0

Chciałbym żeby Pep trenował Juventus ;D

0

wyga16fcb,

Z Figo było inaczej , bo jeszcze 2 tygodnie przed transferem ovicywał że kocha Bsrcelona i nie odejdzie , gdyby Messiemu zaproponowali kontrakt i by powiedział że odchodzi do realu szukać nowych wyzwań to oczywiście rozczarował by wszystkich cules ale napewno by go tak jak Figo nie potraktowali.A na derbach podziękowali za wszystkie lata

0

Nyemar w pierwszej '3' ? Może za kilka lat , ale jak zagra dobry sezon w AEuropie nie Brazylii

0

nie może być Barca B w Primera Division nawet jakby 1 miejsce mieli.

0

Kosmo
To Atletico jest kilka poziomów lepsze niż te z tamtego sezonu co ich rozbiliśmy , a pozatym to co my gramy i Atletico to zupełnie inne żywioły.

0

ekztrakt

NIc podobnego , bardzo dobre derby.

0

ładnie uderzył , real to zremisuje co mnie ucieszy najbardziej.

0

Dobra może goli nie strzela ale napewno w przeciągu całego meczu daje więcej drużynie niż ktokolwiek inny na skrzydle.

0

spell

Człowieku ty chyba żartujesz , Pedro to nasz najlepszy skrzydłowy -.-

0

Iniesta dziś znowu zaczaruje ^^

0

Ja też dał bym w pierwszej '11' Davida ale nie dlatego że Pedro jest słaby , tylko dlatego że jest w gazie i gdyby znowu dobrze zagrał to zmotywował by Pedro i wracającego Alexisa do większego zaangażowania ;D

0

rademenes
Człowieku to ty chyba meczy nie oglądasz skoro piszesz że Pedro nic nie robi , robi więcej niż robił Alexis przed kontuzją , i większy dym na skrzydle od Davida Villa.

0

Powiem wam że brak mi satysfakcji z tego wszystkiego , najbardziej cieszyły mistrzostwa, które w 35 kolejce dalej były jaknajbardziej otwarte , a tu dojdziemy do 30 i nie będzie matematycznej szansy dla realu.
Ale cóż oni potrzebują zmian , bo tego co grali rok temu ( a rozegrali najlepszy ligowy sezon w historii) już grać raczej nie będą.

0

Iniesta i nic nie trzeba mówić , chcialbym żeby to on dostał złotą piłke , co by sprawiło że nie tylko strzelec goli jest najważniejszy , tylko to co wczoraj zrobił Don Andres czyli; prowadzenie gry , genialne decyzje (3asysty), ładna bramka i w każdej akcji to on dektował tempo.

0

Za to kocham ten klub.

0

"Najbliższe spotkanie Barcelony można uznać za mecz na szczycie, tym bardziej, że zarówno Atlético, jak i Real Madryt nie zamierzają pozwolić Blaugranie na stratę punktów".

Real można wykreślić z ostatnich zdań tego artykułu ;D

0

Niech uefa szybko szykuje jakieś przepisy na ilośc wydawanej gotówki bo zatrzymać wielkie talenty w Barcelonie z roku na rok jest coraz trudniej.

0

MESSI !!!

0

Ronaldinho wielka postać tamtych czasów , ale tamten real był potężny Tamten Real był potężny nazwiska dorównywały ówczesnej Barcelonie, ale i zachowywali sie jak przystało , i każdy kto pamięta tamte czasy przyzna mi że mam racje w stwierdzeniu że tamtem Real Madryt miał klase i atmosfera meczu była poprostu piękna , dzisiaj to sie uspokoiło ale jeszcze jest daleko od tamtych chwil.

0

Leo to Leo piłkarz wszechczasów i będe o tym opowiadał że widziałem jego gre , jego każdy kontakt z piłką.

0

Don Andres król piłki.

0

Najlepszy był wczoraj real i ich sędzia ;F który za priorytet miał dopisać realowi 3 pkt.

0

INIESTA PONAD WSZYSTKICH !

0

nie sie nie stało panowie ;d

0

Ja bym ich tak szybko nie porównywał , nie zapominajcie co zrobił Pep , objął posade po Rejkardzie który ten klub pogrążył , i Pep wziął to wszystko w rozsypce po wielu kontrowersjach i sporach z Eto'o , Ronaldinho , i wygrał wiele trofeów, porównać ich można po 4 sezonach i wtedy zobaczyć osiągnięcia obu , co nie zmienia faktu że Tito zapowiada się świetnie.

0

YAya toure powinien wygrać

0

VILLA !!!

0

Thiago Messi :D

0

żal spalił mi sie monitor na PC -,-

0

Niezły ten plan ale 16 druzyn sprawiło by to że najlepsi strzelcy np. Messi , CR7 mieli by mniejsze szanse na złotego buta dlatego i w Angli i Włoszech trzeba by było to bsamo zrobić , no i 8 drużyn z Hiszpani to napewno zadużo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?