AREKFANFCB
Dołączył/a: listopad 2010
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie ja tego nie widze jak on usiłuje powstrzymać CR7.
Z całym szacunkiem do niego to solo nie ma obrońcy co dałby rade wygrywać pojedynki z CR7, no chyba że Puyol z najlepszych lat, ale myśle że z pomocą doświadczonych kolegów Bartra sie ogra i będą z niego ludzie.
0
Tak tylko trzeba wygrać z Osasuną i Realem, co w I przypadku raczej naturalne to w przypadku Realu wątpliwe, oczywiście będziemy faworytami to napewno ale to są Dran Derby i żądzą sie swoimi prawami, real będzie napewno zmotywowany na 100%, ale my musimy wykorzystać fakt, że gramy na Camp Nou, będzie wypoczęty Messi, może wróci Puyol, no i świetny Neymar.
Trzeba to połączyć i dopiero wtedy świętować.
0
No Barcelona ma dług w okolicach 300mln, ale nie jestem pewny i z tego co sie orientuje około 40mln rocznie spłaca.
0
Ale ten Neymar u nas gra, to najbardziej opłacalny transfer tego okenka transferowego w Europie i to za małe pieniądze w porównaniu do Bale.
0
Oglądam ich mecze i real gra piach i mam nadzieje że to sie nie zmieni przynajmniej do derbów, a co do Benzemy to Morata w 20' robi więcej niż Benzema w 70' ale ciągle Benzema w I składzie, ciekawe jak długo.
Sprzedali Higuaina który był lepszy a zostawili leniwego grubasa xD
0
Cuenca bł dużo lepszy od Tello tylko jest doznał poważnych kontuzji.
0
Brawo Song xD
0
Rekordy rekordami, ale najważniejsze to Mistrzostwo,Liga Mistrzów,Puchar jak to będzie wtedy rekordy są fajne.
0
Chciałbym żeby Atletico utrzymało dobrą gre i grało na poziomie 90~95pkt wtedy walka o mistrzostwo do samego końca.
0
Bayern który nas pokonał w tamtym sezonie, w meczu z nami miał forme na 100% a my mieliśmy poważne problemy w defensywie i z Messim, i już podczas losowania wiedziałem że tego 2-meczu nie wygramy mimo że w to wierzyłem, ale taki pech że akurat na tamten czas Bayern dostał najsłabszą z możliwych Barcelone.Teraz myśle że gdyby sie okazało że zagramy z Bayernem to mobilizacja u nas będzie większa niż w jakim kolwiek innym meczu.
0
Już to pisałem pod innym newsem.
Valdes jest najlepszym bramkarzem tego sezonu w Europie i tylko ktoś kto nie oglądam meczu FCB może temu zaprzeczyć
0
Najlepszy był Alves robił swoje xd
0
Bale świetny zawodnik ale nigdy nie przyznam racji że wart 100 baniek.
0
Typuj tak jak uważasz, ja ci poradze z doświadczenia i obserwacji że w każdej kolejce masz sensacje, teraz tylko trzeba sie zastanowić w którym meczu taka będzie.
A po drugie to najpierw musisz sie zastanowic czy twój faworyt faktycznie jest dużo lepszy i czy ma forme.
0
Ibra obrabia dupe temu Mourinho a ten i tak go niechce, śmieszne dziecko z tego Ibry xD
0
Taa Ancelotti który przegrał mistrzostwo z Montpellier HGAHGH drużyna o budżecie 15mln na sezon xD
Co rezerowowi PSG byli drożsi xD
0
Ta masz racje tez uważam że w tym sezonie nawet gdyby jakimś cudem realowi udało się z nami wygrać bo wiadomo derby to inne prawo piłkarskie, to mimo tego nie daje im szans na mistrzostwo, na które trzeba grać na poziomie 100pkt, real już ma 16/21 co przy tej średniej daje im jakieś 87pkt. a to dużo zamało.
0
Brawo dla Atletico Madryt za fantastyczną gre i zasłużone zwycięstwo w derbach Madrytu.
Przed tym meczem byłem pewny że real nie zainkasuje 3 pkt, dlaczego?
W ostatnich ich meczach za dużo im sprzyja szczęscie, mecz z Villarealem co się skączył 2-2 szczerze powinien se skączyc conajmniej 4-2, mecz z Elche 1-1 no i dziś przy odrobinie dokładosci 4-1 dla Atletico.
ALe co do naszej przewagi 5 pkt to nie jest dużo, biorąć pod uwage że Real zagrał już z drużynami które powalczą o Lige Mistrzów, mowa tu o Villareal i Atletco, my zaś zagraliśmy z Sevillą,Malagą,Valencia, i Sociedad drużynami, które równierz mogą odebrać komplet Realowi.
0
Alves synonim Barcelona xD
0
Trudny mecz ale takimi właśnie meczami sięga się po mistrzostwo ktore w tym sezonie będzie naprade ważne ponieaż Atletico wydaję się jeszcze mocniejsze niż było za czasów Falcao czy Aguero a teraz jeszcze real z dobrymi transferami, wydaje się że te 3 drużyny mają zapewnione miejsce 1-3 tylko w jakiej kolejności, 4 miejsce dałbym Villareal.
0
Oby nic poważnego. mam Messiego w Fantasy Champion League xD
Na kapitanie.
0
Bardzo fajna.
0
Messi=piłkarz wszechczasów JUŻ
0
10 kolejka z Realem.
0
Dobry mecz Atletico i ciezko nam będzie z nimi ale real gra piach i chciałbym już derby z nimi bo byśmy ich rozbili.
Costa,Koke,Gabi,i bramkarz Atleti to są genialni zawodnicy.
0
Trzeba pamiętać że Neymar jest młody i bardzo medialny, jeżeli chodzi o finanse to napewno na nim sie zarobi i trzeba pamiętać że to jego pierwszy sezon u nas poczekajmy do 2,3 aż nabierze pewności że to on tworzy ten klub i będzie z niego wielki porzytek.
0
karamustafa91
Ja uważam tak samo jak ty, spodziewałem się że Neymar będzie typem piłkarza który będzie miał mase strat i od czasu do czasu błyśnie ciekawymi indiwidualnymi akcjami po których coś wpadnie.
Ale Neymar to genialny transfer, dla nas idealny skrzydłowy który z czasem nabierze pewności i powoli będzie wchodził w role naszego 2 lidera obok Messiego, bo narazie wiadomo że na boisku rządzi Messi,Xavi,Iniesta.
0
Szanuje Milito bo rozegrał wiele spotkań w najlepszej formie dla nas, ale w momencie jego transferu-odejścia od nas wcale nie było mi go żal, nie był to obrońca na miare FCB ale teraz nam brakuje obrońców.
0
FIgo odszedł i teraz dochodzenie czy padł ofiarą manipulacji czy nie jest nie ważne, wtedy to był szok,dramat i tragedia dla fanów FCB i to sie liczy, on obiecywał że zostanie a odszedł, to od złożył ostateczny podpis na umowie i to to mi wystarczy. Figo był nasz ale czas leczy rany i najlepiej o tym zapomnieć.
Visca el Barca!!!
0
Myśle że noty są troszke zaniskie jeżeli chodzi o piłkarzy ofensywnych.
W ataku było naprawde mnóstwo świetnie wykreowanych sytuacji.
Iniesta na 6? hmm napewno nie był to jego mecz ale dawał stabilność, doświadczenie i zasłużył na 6,5.
Neymar on napewno był najlepszy i chociarz tylko z tego względu należała by mu się nota wyższa od Leo.