AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polska-włochy-chorwacja-czechy
I tak będzie ;D
A FCB wymiata ;D
0
Ja powiem tak
Messi jest lepszy od Neymara.
A co do Ronaldo to poprostu inne style, style które zaprewniają bramki , punkty , trofea i teraz od ludzi zależy jak to doceniają , wiekszość w tym ja i pewnie wy wolimy Messiego a inni Ronaldo.
Ronaldo niekoniecznie jest gorszy od Messiego , ale napewno Messi nie jest gorszy od Ronaldo .
0
0
Brawo Villa może sie przełamiesz !
0
Messi najlepszy , dlamnie piłkarz wszechczasów. I to nie ostatnia nagroda w jego karierze.
0
Pamietacie ile dla nas zrobił Ronaldinho ?
A mi jest wstyd jak niektórzy z Barcy mówią że Ronaldinho jest słaby ;/
0
0
Pep nikogo nie pocisnął tym wypowiedzeniem.
Udowodnił że jest najbardziej kultulatrnym trenerem jeżeli chodzi o wypowiedzi , wyobraźmy sobie co by było gdyby odpowiadał Mourinho na zarzuty Ibry...
Skandal kolejny w roli głównej oczywiście Mou.
Guardiole doskonale znamy, A Ibra chciał zrobić z tego furore ale nie uda mu sie bo Guardiole sie da sie sprowokować - on jest wielkim człowiekiem jak równierz trenerem i byłym piłkarzem.
0
no ładna lista
0
Ibrahimovic to pipiduwa i gówno (przepraszam ale nazywam rzeczy po imieniu).
Ibra mówi tak bo marzyło mu sie 1 miejsce w składzie a już po paru meczach sadzał go na ławeczke nasz mister.
Zasłaby na Barce to sie mści , tylko dlaczego skoro tak uwielbia Mourinho to z nim nie gra ? Bo go Mółrinho nie chce.
0
mamy lidera grupy bo Milan zremisował
0
Messi ;D hat-trick zaraz 2 z rzedu
0
mimo wszystko nie powinno tu byc Abidala.
0
Jakos sobie poradzimy .
ja bym zestawił tak :
Valdes
Alves -Mascherano -Pique - Adriano
Busquets
Thiago Fabregas
Villa Messi Iniesta
0
Pique sie grzeje ^^ -czyli? lepsze rozegranie !
0
Taaa..
MESSI MESS I MESSI MESSI
Messi zawsze odpowiada dziś hat -Trick !
0
Poza tematem Barcelona.
Ktoś z was może wie czy jest jakaś piłka nozna online? Chodzi mi o coś takiego co było Fifa online ale już nie działa , może być jakiś Pes albo cokolwiek innego, byle by nie fifa onlinna 2 bo była fatalna.
Thx
0
Racing - Real 0:0 -90'
kolejna strata nono robi nam sie sezon
0
Tak ale 4 bramki sie nie liczą jako hat-tricks.
0
pitun2410
Dzienki od wszystkich Cules , aż sie dziwie że są jeszce tacy kibice realu co zasługują na miano Kibica.
0
JA wam mówie Fabre z Messim będą "zajebiście" grać ; D
Szkoda Alexisa kurde on to fajny dribler jest i w meczach ligowych z ogórkami będzie strzelał/dogrywał dużo piłek
VISCA EL BARCA
FC Barcelona - więcej niż klub
0
Lol a ja myślałem że 56-44 % dla realu tak przynajm,niej gdzieś podawali.
FCB -WIĘCEJ NIŻ KLUB!
0
Po tym krótkim filmiku z Alexiem powiem wam że on będzie w pierwszym składzie i będzie miał tyle bramek co Messi.
Jak przyjdzie mecz z jakimś Racingiem czy Getafe to on ich będzie robił jak przecinaki.
0
Thiago jest złoty to będzie następca Xaviego!
A zreszta ja tu widze pewną Kpine!
Kaka niby zadrogi a Thiago nie?
Thiago ma 21 lat a Kaka 29 lat.
Kaka nie jest wart teraz nawet 30 mln euro
A Thiago znowu nie jest też wart mniej niż 30 mln.
Każdy widzi że to będzie za pare lat najlepszy rozgrywający świata
0
Nie no ja nie moge w to uwierzyć że Fabregas jest już z nami no niemoge! Super!
0
Poza tematem.
Mam (fife 07) 2,8GB jak chce włączyć wyskakuje błąd włóż płyte -nie mam płyty bo ściągnąłem , crack użyłem i dalej to samo , w komputerze nie mam żadnej stacji włożonej ani DVD ani CD.
Myślałem żeby obraz płyty na deamon toolsa mieć ale nie mam płyty może by sie dało coś ściągnąc gotowy obraz płyty fifa 07 na deamon toolsa? Kto pomoże ?
0
KTo wie czy te stroje będą mieć w sezonie z tyłu nazwiska graczy?
Bo niewidziałem żeby mieli bo to pewnie dlatego że inni zawodnicy graja ale niewiem czy będą mieli bo tak głupio jak by niemiali. ;/
0
Cesk Fabregas musi trafić do Barcelony.
Malinka - masz 100% racji w swojej wypowiedzi , gdzieś przeczytałem śmieszny komentarz "po co nam ten rezerwowy?"
Niedawno oglądaliśmy mecz w którym Barcelona niepełnym składem dała sie ograć 4:1 Chievas.
Potrzebujemy rezerw jak każda drużyna Real akuratnie ławke ma świetną lepszą nawet od niejednego 1 zespołu hiszpańskij ligi.
My niemusimy takiej mieć, ale do tego co mamy dołożył bym Ceska Fabregasa na środek pola i jakiegoś świetnego środkowego obrońce, oczywiście wiadomo że Puyol-Pique to duet obrońców dla mnie najlepszy ale jak równierz wiadomo Puyol nie jest wstanie Przetrzymać pełnego sezonu bez kontuzjii, Mascherano w lidze hiszpańskiej na środek obrony może być ale w LM czy w Gran Derbi to już chyba nie.
0
Figo to przykład piłkarza oślepionego pieniędzmi który niewiedział i dalej niewie co to Honor. Na tym zakącze.
0
Niebęde go wyzywał ani nic bo to niegodne.
Był kimś więcej niż tylko ulubionym piłkarzem,był autorytetem symbolem drużyny, wydawało by się że związany na zawsze.
A jednak nie... Większe pieniądze go skusiły, wątpie czy lepiej miał w Madrycie ale tak sie nie robi.
Był Figo i niema Figo , przyszli kolejni utalentowani jak Eto'o czy Ronaldinho po nim i zaspokoili rządania Barcelony i ich kibiców.
Ale 2x bym tego chyba nie przeżył gdyby Iniesta,Xavi,Messi czy też Puyol odeszli do Madrytu.
Visca el Barca -bo on najważniejsza