AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Song to genialny piłkarz i tyle w temacie ;D
0
1-0 DLA REALU ;/
0
http://www.footv4.com/channel1.html
DZIAŁA
0
Najbardziej szkoda by było dos santosa wypożyczenie najlepszym rozwiązaniem , a z Fontasem pierwokup i jest git.
0
Messi moim zdaniem jest najlepszym piłkarzem w historii piłki , nie łatwo to ocenić ale to moje zdanie, A co do CR7 to ciesze sie ze moge oglądać pojedynki tych obu galaktycznych piłkarzy, bo Pele, Maradona czy Di Stefano nie mieli aż takiej rywalizacji jak ci dwaj.
0
A gdzieś czytałem że Ozil jest lepszy od Iniesty ;D
0
Napisz komentarz...wygramy te derby , a wiecie dlaczego ? bo mamy Puyola i wracającego Davida Ville , teraz mamy perfekcyjną '11'.
0
Ahh jeszce jak Song w derbahc by gola strzelił to było by to coś wspaniałego.
Po realu spodziewałem sie dobrej gry a oni jak dzieci we mgle co cieszy , zwłaszcza na zbliżające sie derby , może być duży ynik na Camp Nou ;D
0
Valencia powinna prowadzić 1-2 gol Soldado został nieuznany bo podobno był spalony którego napewno nie było.
0
Alba i Song , tanio a dwóch genialnych piłkarzy.
0
Ludzie nie wiem czy wy to widzicie ale my mamy niemal perfekcyjną "11"
Moja Once de Gala
Valdes
Alves-Pique-Puyol-Alba
Busquets
Xavi ------Iniesta
Sunchez-Messi-VIlla
0
0
Ale Messi nigdy nie strzelał dobrze karnych to nie jest typowy egzekutor '11' jakim jest np. CR7
0
Tylko transferowa plotka .
0
Song to piłkarz w granicach 20~25mln.
0
messqi10
było po 2 karne bo już było przesądzone jak jest 2-0 to po co strzelać 3 serie? jak mogło sie skączyć 3-0 , 3-1, albo 2-1 tak czy tak Barca by wygrała , a ustalone byłlo że strzelają po 3
0
ja chyba wybiore POlske ;D
0
Manchester to fajna drużyna , ngdy nie miałem najmniejszego problemu z nimi ;D
0
uwielbiam tego piłkarza
0
LA MASIA
0
Mourinho może sobie gadać co chce o kim chce i kiedy chce , przyzwyczaił nas do tego , ale i tak każdy z głosujących ma swój typ i go nie zmieni po wypowiedzi ;D
0
Jednak lepiej mimo wszystko było by kupić typowego środkowego obrońce ale za 20mln , młodego , ogranego i pewnego nie znajdziemy...
0
a co do Arsena Wengera to jest najlepszym obserwatorem młodych talentów na świecie.
0
To jest kpina za 20mln nie wachał bym sie i odrazu podsunął kontrakt temu piłkarzowi , jest naprawde dobry i zawsze w Arsenalu był wiodącą postacią.
0
To jest człowiek którego kochają , wątpie czy to samo było by z Mourinho w Mediolanie,Londynie czy Madrycie...
0
Szykuje nam sie zacięty sezon , mam nadzieje że Real będzie pewny swego i na tym sie będzie potykał.
0
0
Piłkarzem jest dobrym ale jest ostatnią osobą którą mogła by grać dla FCB.
0
Gdyby Puyol nie miał kontuzji to mamy niezłych defensorów ( Alves-Pique-Mascherano-Puyol-Alba-Adriano-/Abidal/-no i młodsi czyli Muniesia-Montoya-Bartra).
0
Widzialiście zdjęcie nr 11, David Villa bedzie juuż z nami i oby nic złego już mu się nie przytrafiło.