4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@l0Messini Wywalone, zawsze mówię to co nasunie mi się na język
0
@Quavosk Omijam szerokim łukiem takie serwisy informacyjne. Człowiek jest wtedy szczęśliwszy ;D
0
@Quavosk Panikę? To jest jeszcze jakaś panika odnośnie koronawirusa?
4
A jeszcze tak niedawno La Rambla pluła na Bilbao, a teraz wielcy kibice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kiper09 Z Dembele trzeba być podwójnie ostrożny. Równie dobrze może czuć jakiś dyskomfort.
0
Antek leci po hattricka
7
Pique: Musze się odlać
Koeman: Jeszcze 15 minut, wytrzymasz.
0
Alba hahaha xDD
3
De Jong pijany.
6
@VamosRakieta Mingueza kończy z czerwoną, i dostaje kopa od Koemana :D
0
Juventus jaka żenua :D Jeszcze troche to zawitają w Lidze Europy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślicie, że w kolejnych latach PSG będzie rządzić i dzielić na arenie międzynarodowej patrząc na to jak wysoko posadzony jest teraz szejk z PSG? Już teraz chociażby Ceferin chce poluzować przepisy Finansowego Fair Play.
0
@RobiS Tak jak piszesz o zakłamanych politykach, tak tysiące lat temu jakiś obłąkany chłop mógł wymyśleć Boga. Szczególnie, że w tamtych czasach wiedzieliśmy o chorobach psychicznych tyle co nic :p Nie mówię, że Bóg nie istnieje, bo może na tym polega głupota ludzka, żeby w coś wierzyć. Każdy chciałby, żeby było coś po śmierci. Mnie jako osobie interesującą się astronomią i tym wszystkim co nas otacza ciężko uwierzyć, ale w coś wierzyć trzeba.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@Pawlak1992 "świadkowie objawień, opowieści ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną i co widzieli" - to żadne dowody. Równie dobrze mogli mieć coś z głową albo po prostu chcieli zyskać "sławę" :p
3
@jordus100 i jak ty możesz nazwać się Polakiem, a tfu!
0
@messi564 Łatwo ;D
3
@Przemek2323 Sława uderzyła mu do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
A było zostać w SuperLidze, panie Liverpool ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
@FanFcBarcy Słuchaj, nie wiem o czym ty do mnie mówisz.
1
Kurs 2.30 na to, że Lewy strzeli gola w drugiej połowie. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@norbi77 Z tego co kojarzę to dopiero testują. Pewnie wraz z aktualizacją pojawią się nowej opcje.
0
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 O nieee, nie mów mi, że jesteś z tego nowego gatunku foliarzy, co boją się gdziekolwiek podać swoje dane :D Jak @LuisSalvano powiedział, zawsze możesz utworzyć fejkowe konto na emailu i nazwać się Adolf
4
@Pilka_jest_okragla Ludzie tutaj zadają takie pytania, gdzie u wujka Google dostaną odpowiedź w kilka sekund. Tylko im się nie chce, a ty jeszcze wymagasz od nich, żeby korzystali z Twittera :D
6
O kurła, co on zrobił ze sobą? XD
https://x.com/xdancinontables/status/1385642479135961097
7
@cules100pro Ale bullshit. Nie będzie mniej informacji, bo obok Bi jest masa innych użytkowników na stronie, którzy wklejają informacje dotyczące Barcy. To, że on robił to minutę szybciej niż pozostali nie oznacza, że będzie ich teraz mniej.
5
Ale dzisiaj tłoczno na tej La Bombie
https://ibb.co/wQXB57S
2
@PatrychoO Byczku, wystarczy, że będziesz obserwować FCB World na twitterze, oni wrzucają info odnośnie Barcy z praktycznie każdego źródła i z tego też twittera Bi kopiował chyba najczęściej