AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajj messi ;/
0
Gonimy real madryt po derbach będzie dopiero gorąco.
0
Aaa messi 60 gol ;D
0
I tak dziś będzie 60 gol Leo w tym sezonie.
0
Nejdro
Prędzej Eto'o niz Ibry.
0
Trzeba tutaj strzelić 3 gola , ponieważ wiele razy w takich sytuacjach traciliśmy punkty ;/
0
ładnie to fabre zrobil
0
Śmiałbym się z mourinho gdyby ten miał pretensje do sędziów i UEFA o to że Valdes obronił karnego ahahha , i by mnie to nie ździwiło.
0
1;5 jak sie skączy to będzie dobry wynik ;D
0
brawo panie sędzio brawo.
0
MESSI GOOOOOOOOOOL !!!
0
PUYOL !!!!
0
Kuźwa mać
0
trzeba ukarać zaragoze za to że się odważyła nas zaatakować !!
0
Taa, warto było czekać po odpadnięciach w LM co roku , żeby doczekać się Mesjasza jakim był Ronaldinho zapoczątkował ekoke i dominacje FC Barcelony w europie i na świecie.
Teraz jego dzieło skutecznie kontynuuje Messi.
Tylko szkoda że Ronaldinho stracił tą genialną formę , chciałbym go jeszcze raz ujrzeć w koszulce Barcelony biegającego po Camp Nou i cjego magii z piłką.
0
shobi32
Masz 100% słuszności , Mourinho potrafi tylko wytykać błędzy arbitrów którzy pomogli w jakimś stopniu Barcelonie a o sobie zapomina , i po meczu gdy sędzia np.skrzywdzi Barcelone słowem się nie odezwe , a gdy jej pomoże odrazu sugeruje że korupcja , że UEFA itp.
Ale cóż ciesze się tylko , że tego człowieka pozbyła się Barcelona ;D
0
Mourinho dobry trener , szkoda tylko, że jako człowiek jest dla mnie dnem.
Okej moge się zgodszić, że niekoniecznie został podyktowany karny dla Barcelony ten drugi , i może i należał się karny Milanowi, no to wychodzi że sędziowie pomogli Barcelonie ale dlaczego teraz Ci co tak mówią nie przypomną sobie że na San Siro Barca nie dostała 2 karnych które im się należały?
No to jest problem wszystkich ludzi którzy nie lubia Barcelony , że tylko to co na ich kożyść pamiętają. I takich ludzi poprostu jest mi żal.
0
A no widzisz i to jest płacz ludzi przegranych , ale ja uważam że kto oglądał 180' dwumeczu to wie że sędziowie wcale nie byli bardziej przychylni FC Barcelonie. To moje zdanie...
0
Zgoda może i był karny dla AC Milanu (powinien być) ale równierz uwżam że dla Barcy 2 podyktowane karne były zasłużone.
A co do poptrzedniego meczu to czemu Ibra nie wypowie sie jak to jest gdy rywalowi należy sie karny a go nie ma?chodzi mi o sytuacje z Alexisem .
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/liga/1
głosować na FCB
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/liga/1
Głosujcie na FC Barcelona
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/liga/1
głosujcie na FC barcelone
0
Niewiem czego ale nigdy nie lubiłem zabardzo tego piłkarza w Barcelonie, był mi bardziej obojętny ale ten gest zrobił naprawde świtny i za to należy mu się szacunek.
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/
walczymy z realem madryt -głosujcie na FCB
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/
głosujcie na FCb walczymy z realem madryt
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/
głosujcie na FCb -walczymy z realem
0
http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/
Głosujcie na FCB zalka z realem
0
Messi to Messi najlepszy piłkarz jaki biega po boiskach piłkarskich.
Ale musze przyznać że C.Ronaldo jest naprawde fenomenalny i strzela piękne gola w ostatnich czasach , ma poprstu pecha że akurat gra w erze Messiego , bo gdyby nie to to on by zgarniał złote piłki.
0
Teraz tak mówi po meczu z Fc Barceloną a przed bał się że FCB ich za te słowa na boisku rozniesie. Cfaniak , niech spojży na tabele.
0
Napisz komentarz...typ to 3;0 na Camp Nou , wcale nie przesadzony.