4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Homeopata8989 A kto bogatemu zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
W co ja wierzyłem stawiając -4.5 gola w meczu Niemiec xD
7
@szymon6847 Zdrowy Dembele opiera się na taktyce. JA Dembele, JA Biec, JA Potykać się. I tak przez bite 90 minut.
0
@Messibestplayerintheworld A doniósł tą informację chłop, który był schowany w koszu na śmieci przy którym rozmawiał Pep z Puigem..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@NaFazieHitman Show zrobione, kasa zarobiona ;D
0
@ILovethisGame Wygląda jak podróbka Neymara :D
3
Hochland to się ma w tej Norwegii, niczym Leo w Argentynie.
30 minuta i 0:2 z Grecją.
5
@kamiVeB Śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9.3.6 - podważanie decyzji administracyjnych podjętych przez redakcję serwisu FCBarca.com;
0
@FafitFCB Z 5 wypożyczeń do różnych klubów i może później opchnie się go za frajera, bo w Barcelonie na pewno nie zagra, a na pewno nie wtedy kiedy Koeman jest na ławce.
1
@PatrychoO Riki Siki, a on dalej nie jest na wypożyczeniu. PATHETIC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Chłopowi co wiatrak się włączył xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pilka_jest_okragla Leo też miał jakiś czas temu wątpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Ojciecpijo Pewnie nie ty. :)
3
Neymar zaatakowany przez młodych fanów. Jeden próbował zadupcyć buty xD
0
@Kgorecki2500 Ramen, najprawdopodobniej typu Shoyu.
0
@Messibestplayerintheworld Bo to Alba, jeden z amigosów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Transu96 +1 byczq, ja również po 18 zapomniałem co to urodziny. Do tego te składanie życzeń, gdzie po 5 minutach zapomina się co się życzyło drugiej osobie ;D Święto w stylu, o przeżyłeś kolejny rok i jesteś starszy, gratulacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@IronSanHybrid Co on tam mówi? Bo nie jestem w stanie zrozumieć :D
0
@michaleu w domu.
0
@Tollusiek Ja to już po meczu Urugwaju straciłem zapał do oglądania, a mecz z Chile zapowiada się podobnym przedstawieniem :/
2
@Barca1992 Sławomir Kwiatkowski, Jacek Zieliński
1
@amanter
0
@Pogba Nie ma określonej godziny o której ma się skończyć, czasami nie trwa nawet tych 2 godzin.
36
xDD
2
Poczekaj, dlaczego nie chcesz xDD
0
@FC1899Barca Zielony nie jest. Trochę podejrzane.
3
Ciekawe jaka marka smartfonów jest sponsorem dzisiejszego hejt parku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Ludzie przychodzący do Hejt Parku już załapali, że im większego dzbana z siebie zrobią to tym głośniej będzie się o nich mówić ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ