0

Ajj messi ;/

0

Gonimy real madryt po derbach będzie dopiero gorąco.

0

Aaa messi 60 gol ;D

0

I tak dziś będzie 60 gol Leo w tym sezonie.

0

Nejdro

Prędzej Eto'o niz Ibry.

0

Trzeba tutaj strzelić 3 gola , ponieważ wiele razy w takich sytuacjach traciliśmy punkty ;/

0

ładnie to fabre zrobil

0

Śmiałbym się z mourinho gdyby ten miał pretensje do sędziów i UEFA o to że Valdes obronił karnego ahahha , i by mnie to nie ździwiło.

0

1;5 jak sie skączy to będzie dobry wynik ;D

0

brawo panie sędzio brawo.

0

MESSI GOOOOOOOOOOL !!!

0

PUYOL !!!!

0

Kuźwa mać

0

trzeba ukarać zaragoze za to że się odważyła nas zaatakować !!

0

Taa, warto było czekać po odpadnięciach w LM co roku , żeby doczekać się Mesjasza jakim był Ronaldinho zapoczątkował ekoke i dominacje FC Barcelony w europie i na świecie.
Teraz jego dzieło skutecznie kontynuuje Messi.
Tylko szkoda że Ronaldinho stracił tą genialną formę , chciałbym go jeszcze raz ujrzeć w koszulce Barcelony biegającego po Camp Nou i cjego magii z piłką.

0

shobi32

Masz 100% słuszności , Mourinho potrafi tylko wytykać błędzy arbitrów którzy pomogli w jakimś stopniu Barcelonie a o sobie zapomina , i po meczu gdy sędzia np.skrzywdzi Barcelone słowem się nie odezwe , a gdy jej pomoże odrazu sugeruje że korupcja , że UEFA itp.
Ale cóż ciesze się tylko , że tego człowieka pozbyła się Barcelona ;D

0

Mourinho dobry trener , szkoda tylko, że jako człowiek jest dla mnie dnem.
Okej moge się zgodszić, że niekoniecznie został podyktowany karny dla Barcelony ten drugi , i może i należał się karny Milanowi, no to wychodzi że sędziowie pomogli Barcelonie ale dlaczego teraz Ci co tak mówią nie przypomną sobie że na San Siro Barca nie dostała 2 karnych które im się należały?
No to jest problem wszystkich ludzi którzy nie lubia Barcelony , że tylko to co na ich kożyść pamiętają. I takich ludzi poprostu jest mi żal.

0

A no widzisz i to jest płacz ludzi przegranych , ale ja uważam że kto oglądał 180' dwumeczu to wie że sędziowie wcale nie byli bardziej przychylni FC Barcelonie. To moje zdanie...

0

Zgoda może i był karny dla AC Milanu (powinien być) ale równierz uwżam że dla Barcy 2 podyktowane karne były zasłużone.
A co do poptrzedniego meczu to czemu Ibra nie wypowie sie jak to jest gdy rywalowi należy sie karny a go nie ma?chodzi mi o sytuacje z Alexisem .

0

0

0

0

Niewiem czego ale nigdy nie lubiłem zabardzo tego piłkarza w Barcelonie, był mi bardziej obojętny ale ten gest zrobił naprawde świtny i za to należy mu się szacunek.

0

http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/

walczymy z realem madryt -głosujcie na FCB

0

http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/

głosujcie na FCb walczymy z realem madryt

0

http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/

głosujcie na FCb -walczymy z realem

0

http://www.ligamistrzow.com/bitwy-kibicow/


Głosujcie na FCB zalka z realem

0

Messi to Messi najlepszy piłkarz jaki biega po boiskach piłkarskich.
Ale musze przyznać że C.Ronaldo jest naprawde fenomenalny i strzela piękne gola w ostatnich czasach , ma poprstu pecha że akurat gra w erze Messiego , bo gdyby nie to to on by zgarniał złote piłki.

0

Teraz tak mówi po meczu z Fc Barceloną a przed bał się że FCB ich za te słowa na boisku rozniesie. Cfaniak , niech spojży na tabele.

0

Napisz komentarz...typ to 3;0 na Camp Nou , wcale nie przesadzony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?