi że w następnym , puchary będą sprawiać większą satysfakcje.
Fc Barcelona - więcej niż klub - na zawszE!

0

W lidze liczy się umiejętność pokonania słabych drużyn. w LM na etapie powiedzmy 1/4 już liczy sie kto jest lepszy i nikt przypadkiem nie przejdzie 1/8 , 1/4 , 1/2 , i nie wygra finału.

0

Ja mam nadzieje że Messi pokaże dlaczego porównują go do Pele czy Maradony.

0

Nie jestem przekonany do Thiago i Tello ale Tello jest młody to jego 1 gran derby i może będzie chciał stać się bohaterem a jest na to zdolny ;D

0

Dobry artykół.
A co do derbów stawiam 100zł na BArce. Niech wygra piękno,filozofia i oddanie klubowym barwą .
Do Boju Barcelono.

0

No oby ;d

0

najbardziej bolą strzały ;/
Ale trudno , Chelsea pokazało nam że nie jesteśmy idealni i trzeba do każdego rywala podchodzić z należnbym mu szacunkiem.

0

JA równierz wolałbym sprowadzić Jordiego Albe bądź Garetha Bale

0

Nie przypominam sobie jego sędziowania zabardzo ale licze że będzie dostrzegał pruby wymuszenia czegokolwiek jak równierz faule które na Messim z pewnością będą liczne.

0

Chelsea to porządna drużyna ( oprucz czasów Mourinho).

0

Dokładnie mam takie same zdanie, Real Madryt wygrywa swoje mecze ponieważ ma bardzo dobrych zawdoników, którzy często indiwidualnie rozstrzygają mecze i bardzo mocno cisną rywala w polu karnym wrzucając piłki na głowy partnerow.
Jednak Barcelona to już wyższa filozofia , która każdy zna ;D

0

Nie mówie tego dlatego że Terry dobrze się na temat Messiego wypowiedział ale tego gościa zawsze lubiuałem , szanowałem i podziwiałem , poprostu jest dla mnie w trójce najlepszych defensorów świata może nie w tym sezonie ale ogólnie patrząc na umiejętności. A może lubie go dlatego że poprostu lubie ludzi oddanych swoim barwą co całą kariere rozgrywają w swoich klubowych barwach , był światnych , najlepszym kapitanem Anglii.

0

Nie mówcie że jakby coś takiego gwizdali to były by wyniki hokejowe.
Ja tam widziałem że Cuenca wychodzi na pozycje przed obrońce bo był szybszy a ten gdyby go barkiem odepchnął to nic ale go Dwoma rękami odpycha więc sorry ale to już nie jest normalne i coś takiego się gwiżdże.

0

Ta to był bardzo trudny mecz , nie mam przekonania do karnego dla Barcelony , nie był ewidentny ale sie należał , to moje zdanie.
Messi znowu pokazał klase golem na 1;1

0

michal26
Ale trudno bylo nawet od Messiego wczoraj wymagać niewiadomo czego.
Jak chcieli na klepke to aż 5 piłkarzy stało obok nich.

0

Iniesta musi wejść

0

Ale powiem wam że z tą grą co gra real to ja niewyobrażam sobie żebyśmy stracili pkt. z całym szacunkiem dla realu ale ich gra mnie wcale nie zachwyca i gdyby nie Ronaldo to dawno by mieli po tytule.

0

Nie ma co , Real zrobił swoje to i my musimy zrobić swoje i liczyć na to że w przyszłych kolejkach real nie da rady , grają co 3 dni z takimy rywalami jak Sevilla i Bilbao , więc nic nie jest stracone.

0

Będzie dobrze, musi ;D

0

Cały Guardiola jak zawsze dyplomacyjnie.

0

W tym roku równierz będziemy świętować !!!

0

Bede go pamiętał całe życie - dla mnie najlepszy obrońca świata jeżeli chodzi o umiejętności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?