6

@Homeopata8989 A kto bogatemu zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

W co ja wierzyłem stawiając -4.5 gola w meczu Niemiec xD

7

@szymon6847 Zdrowy Dembele opiera się na taktyce. JA Dembele, JA Biec, JA Potykać się. I tak przez bite 90 minut.

0

@Messibestplayerintheworld A doniósł tą informację chłop, który był schowany w koszu na śmieci przy którym rozmawiał Pep z Puigem..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@NaFazieHitman Show zrobione, kasa zarobiona ;D

0

@ILovethisGame Wygląda jak podróbka Neymara :D

3

Hochland to się ma w tej Norwegii, niczym Leo w Argentynie.
30 minuta i 0:2 z Grecją.

5

@kamiVeB Śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9.3.6 - podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com;

0

@FafitFCB Z 5 wypożyczeń do różnych klubów i może później opchnie się go za frajera, bo w Barcelonie na pewno nie zagra, a na pewno nie wtedy kiedy Koeman jest na ławce.

1

@PatrychoO Riki Siki, a on dalej nie jest na wypożyczeniu. PATHETIC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Chłopowi co wiatrak się włączył xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pilka_jest_okragla Leo też miał jakiś czas temu wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Ojciecpijo Pewnie nie ty. :)

3

Neymar zaatakowany przez młodych fanów. Jeden próbował zadupcyć buty xD


0

@Kgorecki2500 Ramen, najprawdopodobniej typu Shoyu.

0

@Messibestplayerintheworld Bo to Alba, jeden z amigosów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Transu96 +1 byczq, ja również po 18 zapomniałem co to urodziny. Do tego te składanie życzeń, gdzie po 5 minutach zapomina się co się życzyło drugiej osobie ;D Święto w stylu, o przeżyłeś kolejny rok i jesteś starszy, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@IronSanHybrid Co on tam mówi? Bo nie jestem w stanie zrozumieć :D

0

@michaleu w domu.

0

@Tollusiek Ja to już po meczu Urugwaju straciłem zapał do oglądania, a mecz z Chile zapowiada się podobnym przedstawieniem :/

2

@Barca1992 Sławomir Kwiatkowski, Jacek Zieliński

1

0

@Pogba Nie ma określonej godziny o której ma się skończyć, czasami nie trwa nawet tych 2 godzin.

36

xDD

2

Poczekaj, dlaczego nie chcesz xDD

0

@FC1899Barca Zielony nie jest. Trochę podejrzane.

3

Ciekawe jaka marka smartfonów jest sponsorem dzisiejszego hejt parku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ludzie przychodzący do Hejt Parku już załapali, że im większego dzbana z siebie zrobią to tym głośniej będzie się o nich mówić ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?