0

Benfica to trudny rywal , pamiętam ich mecz chyba w 1/4 albo w 1/8 w ubiegłym sezonie LM z Chelsea , po dwumeczu miałem wrażenie że Benfica była poprostu lepsza a odpadła , tak więc nie łatwy rywal ale należy się oszczędzać na real z którym zwycięstwo było by wspaniałe.

0

naatol jesteś śmieszny a dziś pkt jeszcze nie są stracone, najlepiej nie odwiedzaj tej strony jak jesteś tak słabym kibicem z brakiem zaufania do swojej drużyny.

0

Messi dziś 2 bramki , mam takie przeczucie a wynik typuje 3-1 dla naszych Katalońskich orłów.

0

zloty07

Nie ma szans na strzelenie 3 bramek , 2 to będzie naprawde dużo , nie ma co sie napalać , Barce nie gra na pełnych obrotach , a Sevilla dobrze ustawia defendywe, 2-0 dla nas jaknajbardziej wystarczające.

0

O tak pamiętny mecz , jedna z największych chwil grozy w karierze mojego kibicowania.

0

Jeden z najtrudniejszych ligowych meczu obok Realu,Atletico,Valencii to właśnie na ten sezon Sevilla.

0

Być tam z nimi...

0

Atletico daje nadzieje że liga Hiszpańska w tym sezonie będzie naprawde ciekawa , jeżeli weźmiemy do tego dobrze grającą Seville i niezłą Malage + real który trafi dużo pkt to możemy mieć ciekawą czołówke , a w tej formie nie koniecznie Atletico musi przegrać z realem czy Barcą.

0

ahha to Ibra dojebał , CR7 przeciętny ;D ,Falcao zjada obydwu jeżeli chodzi o wykończenie akcji , a Ibra w sezonie sie zablokuje.

0

Neymar w Barcelonie musi być i koniec tematu , najbardziej wyczekiwany transfer w ostatnich latach Barcy.

0

Mecz z Sevillą pokaże jak radzimy sobie z trudnymi rywalami i jestem pewny że mimo prawdopodobnego zwycięstwa to będzie wynik oscylujący 2-1 , 1-0 .

0

HAHAHA to raczej wymiana uwag , leo chciał żeby mu zagrał prostopadłą a Villa tłumaczył że nie było jak ;D

0

żecz pisze się rzecz a co do Camp Nou to jest nasz symbol , i tylko remont wchodzi w gre!

0

Villa !!!

0

Mój najlepszy piłkarz kontuzja ;/

0

wieś...

0

Ronaldo lepszy od Messiego haha takiego suchara dawno nie słyszałem.

0

Jestem za!

0

Puyol by miał ale te kontuzje to jego koszmar ;/
Casillas wielki kapitan drużyny ale wydaje mi sie że Puyol byłby lepszym , a rekord występów należał będzie do Ramosa , jest młody a już ma prawie 100 i czeka go wiele lat gry.

0

dasouzar11

Ronaldo chce odejść bo jego tam nie doceniają z czym sie zgadzam , chłop strzela 70 goli w sezonie , a gdy ma gorszy okres odrazu są gwizdy.
Wydaje mi sie że czas Crisa i zarazem realu jako rywala Barcy w przyszłym sezonie dobiegnie końca.

0

iFrontier
Masz raje tylko że teraz w mojej ocenie najdoższymi zawodnikami są Messi,CR7,Iniesta i na 4 według mnie jest Falcao i podejżewa że za sezon skączy w PSG,City lub Chelsea te kluby mogły by zapłacic około 70mln.

0

Ja równierz jestem fanem Falcao i wcale nie przez te 2 hat tricki w krótkim czasie , ale ogólnie w FC Porto strzelał mase goli , potem w pierwszym sezonie dla Atletico znowu ponad 30goli w sezonie.
W mojej opini Falcao gdyby grał w klubie o najwyższych możliwościach mógł by po 50 goli na sezon zdobyć , i na klasycznej 9 jest najlepszy.
To moje zdanie.

0

Najbradziej zasłużony dostał nagrode czyli Iniesta!

0

messieo
No chyba sie naćpałeś jak mówisz że Afellay umiejętnościami zjada Hazarda.

0

Z BArcą na wielki , dzięki wczorajszej porażce , jeszcze bardziej będziemy świętować przyszłe sukcesy ;d

0

Montoya moim zdaniem nie zagrał lepiej niż Alba , a ciesyz mnie fakt że mamy starego dobrego Pedro który będzie w tym sezonie numerem jeden obok Messiego , Song zagrał dobrze i pewnie przez te kilka minut.

0

ja typuje 2-0 dla naszych

0

Ja bym stawiał bardziej na Tello niż Afellaja.

0

WKOŃCU , na takiego newsa czekałem od dawna , Thiago wraca , strasznie w tego chłopaka wierze.

0

Puyol to twardy zawodnik ale ma już swoje lata i transfer Songa był kluczowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?