0

Też tak myśle że Bayern jest mocniejszy niz Chelsea lub Ac Milan .

0

teraz chciałbym w 1/4 trafić na Napoli w 1/2 może Bayern a finał no to chłopaki z Madrytu.

0

JA chciałbym zeby to Barca pokonała real a nie jakieś Mokswa czy Milan może..
Tylko pytanie co lepsze? finał który bez wątpienia byłbyh najlepszy w histori piłki na Alians Arenie czy 2 mecze w których lepsza drużyna będzie mieć więcej czasu na udowodnienie wyższości.
Wolałbym finał marzeń.

0

A obronił to ?

0

Valdes ahha

0

Ahh ten Busquets, najlepszy def. pomocnik.

0

kurcze ;/

0

Ajj Cuenca ;/

0

Minimum osiągnięte , strzelił tyle co CR7 ;d

0

GOOL 0:2

0

chciałbym hat tricka dziś Leo

0

Messi ;d

0

Jak ja uwielbiam czytać o Messim i jego skromności.
Messi ma tyle milionów a żyjew tak skromnie to nieprawdobopodne.

0

Leo skromnie pogra więc pewnie tylko hat-tricka strzeli.

0

Ja tak samo najwyżej cenie dobre butki z Adidasa do Piłki nożnej.

0

Co wy chcecie od Mourinho ? Ja jak czytam wasze komentarze to czasem myśle, że wy reagujecie jakbyście go nie znali.
To mistrz walki słowem i prowokacji , ale trzeba to poprostu zignorować.
A co do sędziów to czasem i Barce może ponieść bo nie oszukujmy się w każdym meczu w którym pkt straciliśmy , można by się dopatrzeć czegoś co działa na niekorzyść FCB ze strony sędziów.

0

Ja sobie cenie najbardziej podania otwierające droge do bramki, w tym aspekcie nikt nie może się równać z Messim , za nim pewnie będzie Di Maria.

0

Piękna bramka Keity , gdyby nie grał w Barcelonie tylko innym klubie i grałby cały czas to byłby jednym z najlepszych na świecie.

0

Nie rewelacja.

0

Brawo real , nie ma to jak uczyć młodzików najgorszego w piłce nożnej.

0

Ronaldo poszedł do realu za 96mln a nie 150 , a zresztą ile mial wtedy lat 24? a Xavi ma 32 to też jest ważne a pozatym nikt go jeszcze za te 67 mln nie sprzedał.

0

Oby to początek wielkiego Messiego dla Argentyny.

0

Ja wam powiem że coś ostatnio mourinho stał mi się odojętny. ;D

0

Kocham fabregasa tak samo jak i Guardiole - niech ta ekipa nigdy sie nie rozdzieli !

0

Piłkarz wszechczasów

0

Uwielbiam tego piłkarza jest poprostu świetny , techniczny-mistrz, osobowość wspaniała.
Niewyobrażam sobie barcy bez Andresa Iniesty.

0

Powiem wam tak z tą formą w LM nikt nie jest w stanie w ogóle pomyśleć o pokonaniu Barcelny !

Copa del Rey -nasze!
Liga -bardzo ciężko
Champions League -nasze !

0

No ładnie Pogrom.

0

Patrzcie , Już Xavi dyryguje , świetny commander.

0

1 GOL Messiego i zrówna sie z Crisem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?