4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lub567 Odpowiedzialność jest passe.
0
@Kondziubarca Nie obstawiać :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RobiS To u mnie było podobnie. Tylko koleś napisał, że kupuje, po czym zablokował mnie i uniemożliwił jakąkolwiek komunikacje z nim i weź tu zrozum ludzi ;D
0
@Mario96w Na moje szczęście, jeszcze mi się to nie przytrafiło. Choć może to dlatego, że więcej sprzedaje niż kupuje.
0
Ale ci ludzie na OLX są strachliwi. Próbuje sprzedać jedną grę, i dostaje z 20 zapytań czy na pewno nie zostanie wysłana pusta paczka itp.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Barca1992 Kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kamilop Możesz sobie tylko pomarzyć, że wyciągniemy go do 50 mln ;D
3
To niezłe reklamy na La Bombie xDDD
https://ibb.co/mDYjVyH
2
@IronSanHybrid Z naszego punktu widzenia jest to uciążliwie, natomiast jak spojrzymy na to z drugiej strony to dzieciaki nie będą mieli dostępu do patoli na yt ;p
1
Pierwszy gol dopiero w 30 minucie?
#SousaOUT
0
@KSSniper Irytujący jak nie wiem co, ale tak :)
0
Pierwszy raz to nie Krycha fauluje xD
0
@Adamski69 Chwila oświecenia, reszta meczów to dalej 1:0, albo 1:1. Mogą grać ładnie, ale bez goli to kija z tego będą mieli.
0
@Borneo Dla nich to było nawet ciężko w Hiszpanii pokonać Grecje xD
1
Co tak Hiszpania odpierdziela..
0
@Bykunn Ano właśnie, podobnie było z koszulką w poziome pasy, wielu płakało, że jak tak można, a po sezonie okazała się sztosem sprzedażowym i wielu chciało ją mieć ;D
0
@ShinobiQWE I tak sprzedaż będzie większa niż z "typowych" koszulek Barcy. Wystarczy, że jest na swój sposób kontrowersyjna, a to się sprzedaje ;P
0
To niezły sędzia, chyba zapomniał wziąć ze sobą kartek. 23 faule i żadnej kartki ;D
0
@Kgorecki2500 Jak nie zagrałeś to polecam taki live zagrać
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQxMDg2NzEwNDkwMDpROyebhjQMcBQORj4%3D
2
@Barwindg +1 byczku
19
@barcelonaLM Łapy precz.
10
Z taką obroną to my od Anglików dostaniem dwucyfrówke xD
0
Jest i on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Wuja wycisnął to co najlepsze z tego składu niczym Valverde w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@kuz Oni już teraz go obrzucają błotem. Po odejściu by klaskali ;D
1
Zaraz Lewy walnie focha jak Messi i zrobi sobie przerwę od kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Kurła, już drugi raz walnąłem się. Myślałem, że to nasi grają w białych strojach i lecą z akcją xD
0
Iksde. .