1

@Mario96w Śmiech, żartem, ale jak nie dostanie za takie coś, to coś tu jest nie halo.

3

@neeed Ta, powiew wiatru zwiał by go z murawy xD

2

@Wilczeq A to zdobywanie goli nie polega na błędach rywala? IKSDE

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano Kto taki? Podaj nick.

1

Karny czy nie. Nic by to nie zmieniło. Znając życie to i byśmy z karniaka nie strzelili ;D

0

@Batys Żeby sędzia miał chwilę przerwy.

0

@pt9 Nasi piłkarze już są przyzwyczajeni do wysokich przegranych. 1-0 czy 4-0, jeden uj.

1

@Mario96w Jeszcze pisali, że Real nie potrafi wysoko wygrać z Barca. Oby to się dzisiaj nie ziściło.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tasde Okej, tato. But WHO asked.

0

@Tasde "Na razie"

2

Na razie to wygląda na mecz, jakby obie drużyny powiedziały.
- No, remis jest spoko.

0

Byle nie do zera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

La Rambla w tej chwili: Do boju, jazda, Messi po hattricka.

La Rambla po 30 minutach: oni k**wa prosto piłki nie potrafią podać

0

@Fawrf Czyli niedokładnie podania, marnowanie setek, straty piłek.
Starter Pack by Dembele

23

Czy tylko u mnie Flashscore dzisiaj tak zamula? Nie ważne czy to PC czy smartfon..

2

@koksik2700 Co to za amatorska ankieta, gdzie nie ma odpowiedzi "Nie wiem".

0

@norbi77 bo tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Lordzi Ja to ostatni raz jarałem się El Clasico za czasów Enrique. Teraz to mam wywalone jajca, mecz jak mecz ;D

3

@Krychaaa10 3-1 albo 2-1 dla nas.

12

Jestem jakoś dziwnie spokojny o jutrzejsze spotkanie. Pykniemy ich.

0

To ktoś jeszcze używa Fb w 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Quavosk Pewnie chce powalczyć o ZP, a grając w lidze francuskiej może sobie tylko o tym pomarzyć.

4

@Archie Ciekawe ile setek zmarnował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

25

@Wilczeq Pewnie Alba asystował przy porodzie stąd te imię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@Vebrol Dlatego strzelił dzisiaj gola praktycznie stojąc w miejscu? ;D

1

@Sysia11 Grają kupę, gdzie na 4 strzały strzelili 3 bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?