AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
POWRÓT KRÓLA -MESSI !!!
0
O TO CHODZI !
0
Co się dziwić jak ja bym grał kontra Messiego to też bym chciał jego koszulke , tyle że to nie była druzyna z jakiejś 3 ligi tylko jedna z najlepszych w bundes lidze heheh.
0
Xavi , Iniesta i Messi im należy się pomnik.
0
KRÓL JEST TYLKO JEDEN
0
uff Masche.. :D
0
Puyol dla mnie najlepszy obrońca na świecie!
0
Treaz to real ma problemy kadrowe , apamiętam jak to my je mieliśmy.
0
Teraz to teraz ma problemy kadrowe a pamiętam jak to my je mieliśmy .
Visca el Barca!
0
Świetnie napisane.
Niewiem czy Messi jest lepszy od Ronaldo, ale napewno Ronaldo nie jest lepszy od Messiego.
A co do jutro to niech kibice na niego gwiżdżą to sobie wbiją gwoździa do trumny, bo dalej uważam że Ronaldo jak ma piłke na 30m od naszej bramki to poprostu się boje.
0
To były naprawde wywalczone 3 pkt.
Alexis , Iniesta -świetny mecz!
0
Henry wielki szacun dobry , doświadczony napastnik ^^
0
Szkoda nawet słowa kogoś takiego interpretować czytałem co powiedzial o Casillasie czy teraz o Messim i Barcelonie , szok to że 50 lat temu był kimś choć ja o nim nie słyszałem to nie znaczy że teraz też byłby a podejżewam że to on w Barcelonie czy też realu byłby rezerwowym.
0
Milito dla mnie był dobrym obrońcą ale zdażało mu sie machnąć jak każdemu , byli lepsi jak Puyol,Pique czy Mascherano to nie miał szans grać więcej , wielki piłkarz wielki człowiek , i niech gra jak najdłużej i niech sie cieszy piłką.
0
Thiego będzie z niego w przyszłości wielki rozgrywający pokroju Xaviego czy Iniesty.
0
Popatrzcie jak porządnie wyglada ;D Valdes
0
Właśnie
"Królowie z Barcelony" ja bym tak dał
albo Potęga świata
0
Villa jesteś genialnym napastnikiem , który stracił forme pozatym zawdzięczam Ci naprawde bardzo dużo i wracaj do zdrowia.
0
O lol popatrzcie w tle ile wierzowców.
0
Pep to pep niemoże od nas odejść niech tworzy potęge wszechczasów niech wygra LM 3x z rzedy niech sprawi że wynik w gran derbach będzie na kożyść Barcelony.
A co do Mourinho to zachował się porządnie - bez kontrowersji na początku meczu podał ręke Guardiolu (jako pierwszy podszedł) Naprawde jak chce to potrafi .
0
Puol no to jak przystało na kapitana Barcelony zagrał koncertowo był najlepszym w destrukcji i to on i Messi byli najlepsi bo przy golu 1;1 i 1;3 Messi wyprowadzał akcje w swoim stylu.
A co do Puyola no to najlepszy obrońca świata -jeżeli chodzi o Umiejętności i gdy jest w optymalnej formie (czyli wczoraj).
Wielkie brawa dla Iniesty .
0
THE_RADEK10
My jako Barcelona też możemy wam pogratulować bo nie ma co ukrywać że Real zagrał odważnie , wysoki presing , otwarta gra , widać że pod wodza Mourinho sie Real zmienia -co do meczu był naprawde świetny ładne choć nieprzewidywalne bramki , dużo ładnych kombinacji , Ja osobiście jestem strasznie zadowolony z Puyola , Iniesty , Messiego , oczywiście Xaviego no i z postawy Alexisa.
blaugrana49
Masz racje sezonowy oddawali już tytuł , ale kogo to obchodzi? Ci prawdziwi nie odejdą.
0
Puyol dla mnie jest Bogiem !
0
No i to jest skład szkoda że nie ma tam Mascherano ale jest git - troszke niepokoi mnie Pique nie wiem czy sobie poradzi ale żebym sie mylił.
0
myśle że jutro o tej porze 0;1 dla nas ; d
0
w sobote 10.12.2011r.
0
Ja już nie wytrzymam chyba...
Chciałbym pójść spać i obudzić się w sotobe 10 o godzinie 21;00 żeby był czas na zakupy. Bo tym bliżej tym bardziej się excytuje ;D
0
Messi oczywiście najlepszy ale Xavi powinien za cało kształt dostac ża lata świetnej gry ; d
0
Villa jest genialny ale powinniśmy go kupić pare lat wcześniej ;D
0
A ja bym chciał grupe Hiszpanów z Portugalią i może Niemcami żeby Portuglia nie wyszła z grupy ;D