4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@michal26 Ta ta, samo to, że zrobił się taki szum nakręci oglądalność tej ligi. W dodatku jest to nowość w piłce nożnej od ilu lat?
2
@parpe Chcieliście, żeby mniejsze kluby miały swoją szanse to macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pawel13sz Podobną chcą zawieść. Uefa zaczęła tupać nóżką.
0
@Striker Właśnie przez te całe poruszanie i to, że coś nowego pojawiło się w piłce nożnej przyniesie dużą oglądalność.
2
Teraz chociaż wiadomo jaki miał plan Laporta na ściągniecie Haalanda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 UFEA to mniejsze zło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Criss18Barca Czy to gadanie, że nie będą mogli zagrać w reprezentacji to potwierdzone informacje czy wyssane z palca przez jakiegoś dziennikarza i teraz każdy papuguje?
6
@matirix20 Szto ty gawarisz?
0
@TridenteMSN Chyba w alternatywnej rzeczywistości ;D
1
60-70 minuta będzie rzut karny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
@Djzordon czyli wygra
0
@itmustbejoke To jej sprawa z kim się puszcza.
0
@Rust_Cohle a masz zamiar w ogóle odkurzać czy będzie leżało gdzieś w kącie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Lordzi Dołóż do tego Inter po 2.40 to już w ogóle cacy jak ta lala
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Bo ja wiem, są solidni, ale większość wyników jest na styk. Równie dobrze oni mogą się potknąć.
0
@Geble Mnie to już przejadła się kompletnie LM, nie wywołuje już tyle emocji co kiedyś, stała się jakaś taka monotonna. Nie mówie, że superliga to jakiś super pomysł, ale fajnie jakby pojawiła się jakaś alternatywa.
12
@fcmsn1899 i mówi to PSG, klub z "nieograniczonym" budżetem. Może jakiś limit na transfery, hmm.. Dajmy szanse słabszym klubom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pawlak1992 Raczej, nie inaczej, byczq
1
@VamosRakieta Walić LM, ostatnimi czasy nuda jak flaki z olejem. Wypadałoby coś zmienić :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Gomess Piket co poklepał po brzusiu Koemana ;D
1
@macio_944 Mało popularna opinia
#TakDlaSuperLigi
#NieDlaLM
1
Użytkownik La Bomby na literę P, który nudzi się w niedzielne popołudnie.
6
@DonMatteo901 Wystarczy poczekać, aż przegramy mecz w lidze co zakończy naszą walkę o mistrza i znowu wywali szambo
0
@socha Dużo kontuzji, stąd taki kurs.
2
@Japonk a ja cisnę bekę z PSG, bo nie dałem się nabrać i nie postawiłem EZ
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@speed1 Witam, Messi jest piłkarzem przynajmniej o klasę słabszym niż był.