4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Ano właśnie, podobnie było z koszulką w poziome pasy, wielu płakało, że jak tak można, a po sezonie okazała się sztosem sprzedażowym i wielu chciało ją mieć ;D
0
@ShinobiQWE I tak sprzedaż będzie większa niż z "typowych" koszulek Barcy. Wystarczy, że jest na swój sposób kontrowersyjna, a to się sprzedaje ;P
0
To niezły sędzia, chyba zapomniał wziąć ze sobą kartek. 23 faule i żadnej kartki ;D
0
@Kgorecki2500 Jak nie zagrałeś to polecam taki live zagrać
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=ODI0ODQxMDg2NzEwNDkwMDpROyebhjQMcBQORj4%3D
2
@Barwindg +1 byczku
19
@barcelonaLM Łapy precz.
10
Z taką obroną to my od Anglików dostaniem dwucyfrówke xD
0
Jest i on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Wuja wycisnął to co najlepsze z tego składu niczym Valverde w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@kuz Oni już teraz go obrzucają błotem. Po odejściu by klaskali ;D
1
Zaraz Lewy walnie focha jak Messi i zrobi sobie przerwę od kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Kurła, już drugi raz walnąłem się. Myślałem, że to nasi grają w białych strojach i lecą z akcją xD
0
Iksde. .
0
@xVENUMx a kto to?
4
Krychowiak już powoli pracuję na żółtą kartkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@ranger3120 Przecież leci na Tvp sport (na stronie).
0
@ranger3120 Nie warto, oczy krwawią.. Co Trump odwala to głowa mała.
0
@LeoMessi1994 ceść.
0
@MaziFCB Cytując ekspertów z La Rambly, "Uja się znasz" ;D
9
I Antek z golem. Problemem jego fatalnej gry w klubie jest ewidentnie Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Deltta Uwielbiam ten podpunkt. Redakcja zawsze ma rację :)
3
Ło panie, jak dobrze, że w ostatnie chwili Nostradamus szepnął mi do uszka, żeby zmienić wygraną Holandii na +1.5 gola w meczu xD
1
@Encore Dembele to pewnie z Kazachstanem zagra.
0
@Hosh Akurat te wszystkie fotki są z Choroszczy. Właśnie tam gdzie powinni zostać Ci co to naklejali ;D
0
@Mixtape Długie włosy są w modzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@kuz Wygląda jak stacja metra xD
0
@Bruttal Ej, ja to samo mam. Fortuna i flashscore mi się wyłącza od tak.
2
@Batys Papa Putin wypędził wirusa.
2
@losiek100 Trzeba tępić takie zachowanie. Regulamin to regulamin.
1
Oficjalnie! Barcelonie odyebało!