AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym żeby Pep trenował Juventus ;D
0
wyga16fcb,
Z Figo było inaczej , bo jeszcze 2 tygodnie przed transferem ovicywał że kocha Bsrcelona i nie odejdzie , gdyby Messiemu zaproponowali kontrakt i by powiedział że odchodzi do realu szukać nowych wyzwań to oczywiście rozczarował by wszystkich cules ale napewno by go tak jak Figo nie potraktowali.A na derbach podziękowali za wszystkie lata
0
Nyemar w pierwszej '3' ? Może za kilka lat , ale jak zagra dobry sezon w AEuropie nie Brazylii
0
nie może być Barca B w Primera Division nawet jakby 1 miejsce mieli.
0
Kosmo
To Atletico jest kilka poziomów lepsze niż te z tamtego sezonu co ich rozbiliśmy , a pozatym to co my gramy i Atletico to zupełnie inne żywioły.
0
ekztrakt
NIc podobnego , bardzo dobre derby.
0
ładnie uderzył , real to zremisuje co mnie ucieszy najbardziej.
0
Dobra może goli nie strzela ale napewno w przeciągu całego meczu daje więcej drużynie niż ktokolwiek inny na skrzydle.
0
spell
Człowieku ty chyba żartujesz , Pedro to nasz najlepszy skrzydłowy -.-
0
Iniesta dziś znowu zaczaruje ^^
0
Ja też dał bym w pierwszej '11' Davida ale nie dlatego że Pedro jest słaby , tylko dlatego że jest w gazie i gdyby znowu dobrze zagrał to zmotywował by Pedro i wracającego Alexisa do większego zaangażowania ;D
0
rademenes
Człowieku to ty chyba meczy nie oglądasz skoro piszesz że Pedro nic nie robi , robi więcej niż robił Alexis przed kontuzją , i większy dym na skrzydle od Davida Villa.
0
Powiem wam że brak mi satysfakcji z tego wszystkiego , najbardziej cieszyły mistrzostwa, które w 35 kolejce dalej były jaknajbardziej otwarte , a tu dojdziemy do 30 i nie będzie matematycznej szansy dla realu.
Ale cóż oni potrzebują zmian , bo tego co grali rok temu ( a rozegrali najlepszy ligowy sezon w historii) już grać raczej nie będą.
0
Iniesta i nic nie trzeba mówić , chcialbym żeby to on dostał złotą piłke , co by sprawiło że nie tylko strzelec goli jest najważniejszy , tylko to co wczoraj zrobił Don Andres czyli; prowadzenie gry , genialne decyzje (3asysty), ładna bramka i w każdej akcji to on dektował tempo.
0
Za to kocham ten klub.
0
"Najbliższe spotkanie Barcelony można uznać za mecz na szczycie, tym bardziej, że zarówno Atlético, jak i Real Madryt nie zamierzają pozwolić Blaugranie na stratę punktów".
Real można wykreślić z ostatnich zdań tego artykułu ;D
0
Niech uefa szybko szykuje jakieś przepisy na ilośc wydawanej gotówki bo zatrzymać wielkie talenty w Barcelonie z roku na rok jest coraz trudniej.
0
MESSI !!!
0
Ronaldinho wielka postać tamtych czasów , ale tamten real był potężny Tamten Real był potężny nazwiska dorównywały ówczesnej Barcelonie, ale i zachowywali sie jak przystało , i każdy kto pamięta tamte czasy przyzna mi że mam racje w stwierdzeniu że tamtem Real Madryt miał klase i atmosfera meczu była poprostu piękna , dzisiaj to sie uspokoiło ale jeszcze jest daleko od tamtych chwil.
0
Leo to Leo piłkarz wszechczasów i będe o tym opowiadał że widziałem jego gre , jego każdy kontakt z piłką.
0
Don Andres król piłki.
0
Najlepszy był wczoraj real i ich sędzia ;F który za priorytet miał dopisać realowi 3 pkt.
0
INIESTA PONAD WSZYSTKICH !
0
nie sie nie stało panowie ;d
0
Ja bym ich tak szybko nie porównywał , nie zapominajcie co zrobił Pep , objął posade po Rejkardzie który ten klub pogrążył , i Pep wziął to wszystko w rozsypce po wielu kontrowersjach i sporach z Eto'o , Ronaldinho , i wygrał wiele trofeów, porównać ich można po 4 sezonach i wtedy zobaczyć osiągnięcia obu , co nie zmienia faktu że Tito zapowiada się świetnie.
0
YAya toure powinien wygrać
0
VILLA !!!
0
Thiago Messi :D
0
żal spalił mi sie monitor na PC -,-
0
Niezły ten plan ale 16 druzyn sprawiło by to że najlepsi strzelcy np. Messi , CR7 mieli by mniejsze szanse na złotego buta dlatego i w Angli i Włoszech trzeba by było to bsamo zrobić , no i 8 drużyn z Hiszpani to napewno zadużo.