4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@contowsky Kliknąłbym w link, ale się boję xD
0
@clyde A ja ciągle waham się przed zakupem TLOU II. Czekam na update do 60 fps i chyba się nie doczekam, bo pewnie wypuszczą w następnym roku razem z Multi..
2
@msmsms Zawsze to lepsze niż klepanie w środku pola, kiedy trzeba to gonić wynik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MaziFCB No i co z tej dominacji skoro nie potrafili wygrać xD
0
@KORTIS Szybciej uwierzę w transfer Depaya niżeli Haalanda. Chyba, że Barca nauczy się sprzedawać swoich piłkarzy
0
@Barca1992 Dobrze, że szybko biegam.
1
@norbi77 Czekaj, co? Myślałem, że już dawno skończyli xD
1
@Sulimo żeś się wciągnął w te wulkany ;D Jeżeli nie oglądałeś wcześniej "Super wulkan - Scenariusz Katastrofy", to obejrzyj. Na pewno cię zaciekawi.
0
@clyde Grałem od premiery i było cacy, @Nihas przed pierwszym patchem był crash gry co jakieś 2h, ale później to naprawiono.
2
@FCMichalo Teraz przed każdym meczem Atletico będą pytania czy dana drużyna urwie im punkty xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Virusk3 Niby z jakiej racji? To było oczywiste, że tego nie wygramy.
1
Ja pierdziele, kurka mać. Kochać PSG, ide spać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Sympatyczny mecz, wreszcie odpadliśmy z klasą. Zawsze to jakiś krok do przodu.
2
Griezmann to chyba strzela w Neymara na trybunach.
1
@robsesh Jakaś połowa użytkowników tej strony.
2
Moriba dawaj hattriczka.
0
@avanes Its okay to be gay :)
2
O w dupe, wchodzi Dagba, prawie, że Pogba.
7
@amanter Nie czaje.
1
@Wilczeq Napisałeś to tylko po to, żeby użyć tej emotki. Nie musisz kłamać
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Shado Taki stronniczy, że wychwalał Messiego z 10 razy.
0
Trinkało jeszcze piłki nie dotknął, a już widać strach w jego oczach xD
0
Kuman to chyba jeszcze z przerwy nie wrócił. Żadnych zmian ;D
2
Cześć. Sprzedam rower.
0
@Gregsky10 do PSG.
4
Dobra Kuman, dawaj tego Brajtłajta na boisko, skończyły się żarty..
2
Czemu Kurzawa nie wyleciał? Bo Mingueza również nie wyleciał tylko dostał ostrzeżenie, bo sędzia go oszczędził, ale widze, że co poniektórzy mają krótką pamięć.