4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest jakaś opcja, żeby Polskie posty mi się nie pojawiały na Twitterze? Zmiana regionu czy coś?
0
@PatrychoO No właśnie to, że Xavi jest ziomeczkiem potęguje szanse na to, że zostaną ;D
0
@Roobo Kolejny komentarz z serii Aguero będzie zajebisty, ale "oby tylko zdrowie dopisało." xDDD
0
Ale te Chelsea słabiutkie bez Kante
3
@MaziFCB Duże dzieci. Wyścigówka robi wrum wrum ;D
0
@FC1899Barca W samym 2020 miał jeszcze gorszą. Był najczęściej oddającym strzały piłkarzem z 88 strzałami i skończył na 10 miejscu pod względem goli (19 bramek). Dopiero na wiosnę podgonił.
1
@Coutinho007 Ta, ta pożegnania (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@Emhyr a to my nie gramy w dziada?
1
@7black4 No, a tak nie jest?
2
@Nicko Zawsze to większa szansa, że ktoś się skusi na kupienie go od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@abram3k Prędzej czy później i tak do tego dojdzie, więc jeden uj. Tak poza tym Leo gra 98% meczów w sezonie, gdzie jest głównym rozgrywającym, kiedy oni mają się nauczyć grać razem jako drużyna, a nie szukając Messiego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Geble Wychodzą chlopy, które przez większość czasu nie grali w sezonie to pojawia się taka iskra nadziei przed meczem, że będą chcieli coś udowodnić przed okienkiem transferowym, że jednak coś potrafią, a tu zonk
1
@barcelonaLM Rewolucje to ty co najwyżej możesz zobaczyć na La Rambli ;D @Rewolucja123
0
Chłopaki na wyjebce jeszcze 45 minut i fajrant.
1
@masq Dlatego nie ma tu co liczyć na żadną rewolucję w tym okienku.
0
@Colin94 Pic or didnt happen
5
I po co nam ten Aguero jak tam piłka nawet do niego nie do leci xD
3
Nasi grają jakby to tabela była odwrócona i to Barca była w strefie spadkowej xD
1
La Liga w pigułce. Jeszcze brakuje, żeby Barca przegrała i mamy trójke przegrywów.
0
@tomek8756 a po co mam oglądać mecz Atletico, jeżeli leci mecz Barcy?
1
Budka telefoniczna pułapka
https://x.com/SpaceLiminalBot/status/1395863533267599363
19
BREAKING: W związku z pobiciem przez Roberta Lewandowskiego rekordu Gerda Müllera, Niemcy oficjalnie stały się wasalem Rzeczpospolitej Polski. Ceremonia przekazania władzy odbędzie się zaraz po meczu.
2
@tristan87 O, to dzisiaj Barca gra. Dobrze wiedzieć ;D
0
@Wilczeq No tak, bo Polacy nie robili by tego samego, gdyby Niemiec miałby pobić rekord Polaka xD U nas to by jeszcze połamali tego Niemca przed wejściem na stadion ;d
0
Broń tak dalej Gikiewicz. Gasisz go jak peta ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
4
Ale żeby tak Polak Polakowi nie pomógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@ddanioofcb Koeman stoi razem twardo za świętym krowami, których chcą się pozbyć?
2
@Roobo Przez ostatnie 3 sezony opuścił 63 mecze, jeżeli ktoś naprawdę myśli, że w Barcelonie dostanie nagłego uzdrowienia i przestanie w cudowny sposób łapać urazy to podziwiam wiarę, bo ja w to nie wierzę, a w szczególności, że przyjeżdża do klubu, który jest już chyba znany z kontuzjowanych piłkarzy w ostatnich latach.
3
Trochę mnie bawi, to pisanie sympatyków Aguero, gdzie co druga wypowiedź zaczyna się od "Jeżeli będzie zdrowy.." ;D