0

szpon207

złoty but dostaje zawodnik który w sezoniu uzbiera najwięcep pkt.
Pkt. dostajesz za gole.
W najwyższych ligach (hiszpania,anglia,włochy,niemcy,francja) za gole dostajesz najwięcej pkt .
Obecnie Messi ma najwięcej pkt za nim CR7 a potem daleko daleko R.V.Persie.

0

o kurcze jaj 539 dni w serwisie już , nawet nawet ^^

0

narazie real przegrywa 1-0 w Granadzie to możliwe że straci pkt , co mnie cieszy że nie zgromadzą 100 pkt w lidze i nie pobiją rekordu Barcelony z przed 2 sezonów ^.^

0

Dobry mecz , szkoda że o mistrzostwo nie walczymy ;/

0

Nie lubie grania pod zawodnika , ale chce żeby Messi wygrał pichichi a zarazem złotego buta - bo to jest wyróżnienie w którym można pokonac real .

0

PepTeam w historii do końca świata.

0

O to byłby dobry transfer piłkarz przyszłościowy który świetnie się zapowiada.

0

hymn na Euro totalna porażka ;/

0

50 w lidze to by było coś pięknego , a rok temu wszyscy jarali się 40 golami Crisa (to też oczywiście dużo) ale ponoć miał być to wynik nie do pokonania ;D Teraz jak LEo dobije do 50 to już nie do pobicia , chyba że przez niego :D

0

Ale ja wam powiem że to jest nieprawdopodobne ilo goli strzelają obydwaj piłkarze Messi-46 a Ronaldo -44 , cały sezon pojedynek tych dwóch piłkarzy o pichichi jest niesamowicie zacięty.

0

real madryt 2-0 , karnego dla Bilbao nie ma - i Mourinho pies skarzy się ma sędziów?

0

No i co ? wielki Cristiano nie trafił karnego czyli 2x z rzędu
Nie będe go wyśmiewał bo jest piłkarzem w ostatnich 10 latach , 2 z najlepszych , ale nie jest lespz yod Messiego.

0

czaruś a ktop powiedział że bramki zza pola karnego sa piękniejsze niż minięcie 3 obrońców?

0

czarek434

Messi nigdy nie strzelił z 25m? to sobie na youtubie poszukaj , żal sezonowców co nawet dobrze klubu nie znają .

0

HAHAHA JUTRO DO SZKOŁY TIBIJCZYK sorry ale jesteś IDIOTĄ (3 maja do szkoły ) ahahhaha

0

więcej niz Ronaldo poprawka ***

0

Gitkolo

jasne ale mi chodziło o poprzedni sezon.
Ronaldo oprucz tego że miał więcej goli w BBVA od Messiego nie miał żadnych atutów po swojej stronie.
A w tym sezonie to w Derbach lepiej wypadł Cris ale obydwaj zawiedli w karnych, jednak uważam że Messi jest poprostu lepszy ponieważ mimo tego ze ma tylko około 5 asyst mniej niż Ronaldo w lidze , to ma owiele więcej otwierających podań których partnerzy nie wykorzystują. Miał by asyst tyle co teraz goli .

0

Ale coś mi się widzi że fanatycy realu "oczywiście ci pseudo" zaczynają płakac że ich idol będzie miał problem zdobyć pichichi .
Szacunek dla prawdziwych fanów Realu Madryt i przedwcześnie gratuluje Mistrzostwa.

0

święta barca
Cr7 złotą piłke za co? za to że w ostatnich 3 meczach sezonu , który był już przegrany , strzelił pare bramek , Messi dostał za to że i w finale i w 1/2 LM pokazał klase , strzelił ważne bramki realowi i ManU. te bramki których nie strzelił Ronaldo -.-

0

tibijczyk997
Pograj sobie w Tibie co coś głupoty gadasz , nie ma drużyny która nie symuluje , tylko o niektórych sie mówi głośno a o innych mniej, taki jest futbol.
Tylko że Barcelona jest uważana za najlepszą i twoja opinia jest gó..o warta -.-

0

ahah Snaijder a co on pokazał '?

0

Karne dla Barcy były ewidentne? bo nie widziałem ich ;/

0

Pichichi dla Messiego ^.^

0

Pique ? To jakiś niesmaczny żart ten zawodnik będzie naszym najważniejszym obrońcą za pare sezonów.
Genialne rozegranie
Siła fizyczna
Wzrost
Jest popsrotu idealny na Anglie ale jest nasz, jest Barcelony!!!

0

Ta liga brazyliska jest taka słaba że aż szok , obrońcy poprostu katastrofa , w lidze hiszpańskiej czy angielskiej Neymar by niemiał szans tak łatwo bramki strzelać.

0

Cięzko z nim będzie ale , myśle że piłkarz który by nas nie zawiódł.

0

Nie jest na poziomie tych dwóch piłkarzy.

0

Messi za ten mecz 10 , gra Alexisa i Thiago mi sie podobała , Pedro rozgrzewa sie na przyszły sezon hehe

0

Nigdy nie widziałem równie dobrego kapitana , jakim jest Carles Puyol - 100% boiskowej kultury.

0

Uwielbiam marcelo Bielse i żal troszke że go nie ma u nas , Villanova jako 2 trener mógł by pozastać i było by dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?