0

@Lub567 Odpowiedzialność jest passe.

0

@Kondziubarca Nie obstawiać :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RobiS To u mnie było podobnie. Tylko koleś napisał, że kupuje, po czym zablokował mnie i uniemożliwił jakąkolwiek komunikacje z nim i weź tu zrozum ludzi ;D

0

@Mario96w Na moje szczęście, jeszcze mi się to nie przytrafiło. Choć może to dlatego, że więcej sprzedaje niż kupuje.

0

Ale ci ludzie na OLX są strachliwi. Próbuje sprzedać jedną grę, i dostaje z 20 zapytań czy na pewno nie zostanie wysłana pusta paczka itp.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Barca1992 Kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kamilop Możesz sobie tylko pomarzyć, że wyciągniemy go do 50 mln ;D

3

To niezłe reklamy na La Bombie xDDD
https://ibb.co/mDYjVyH

2

@IronSanHybrid Z naszego punktu widzenia jest to uciążliwie, natomiast jak spojrzymy na to z drugiej strony to dzieciaki nie będą mieli dostępu do patoli na yt ;p

1

Pierwszy gol dopiero w 30 minucie?
#SousaOUT

0

@KSSniper Irytujący jak nie wiem co, ale tak :)

0

Pierwszy raz to nie Krycha fauluje xD

0

@Adamski69 Chwila oświecenia, reszta meczów to dalej 1:0, albo 1:1. Mogą grać ładnie, ale bez goli to kija z tego będą mieli.

0

@Borneo Dla nich to było nawet ciężko w Hiszpanii pokonać Grecje xD

1

Co tak Hiszpania odpierdziela..

0

@Bykunn Ano właśnie, podobnie było z koszulką w poziome pasy, wielu płakało, że jak tak można, a po sezonie okazała się sztosem sprzedażowym i wielu chciało ją mieć ;D

0

@ShinobiQWE I tak sprzedaż będzie większa niż z "typowych" koszulek Barcy. Wystarczy, że jest na swój sposób kontrowersyjna, a to się sprzedaje ;P

0

To niezły sędzia, chyba zapomniał wziąć ze sobą kartek. 23 faule i żadnej kartki ;D

0

2

@Barwindg +1 byczku

19

@barcelonaLM Łapy precz.

10

Z taką obroną to my od Anglików dostaniem dwucyfrówke xD

0

Jest i on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Wuja wycisnął to co najlepsze z tego składu niczym Valverde w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

@kuz Oni już teraz go obrzucają błotem. Po odejściu by klaskali ;D

1

Zaraz Lewy walnie focha jak Messi i zrobi sobie przerwę od kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Kurła, już drugi raz walnąłem się. Myślałem, że to nasi grają w białych strojach i lecą z akcją xD

0

Iksde. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?