4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Matemaks i jego prawdziwe oblicze
1
@norbi77 Przeczytałem tylko "3...2...1...czas na hejt :)", ale i tak dam herbik.
3
@regatta52 Bo idąc tokiem myślenia tego klubu to Alba pogra jeszcze z 5 lat.
1
@Arkadio90 Żadną, jeżeli nie potrzebujesz na gwałt. Obecne ceny to żart i nie opłaca się kupować obecnie komponentów do PC. Ja kupiłem rtx 2060 2 lata temu za 1500, a teraz chodzi po 2800.
4
@Mario96w Xavi: Ty, Leo, dzisiaj grasz na szpicy
Messi: No chyba Cie pogięło.
Xavi: Chcesz coś z Avonu?
0
@myscooter Jak nic się nie zmieni w składzie Barcelony to następny trener będzie miał powtórkę z poprzedniego sezonu Barcy, więc jeden uj kto przyjdzie, jeżeli skład będzie dalej taki sam. Wypaleni piłkarze nie dostaną nagłego oświecenia.
0
@myscooter Ta, ta xD Guardiola to przypadek raz na tysiąc. Już szybciej uwierzę, że skończymy w LE ;D Zaraz pojawią się wygórowane oczekiwania i będzie jeden Wielki płacz. Ciekawe kto później za Xaviego, jeżeli nie wypali. Przecież to on przez wielu był uważany za następce Guardioli. Tak samo jak wielu piłkarzy miało być drugim Messim. Chyba zamkniemy klub.
4
@Emhyr Nowa era to miała już wystartować po przyjściu Laporta, gdzie mieliśmy wygrać wszystko w obecnym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No i dupa. Milan chyba preferuje LE.
4
Hej, ale nie spadliśmy z ligi. Trzeba się cieszyć, nie każdy zespół jest w stanie tego dokonać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Zachciało się Trinkalo, Pucza i Pjanica to teraz macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dobrze, że Sevilla dostała w papę, bo byśmy skończyli na 4 miejscu ;D
1
@Cwaniak4 W obecnym sezonie kibice Barcy puszczają się na lewo i prawo ;D
0
@ObiektywnyKibic121 Próbuje zrozumieć tok myślenia Koemana :p A Pjanic i Puig jest poza jego listą
0
@horang Teraz każdy remis, porażka może go wyrzucić z klubu. Żadna niespodzianka
3
Kiedy ona potrzebuje trochę przestrzeni
https://x.com/HumansNoContext/status/1393828865080971267
0
@Criss18Barca Zauważyłem ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Można gdzieś zobaczyć walkę kasjo? Na yt pełno syfu i trudno czegoś się doszukać.
1
Coś mam przeczucie, że jak Juve utknie w LE to Ronaldo zwieje do PSG
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pawel13sz A będzie walczył o skład z Roberto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@jakub1906 Ta wylało mi się na spodnie. To chyba ten słynny wylew obrońców Barcelony.
0
@Borneo No i tak będzie. Nie zmusisz wszystkich. Szczególnie jak wprowadzą coroczne szczepienia to coraz więcej osób będzie rezygnować z niego. Ja nic nie mam do tych szczepień, po prostu za dużo z tym zachodu. Jak napotkam jakieś problemy z braku szczepienia może wtedy się zastanowię.
0
@AmigoBlancos A ja sobie grzecznie poczekam, jak na 2 dawkach ma się to nie skończyć to niech się pucują. Jeszcze mi brakuje corocznego szczepienia..
0
@Messibestplayerintheworld A co miał skakać z radości? Coś takiego to i ja mogłem wywróżyć z fusów ;D
Messi był zły po remisie z Levante [Adrianek z La Rambli]
1
@Mizander Live może nie zagrać nawet w LE, Totki depczą im po piętach. Muszą to wygrać
2
@Kwasiak98 Nie, i on też by nie chciał :)
0
Komentarz usunięty
2
@tristan87 Gdzie ty widzisz w tym wydupcone ego, bo nie rozumiem? Chłopy mają najdroższy/najlepszy skład w Ligue 1 i to przewalili.. w lidze farmerów.