14

Perez to musi mieć niezłe taśmy na UEFA, że kluby tak o publicznie zaczęły ogłaszać dołączenie do SuperLigi bez żadnego strachu o konsekwencje.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@norbi77 Ach ta święta UEFA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli kluby nie boją się już oficjalnie publikować informacji o dołączeniu do SuperLigi to znaczy, że są przygotowani na różne warianty.

1

@Coutinho007 West Ham vs Barca, ale to byłby finał.

2

@Pawelsky To jest oczywiste, że UEFA zaraz ulegnie patrząc na to jakie kluby są w Superlidze.

4

@MesQueUnClub96 Barca - Bayern - PSG i tak oglądać do usranej śmierci, bo reszta klubów na czarnej liście w LM. No po prostu Bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Esteban_ Mają hajs i dostaną wygraną w LM, kto by nie chciał.( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@FanRealM UEFA jak zaczęła tupać nóżką to zaczeli zawieszać wszystko i wszystkich i żądać od wszystkich odszkodowań xD

2

@PatrychoO Ale jadą!

4

@Rewolucja123 Ale jak wyjdą to i tak nie zagrają już w LM byczku.

3

@Gibbon_FCB Widzimy się w sierpniu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Lecimy, lecimy nie śpimy

0

@IronSanHybrid Ta ta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@IronSanHybrid
Tymczasem IronSanHybrid tuż przed rozpoczęciem pierwszego meczu w SuperLidze:
"Przez cały dzień nie mogę usiedzieć w miejscu, już nie mogę doczekać się meczu z City" :D

4

Wychodzi na to, że PSG uzgodniło z UEFA wygraną w LM, jeżeli nie dołączą do SuperLigi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Pilka_jest_okragla To już wiadomo od godziny byczku.

3

@michal26 Zacznijmy od tego, że UEFA powinna zostać zniszczona. Niech sie dzieje!

5

@michal26 Ta ta, samo to, że zrobił się taki szum nakręci oglądalność tej ligi. W dodatku jest to nowość w piłce nożnej od ilu lat?

2

@parpe Chcieliście, żeby mniejsze kluby miały swoją szanse to macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pawel13sz Podobną chcą zawieść. Uefa zaczęła tupać nóżką.

0

@Striker Właśnie przez te całe poruszanie i to, że coś nowego pojawiło się w piłce nożnej przyniesie dużą oglądalność.

2

Teraz chociaż wiadomo jaki miał plan Laporta na ściągniecie Haalanda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 UFEA to mniejsze zło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Criss18Barca Czy to gadanie, że nie będą mogli zagrać w reprezentacji to potwierdzone informacje czy wyssane z palca przez jakiegoś dziennikarza i teraz każdy papuguje?

6

@matirix20 Szto ty gawarisz?

0

@TridenteMSN Chyba w alternatywnej rzeczywistości ;D

1

60-70 minuta będzie rzut karny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

@Djzordon czyli wygra

0

@itmustbejoke To jej sprawa z kim się puszcza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?