2

@Ghotti Już pokazał w United ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Encore Juve-Milan, liczę na dobre meczycho.

4

Oby Juve przegrało, widzieć ich w LE to będzie coś xD

5

@Barca1992 O, i to jest wiadomość dnia. Ostatnio miałem ochotę obejrzeć :D

5

Komentarz usunięty

0

@nammah A wziąłeś pod uwagę to, że skoro jest fanem Bayernu to może już posiadać taką książke?

1

@FC1899Barca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@szkutnik91 Zło we mnie 2015. Ma niesamowity klimat

0

Dawaj samobója Piket! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Niech ktoś strzeli. Już byle kto xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Na pozycje, Kurła mać!! - Marcinek Najman xDD


1

@Calc Również się na to nie nastawiam. Atletico tak łatwo nie odpuści mistrza,a Barca jak to Barca w ostatnich latach lubiła narobić w gacie w ważnych meczach

0

@marcin000019 Zremisujemy :)

3

Zawsze, gdy widzę tą formacje Barcelony to mam przed oczami wylew obrońców..

5

@l0Messini Wykupiłeś dostep do anime, byczku

1

@tristan87 Ja również jestem spokojny. Łatwy remisik dzisiaj.

0

@Elosek Ta ta, już widzę jak Atletico oddaje mistrzostwo w taki łatwy sposób ;D

0

@marcin62 4 ma wszystko co potrzeba, również od czasu do czasu do niej wracam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

28

@Mathew86 Zależy od pracy

2

@Kgorecki2500 2, najlepsza część z całej serii :P

0

@paweldunajecfcb Zombiebobry (2014)

0

@DaPidejpi Ja to bym wylał takie pomyje na BF5, że to szok. Jedna z najgorszych części z całej serii. Tak jak w poprzednich częściach miałem po setki godzin to tutaj mam zaledwie 20h po 2 latach xD

8

@Kubox Jakbyś miał 15 lat jak jej widzowie to pewnie też byś się jarał :p

9

@regatta52 CKM? Ten ilustrowany magazyn rozrywkowy dla mężczyzn?

0

@masq Że was jeszcze nie znudził ten temat. Co chwile wałkować to samo ;d

2

O kurła, to był zły pomysł, żeby wchodzić na La Bombe po meczu PSG xD Odmeldowuje się, naura!

4

@4drian0 [link do meczu]

2

W odpowiedzi wrzucam link do meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?