0

Jest jakaś opcja, żeby Polskie posty mi się nie pojawiały na Twitterze? Zmiana regionu czy coś?

0

@PatrychoO No właśnie to, że Xavi jest ziomeczkiem potęguje szanse na to, że zostaną ;D

0

@Roobo Kolejny komentarz z serii Aguero będzie zajebisty, ale "oby tylko zdrowie dopisało." xDDD

0

Ale te Chelsea słabiutkie bez Kante

3

@MaziFCB Duże dzieci. Wyścigówka robi wrum wrum ;D

0

@FC1899Barca W samym 2020 miał jeszcze gorszą. Był najczęściej oddającym strzały piłkarzem z 88 strzałami i skończył na 10 miejscu pod względem goli (19 bramek). Dopiero na wiosnę podgonił.

1

@Coutinho007 Ta, ta pożegnania (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

@Emhyr a to my nie gramy w dziada?

1

@7black4 No, a tak nie jest?

2

@Nicko Zawsze to większa szansa, że ktoś się skusi na kupienie go od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@abram3k Prędzej czy później i tak do tego dojdzie, więc jeden uj. Tak poza tym Leo gra 98% meczów w sezonie, gdzie jest głównym rozgrywającym, kiedy oni mają się nauczyć grać razem jako drużyna, a nie szukając Messiego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Geble Wychodzą chlopy, które przez większość czasu nie grali w sezonie to pojawia się taka iskra nadziei przed meczem, że będą chcieli coś udowodnić przed okienkiem transferowym, że jednak coś potrafią, a tu zonk

1

@barcelonaLM Rewolucje to ty co najwyżej możesz zobaczyć na La Rambli ;D @Rewolucja123

0

Chłopaki na wyjebce jeszcze 45 minut i fajrant.

1

@masq Dlatego nie ma tu co liczyć na żadną rewolucję w tym okienku.

0

@Colin94 Pic or didnt happen

5

I po co nam ten Aguero jak tam piłka nawet do niego nie do leci xD

3

Nasi grają jakby to tabela była odwrócona i to Barca była w strefie spadkowej xD

1

La Liga w pigułce. Jeszcze brakuje, żeby Barca przegrała i mamy trójke przegrywów.

0

@tomek8756 a po co mam oglądać mecz Atletico, jeżeli leci mecz Barcy?

1

19

BREAKING: W związku z pobiciem przez Roberta Lewandowskiego rekordu Gerda Müllera, Niemcy oficjalnie stały się wasalem Rzeczpospolitej Polski. Ceremonia przekazania władzy odbędzie się zaraz po meczu.

2

@tristan87 O, to dzisiaj Barca gra. Dobrze wiedzieć ;D

0

@Wilczeq No tak, bo Polacy nie robili by tego samego, gdyby Niemiec miałby pobić rekord Polaka xD U nas to by jeszcze połamali tego Niemca przed wejściem na stadion ;d

0

Broń tak dalej Gikiewicz. Gasisz go jak peta ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

4

Ale żeby tak Polak Polakowi nie pomógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@ddanioofcb Koeman stoi razem twardo za świętym krowami, których chcą się pozbyć?

2

@Roobo Przez ostatnie 3 sezony opuścił 63 mecze, jeżeli ktoś naprawdę myśli, że w Barcelonie dostanie nagłego uzdrowienia i przestanie w cudowny sposób łapać urazy to podziwiam wiarę, bo ja w to nie wierzę, a w szczególności, że przyjeżdża do klubu, który jest już chyba znany z kontuzjowanych piłkarzy w ostatnich latach.

3

Trochę mnie bawi, to pisanie sympatyków Aguero, gdzie co druga wypowiedź zaczyna się od "Jeżeli będzie zdrowy.." ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?