AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też tak myśle że Bayern jest mocniejszy niz Chelsea lub Ac Milan .
0
teraz chciałbym w 1/4 trafić na Napoli w 1/2 może Bayern a finał no to chłopaki z Madrytu.
0
JA chciałbym zeby to Barca pokonała real a nie jakieś Mokswa czy Milan może..
Tylko pytanie co lepsze? finał który bez wątpienia byłbyh najlepszy w histori piłki na Alians Arenie czy 2 mecze w których lepsza drużyna będzie mieć więcej czasu na udowodnienie wyższości.
Wolałbym finał marzeń.
0
A obronił to ?
0
Valdes ahha
0
Ahh ten Busquets, najlepszy def. pomocnik.
0
kurcze ;/
0
Ajj Cuenca ;/
0
Minimum osiągnięte , strzelił tyle co CR7 ;d
0
GOOL 0:2
0
chciałbym hat tricka dziś Leo
0
Messi ;d
0
Jak ja uwielbiam czytać o Messim i jego skromności.
Messi ma tyle milionów a żyjew tak skromnie to nieprawdobopodne.
0
Leo skromnie pogra więc pewnie tylko hat-tricka strzeli.
0
Ja tak samo najwyżej cenie dobre butki z Adidasa do Piłki nożnej.
0
Co wy chcecie od Mourinho ? Ja jak czytam wasze komentarze to czasem myśle, że wy reagujecie jakbyście go nie znali.
To mistrz walki słowem i prowokacji , ale trzeba to poprostu zignorować.
A co do sędziów to czasem i Barce może ponieść bo nie oszukujmy się w każdym meczu w którym pkt straciliśmy , można by się dopatrzeć czegoś co działa na niekorzyść FCB ze strony sędziów.
0
Ja sobie cenie najbardziej podania otwierające droge do bramki, w tym aspekcie nikt nie może się równać z Messim , za nim pewnie będzie Di Maria.
0
Piękna bramka Keity , gdyby nie grał w Barcelonie tylko innym klubie i grałby cały czas to byłby jednym z najlepszych na świecie.
0
Nie rewelacja.
0
Brawo real , nie ma to jak uczyć młodzików najgorszego w piłce nożnej.
0
Ronaldo poszedł do realu za 96mln a nie 150 , a zresztą ile mial wtedy lat 24? a Xavi ma 32 to też jest ważne a pozatym nikt go jeszcze za te 67 mln nie sprzedał.
0
Oby to początek wielkiego Messiego dla Argentyny.
0
Ja wam powiem że coś ostatnio mourinho stał mi się odojętny. ;D
0
Kocham fabregasa tak samo jak i Guardiole - niech ta ekipa nigdy sie nie rozdzieli !
0
Piłkarz wszechczasów
0
Uwielbiam tego piłkarza jest poprostu świetny , techniczny-mistrz, osobowość wspaniała.
Niewyobrażam sobie barcy bez Andresa Iniesty.
0
Powiem wam tak z tą formą w LM nikt nie jest w stanie w ogóle pomyśleć o pokonaniu Barcelny !
Copa del Rey -nasze!
Liga -bardzo ciężko
Champions League -nasze !
0
No ładnie Pogrom.
0
Patrzcie , Już Xavi dyryguje , świetny commander.
0
1 GOL Messiego i zrówna sie z Crisem.