0

@Bykunn Ano właśnie, podobnie było z koszulką w poziome pasy, wielu płakało, że jak tak można, a po sezonie okazała się sztosem sprzedażowym i wielu chciało ją mieć ;D

0

@ShinobiQWE I tak sprzedaż będzie większa niż z "typowych" koszulek Barcy. Wystarczy, że jest na swój sposób kontrowersyjna, a to się sprzedaje ;P

0

To niezły sędzia, chyba zapomniał wziąć ze sobą kartek. 23 faule i żadnej kartki ;D

0

2

@Barwindg +1 byczku

19

@barcelonaLM Łapy precz.

10

Z taką obroną to my od Anglików dostaniem dwucyfrówke xD

0

Jest i on ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Wuja wycisnął to co najlepsze z tego składu niczym Valverde w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

@kuz Oni już teraz go obrzucają błotem. Po odejściu by klaskali ;D

1

Zaraz Lewy walnie focha jak Messi i zrobi sobie przerwę od kadry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Kurła, już drugi raz walnąłem się. Myślałem, że to nasi grają w białych strojach i lecą z akcją xD

0

Iksde. .

0

@xVENUMx a kto to?

4

Krychowiak już powoli pracuję na żółtą kartkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@ranger3120 Przecież leci na Tvp sport (na stronie).

0

@ranger3120 Nie warto, oczy krwawią.. Co Trump odwala to głowa mała.

0

@LeoMessi1994 ceść.

0

@MaziFCB Cytując ekspertów z La Rambly, "Uja się znasz" ;D

9

I Antek z golem. Problemem jego fatalnej gry w klubie jest ewidentnie Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Deltta Uwielbiam ten podpunkt. Redakcja zawsze ma rację :)

3

Ło panie, jak dobrze, że w ostatnie chwili Nostradamus szepnął mi do uszka, żeby zmienić wygraną Holandii na +1.5 gola w meczu xD

1

@Encore Dembele to pewnie z Kazachstanem zagra.

0

@Hosh Akurat te wszystkie fotki są z Choroszczy. Właśnie tam gdzie powinni zostać Ci co to naklejali ;D

0

@Mixtape Długie włosy są w modzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

3

@kuz Wygląda jak stacja metra xD

0

@Bruttal Ej, ja to samo mam. Fortuna i flashscore mi się wyłącza od tak.

2

@Batys Papa Putin wypędził wirusa.

2

@losiek100 Trzeba tępić takie zachowanie. Regulamin to regulamin.

1

Oficjalnie! Barcelonie odyebało!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?