0

@blodziakk O kurła, Gibek to było coś. Orientujesz się czy dalej gdzieś sprzedają ;D

6

W SuperLidze by takie gole nie padały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Janas11224 Bądźmy szczerzy. Nawet jak będziemy wygrywać 5;0 w pierwszej połowie to de Jong nie zejdzie ;D

3

@zadafcb Dembele jaki podjarany :D

1

@ArterkHD Najlepiej nie grali. Mecze Napoli omija się szerokim łukiem. Nieważne jak zagrasz będzie na odwrót ;D

2

@AV0CAD0 Pchasz się w gips, kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Transu96 Jak powstanie to zostanie utworzona przez samą UEFA, żeby skosić jeszcze więcej mamony, bo innych do tego nie dopuści.

6

@MesQueUnClub_87 hahaha ;D

29

O proszę, wasz ukochany prezydent Laporta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@igor69 Bardzo sprytna xD Co mu dali minute na przeczytania tej umowy, czy czytanie ze zrozumieniem Laporta jest na poziomie 2 ;D

Już nie wiem kto bardziej ściemnia Perez czy Ceferin, który puszcza oczko do Laporta, żeby Barca opuściła SuperLige z obietnicą, że nie będzie się gniewał xD

0

@Mizander Walka spadkowiczów.. Kto by to oglądał ;D Wystarczy, że istnieje coś takiego jak Ekstraklasa.

1

@Sysia11 Czekają, aż UEFA dofinansuje Barce, tak jak to zrobiła z angielskimi klubami, które opuściły SuperLige ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Zawieszenie Koemana za wąty do UEFA - Loading process.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Lisek Nie mówie, że to dobre rozwiązanie, ale krótsze spotkania by po prostu zwiększyły intensywność meczów i o to się rozchodziło. Nie każdego interesuje powolne rozpracowywanie rywala, szczególnie młodsi chcą przejść od razu do akcji. Ja też nie mam czasu, żeby oglądać 2 godzinne klepanie, bo po prostu nie mam czasu na to, albo mam lepsze rzeczy do roboty. Jak Barca gra mecz z drużyną, która będzie murować się od samego początku to już wolę obejrzeć dłuższy skrót po meczu.

0

@SinMistico Ta ta, szczególnie te kluby z Anglii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@eckov Nie otworzą. Przynajmniej jak na razie.

2

@Encore "Jeśli ominą go urazy". Jako, że nasz klub już chyba słynie z tego, że lubimy ściągać piłkarzy, których kontuzje łapią jedna za drugą to obawiam się, że więcej czasu spędzi poza boiskiem. Tak jak piszesz sportowo się obroni na luzie, ale te kontuzje..

0

Koeman to zaraz skończy z zawieszeniem za te wąty do UEFA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@monsterrize Tak, w zakładce Play at home

1

Horizon Zero Dawn ze wszystkimi dodatkami za frajera na PS4/Ps5.
Nie potrzeba ps plusa, jakby ktoś był zainteresowany

21

@Transu96 Kolega raczej preferuje wycieczki krajoznawcze do USA lub Kataru w presezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

@norbi77 Taki świetny biznsemen, a jakiś szary polaczek wyczuł jego intencje. Wstydź się panie Perez ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@PatrychoO Tworzy zasady ligi na poczekaniu xD

8

Kurła. Chyba Familiada się zaczyna xD

13

Dołączanie nowych zespołów do SuperLigi na zasadzie osiągnięć w danym sezonie w LM to świetny pomysł. Mniejsze kluby będą mogą w końcu osiągnąć coś w LM, po czym pojawia się szansa dołączenia do elity w Superlidze i grania z wielkimi klubami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i Perez wyjaśnia.

1

Perez: Ważne zespoły w Anglii, Hiszpanii i Włoszech postanowiły powstać i zjednoczyć się, aby stawić czoła skutkom pandemii Corona

"Sytuacja ekonomiczna jest bardzo zła dla głównych klubów europejskich, straciliśmy 5 miliardów w zaledwie dwa sezony"

1

@ElTomas
W Super Lidze obowiązywać będzie górny limit wynagrodzeń. Kluby mogą wydawać tylko 55% swoich dochodów na pensje.
(@Paul_Tenorio)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?