0

Orientuje się ktoś jak mogę zmienić główny język konta na Twitterze, żeby nie wyświetlały się Polskie posty itp.

0

@Joe_Pesci Już widzę jak pozbywają się gościa dla którego pewnie większość ludzi kupiła PPV ;D Jest tępy i robi dymy, to się liczy w tym Fame MMa.

0

@PatrychoO Bez transferów będziemy oglądać powtórkę z poprzedniego sezonu. Żaden trener tego syfu nie naprawi. Banda piłkarzy bez motywacji i koncentracji, gdzie na każdym kroku czai się wylew, któregoś z piłkarzy.

4

@BigVu To spójrz na 41 letniego Pirlo i jego potężny Juventus i sobie odpowiedz ;D

0

@Danchos A co to?

2

@Barca1992 Jakoś trzeba utrzeć nosa UEFA, a nie wracać spod kulonym ogonem (jak to zrobiły inne kluby) prosząc o wybaczenie za złe zachowanie. Jeszcze grożą zawieszeniem w LM, żałosne..

6

@Kamiloza91 Przecież ja właśnie nie widzę w tym złego :D Chodzi mi o ten dziennikarski bełkot "Nie wszystkie słowa spodobają się polskim fanom", po czym czytasz tą wypowiedź, a tam nic nadzwyczajnego nie ma . Typowy clickbait, żeby rozpętać burze w komentarzach pod artykułem.

3

WP "Żona Gerda Muellera mówi o Robercie Lewandowskim. Nie wszystkie słowa spodobają się polskim fanom".

"- Na kogoś takiego trzeba było czekać 50 lat. Jestem przekonana, że Lewandowski da radę. Rozegrał świetny sezon, jest pracowity, choć wolałabym, żeby Gerd zachował rekord. Niech Lewandowski strzeli 39-40 goli. Gerd był wyjątkowy. Nawet jeśli Lewandowski ustanowi nowy rekord, Gerd zostanie na zawsze zapamiętany jako "Bomber" - dodała żona słynnego niemieckiego napastnika."

Jestem normalnie zniesmaczony jej wypowiedzią.. xD

3

@PatrychoO Trochę śmiesznie to wygląda jak szary kibic widzi od dawna, że coś jest do zmiany, taki Busquets to już z 3 lat temu powinien mieć zmiennika, który grałby na przemian z nim, a tak to sobie pyka w piłkę niezależnie od formy.

2

@fart Spokojnie, jak transfer Agueru do Barcy dojdzie do skutku to dołączy nowy amigos do paczki ;p Amigosi są niepokonani.

1

Czekaj, co? Zremisowali? Prowadzili 2:0 do przerwy co tam się wydarzyło!? Dobrze, że ominąłem 2 połowę ;D

6

Suarez, to nawet nie jest on.

0

Ło Boże, ło Jezu. Ale wyżyjemy się dzisiaj na tym Levante.

1

@Kgorecki2500 Ja praktycznie przez całe życie oglądałem filmy z napisami, dzięki temu nigdy nie miałem problemu z językiem angielskim w szkole. Tylko bajki z dubbingiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@tomek8756 Na zewnątrz nigdy nie zakładałem i nie zakładam, wyłącznie jak do sklepu wchodzę to zakładam maseczke.

2

@Mat_Cat U mnie w Białymstoku jest 25. To już o 10 stopni za dużo :)

4

Drogi Pamiętniczku,
To już drugi dzień upałów, nie wiem jak długo jeszcze wytrzymasz. Proszę o zaprzestanie.

0

@DaPidejpi OFFTOPIC.
Panie kto ty? Coś ty zrobił z avatarem?

1

@Nerazzurro Teraz będą wyniki po 4:0 do końca sezonu, żeby kibice mogli zadawać sobie pytanie Dlaczego oni nie grali tak od początku? ;p

0

@BlaseR9 To super mega giga kox, kolego :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pogba Spociłem się samym patrzeniem na termometr.

1

@macio_944 A ja odnoszę wrażeń, że teraz nagle zachce im się grać, będą wygrywać po 4;0 i zaczną się komentarze typu "Nie mogli grać tak od początku" ;D

7

@ObiektywnyKibic121 Nie, ty po prostu czytasz takie komentarze jakie sobie wybierzesz. Jest pełno komentarzy na Twitterze, że "No Penalty, No Penaldo" czy filmiki z potykającym się Ronaldo o własne nogi itd.

3

@PatrychoO Moja niepopularna opinia jest taka, że nie są tragiczne. Nasza koszulka jest dalej na podium xD

0

@RobiS Dlatego kupuje się gra na konsole i się sprzedaje po przejściu. Jesteś wtedy tylko 20 ziko do tyłu, a nie 200 zł :)

1

O luju, jaki ten nowy Resident Evil to sztosiwo. Jak włączyłem, tak wciągnąłem wszystko na raz.

0

3:0 Milan xDD. .

6

Milan 1:0 jazda z nimi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?