4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Że was jeszcze nie znudził ten temat. Co chwile wałkować to samo ;d
2
O kurła, to był zły pomysł, żeby wchodzić na La Bombe po meczu PSG xD Odmeldowuje się, naura!
4
@4drian0 [link do meczu]
2
W odpowiedzi wrzucam link do meczu.
2
@clyde Chluśnij sobie lampkę wina przed wyjściem.
1
@itmustbejoke Za dużo wymagasz.
2
@Chwytak No i wszystko łączy się w całość. Już wiadomo dlaczego rozwodzi się z żoną. Pewnie przyłapała go na podglądaniu( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Orientuje się ktoś, które sklepy wysyłają gry na premierę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Który to już dobrze zapowiadający się piłkarz w Barcelonie zniszczony przez kontuzje. Trzeba byłoby zrobić jakąś listę :p
6
Coraz gorsze te reklamy na La Rambli xDD
https://ibb.co/jLT3Khb
2
Orientuje się ktoś czy dalej są wtorkowe kubełki w KFC? :P
Edit. Okej, znalazłem. Promo się skończyło Sadge
1
@pikass14 Wreckfest będzie jutro dostępny w PS Plus, obczaj sobie.
22
@4drian0 To jeszcze nie koniec kariery dla Ansu Fatiego.
5
To już koniec kariery dla Ansu Fatiego.
0
@Bamek94 Przecież masz napisane, że po kursie 1.00
0
@snake99 Jak był Bravo, to Ter Stegen w pewnym momencie zaczął kręcić nosem, że jak nie będzie grał więcej to może odejdzie..
0
@Pewex Cena również niesamowita :D
1
@Mankind http://www.replaymatches.net/2021/05/valencia-vs-barcelona-full-match.html?m=1
0
@szymonex10 Pogrzało? Brakuje nam jeszcze, żeby stracić drugą bramkę.
0
Łysy wyklaskał ;D
1
Tu miała być walka o mistrzostwo, a jak tak dalej pójdzie to jeszcze skończymy na 4 miejscu :P
0
Cóż za wyczucie Lengleta do lecącej piłki xDDD Na uj on się zatrzymał?
1
@ObiektywnyKibic121 On zawsze łapie forme pod koniec sezonu, bo jest co raz bliżej okienka, więc trzeba spiąć tyłek, żeby nikt sobie nie pomyślał, żeby go sprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Łysy musi zacząć klaskać, bo nic nie wpadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Betsonq Gra też jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Symulator podawania w poprzek boiska :)
5
Fajny ten Juventus, taki nie za mocny.
1
@Transu96 Auć. Musisz być taki nieuprzejmy?