0

POWRÓT KRÓLA -MESSI !!!

0

O TO CHODZI !

0

Co się dziwić jak ja bym grał kontra Messiego to też bym chciał jego koszulke , tyle że to nie była druzyna z jakiejś 3 ligi tylko jedna z najlepszych w bundes lidze heheh.

0

Xavi , Iniesta i Messi im należy się pomnik.

0

KRÓL JEST TYLKO JEDEN

0

uff Masche.. :D

0

Puyol dla mnie najlepszy obrońca na świecie!

0

Treaz to real ma problemy kadrowe , apamiętam jak to my je mieliśmy.

0

Teraz to teraz ma problemy kadrowe a pamiętam jak to my je mieliśmy .
Visca el Barca!

0

Świetnie napisane.
Niewiem czy Messi jest lepszy od Ronaldo, ale napewno Ronaldo nie jest lepszy od Messiego.
A co do jutro to niech kibice na niego gwiżdżą to sobie wbiją gwoździa do trumny, bo dalej uważam że Ronaldo jak ma piłke na 30m od naszej bramki to poprostu się boje.

0

To były naprawde wywalczone 3 pkt.
Alexis , Iniesta -świetny mecz!

0

Henry wielki szacun dobry , doświadczony napastnik ^^

0

Szkoda nawet słowa kogoś takiego interpretować czytałem co powiedzial o Casillasie czy teraz o Messim i Barcelonie , szok to że 50 lat temu był kimś choć ja o nim nie słyszałem to nie znaczy że teraz też byłby a podejżewam że to on w Barcelonie czy też realu byłby rezerwowym.

0

Milito dla mnie był dobrym obrońcą ale zdażało mu sie machnąć jak każdemu , byli lepsi jak Puyol,Pique czy Mascherano to nie miał szans grać więcej , wielki piłkarz wielki człowiek , i niech gra jak najdłużej i niech sie cieszy piłką.

0

Thiego będzie z niego w przyszłości wielki rozgrywający pokroju Xaviego czy Iniesty.

0

Popatrzcie jak porządnie wyglada ;D Valdes

0

Właśnie
"Królowie z Barcelony" ja bym tak dał
albo Potęga świata

0

Villa jesteś genialnym napastnikiem , który stracił forme pozatym zawdzięczam Ci naprawde bardzo dużo i wracaj do zdrowia.

0

O lol popatrzcie w tle ile wierzowców.

0

Pep to pep niemoże od nas odejść niech tworzy potęge wszechczasów niech wygra LM 3x z rzedy niech sprawi że wynik w gran derbach będzie na kożyść Barcelony.


A co do Mourinho to zachował się porządnie - bez kontrowersji na początku meczu podał ręke Guardiolu (jako pierwszy podszedł) Naprawde jak chce to potrafi .

0

Puol no to jak przystało na kapitana Barcelony zagrał koncertowo był najlepszym w destrukcji i to on i Messi byli najlepsi bo przy golu 1;1 i 1;3 Messi wyprowadzał akcje w swoim stylu.
A co do Puyola no to najlepszy obrońca świata -jeżeli chodzi o Umiejętności i gdy jest w optymalnej formie (czyli wczoraj).
Wielkie brawa dla Iniesty .

0

THE_RADEK10

My jako Barcelona też możemy wam pogratulować bo nie ma co ukrywać że Real zagrał odważnie , wysoki presing , otwarta gra , widać że pod wodza Mourinho sie Real zmienia -co do meczu był naprawde świetny ładne choć nieprzewidywalne bramki , dużo ładnych kombinacji , Ja osobiście jestem strasznie zadowolony z Puyola , Iniesty , Messiego , oczywiście Xaviego no i z postawy Alexisa.

blaugrana49

Masz racje sezonowy oddawali już tytuł , ale kogo to obchodzi? Ci prawdziwi nie odejdą.

0

Puyol dla mnie jest Bogiem !

0

No i to jest skład szkoda że nie ma tam Mascherano ale jest git - troszke niepokoi mnie Pique nie wiem czy sobie poradzi ale żebym sie mylił.

0

myśle że jutro o tej porze 0;1 dla nas ; d

0

w sobote 10.12.2011r.

0

Ja już nie wytrzymam chyba...
Chciałbym pójść spać i obudzić się w sotobe 10 o godzinie 21;00 żeby był czas na zakupy. Bo tym bliżej tym bardziej się excytuje ;D

0

Messi oczywiście najlepszy ale Xavi powinien za cało kształt dostac ża lata świetnej gry ; d

0

Villa jest genialny ale powinniśmy go kupić pare lat wcześniej ;D

0

A ja bym chciał grupe Hiszpanów z Portugalią i może Niemcami żeby Portuglia nie wyszła z grupy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?