AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szpon207
złoty but dostaje zawodnik który w sezoniu uzbiera najwięcep pkt.
Pkt. dostajesz za gole.
W najwyższych ligach (hiszpania,anglia,włochy,niemcy,francja) za gole dostajesz najwięcej pkt .
Obecnie Messi ma najwięcej pkt za nim CR7 a potem daleko daleko R.V.Persie.
0
o kurcze jaj 539 dni w serwisie już , nawet nawet ^^
0
narazie real przegrywa 1-0 w Granadzie to możliwe że straci pkt , co mnie cieszy że nie zgromadzą 100 pkt w lidze i nie pobiją rekordu Barcelony z przed 2 sezonów ^.^
0
Dobry mecz , szkoda że o mistrzostwo nie walczymy ;/
0
Nie lubie grania pod zawodnika , ale chce żeby Messi wygrał pichichi a zarazem złotego buta - bo to jest wyróżnienie w którym można pokonac real .
0
PepTeam w historii do końca świata.
0
O to byłby dobry transfer piłkarz przyszłościowy który świetnie się zapowiada.
0
hymn na Euro totalna porażka ;/
0
50 w lidze to by było coś pięknego , a rok temu wszyscy jarali się 40 golami Crisa (to też oczywiście dużo) ale ponoć miał być to wynik nie do pokonania ;D Teraz jak LEo dobije do 50 to już nie do pobicia , chyba że przez niego :D
0
Ale ja wam powiem że to jest nieprawdopodobne ilo goli strzelają obydwaj piłkarze Messi-46 a Ronaldo -44 , cały sezon pojedynek tych dwóch piłkarzy o pichichi jest niesamowicie zacięty.
0
real madryt 2-0 , karnego dla Bilbao nie ma - i Mourinho pies skarzy się ma sędziów?
0
No i co ? wielki Cristiano nie trafił karnego czyli 2x z rzędu
Nie będe go wyśmiewał bo jest piłkarzem w ostatnich 10 latach , 2 z najlepszych , ale nie jest lespz yod Messiego.
0
czaruś a ktop powiedział że bramki zza pola karnego sa piękniejsze niż minięcie 3 obrońców?
0
czarek434
Messi nigdy nie strzelił z 25m? to sobie na youtubie poszukaj , żal sezonowców co nawet dobrze klubu nie znają .
0
HAHAHA JUTRO DO SZKOŁY TIBIJCZYK sorry ale jesteś IDIOTĄ (3 maja do szkoły ) ahahhaha
0
więcej niz Ronaldo poprawka ***
0
Gitkolo
jasne ale mi chodziło o poprzedni sezon.
Ronaldo oprucz tego że miał więcej goli w BBVA od Messiego nie miał żadnych atutów po swojej stronie.
A w tym sezonie to w Derbach lepiej wypadł Cris ale obydwaj zawiedli w karnych, jednak uważam że Messi jest poprostu lepszy ponieważ mimo tego ze ma tylko około 5 asyst mniej niż Ronaldo w lidze , to ma owiele więcej otwierających podań których partnerzy nie wykorzystują. Miał by asyst tyle co teraz goli .
0
Ale coś mi się widzi że fanatycy realu "oczywiście ci pseudo" zaczynają płakac że ich idol będzie miał problem zdobyć pichichi .
Szacunek dla prawdziwych fanów Realu Madryt i przedwcześnie gratuluje Mistrzostwa.
0
święta barca
Cr7 złotą piłke za co? za to że w ostatnich 3 meczach sezonu , który był już przegrany , strzelił pare bramek , Messi dostał za to że i w finale i w 1/2 LM pokazał klase , strzelił ważne bramki realowi i ManU. te bramki których nie strzelił Ronaldo -.-
0
tibijczyk997
Pograj sobie w Tibie co coś głupoty gadasz , nie ma drużyny która nie symuluje , tylko o niektórych sie mówi głośno a o innych mniej, taki jest futbol.
Tylko że Barcelona jest uważana za najlepszą i twoja opinia jest gó..o warta -.-
0
ahah Snaijder a co on pokazał '?
0
Karne dla Barcy były ewidentne? bo nie widziałem ich ;/
0
Pichichi dla Messiego ^.^
0
Pique ? To jakiś niesmaczny żart ten zawodnik będzie naszym najważniejszym obrońcą za pare sezonów.
Genialne rozegranie
Siła fizyczna
Wzrost
Jest popsrotu idealny na Anglie ale jest nasz, jest Barcelony!!!
0
Ta liga brazyliska jest taka słaba że aż szok , obrońcy poprostu katastrofa , w lidze hiszpańskiej czy angielskiej Neymar by niemiał szans tak łatwo bramki strzelać.
0
Cięzko z nim będzie ale , myśle że piłkarz który by nas nie zawiódł.
0
Nie jest na poziomie tych dwóch piłkarzy.
0
Messi za ten mecz 10 , gra Alexisa i Thiago mi sie podobała , Pedro rozgrzewa sie na przyszły sezon hehe
0
Nigdy nie widziałem równie dobrego kapitana , jakim jest Carles Puyol - 100% boiskowej kultury.
0
Uwielbiam marcelo Bielse i żal troszke że go nie ma u nas , Villanova jako 2 trener mógł by pozastać i było by dobrze.