4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@NaFazieHitman Niech biorą Parisa ;D
1
@macio_944 i 3 miejsce w lidze, gra w LM. Ile to klubów by dało za taką skuteczność we wrzutkach ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@marcin62 Wardęga chce zniszczyć tą organizacje od środka xD
1
@Janas11224 Ronaldo miał więcej lasek niż ty i ja razem wzięci.
0
@Keson Bo sam Xavi nie będzie pracował pod wielkim naciskiem.. Zaczęły by się remisy, porażki to zaraz zaczęto by mówić, że się nie nadaje. Od Hiszpana już teraz oczekuje się nie wiadomo jakich rzeczy, jakby był drugim Guardiola.
1
@FafitFCB Jak Laporta wyda kasę na panie lekkich obyczajów to wierzę, że w dobrym celu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub_87 No trójka raczej nie powala na kolana, ale to dalej dobra gra, nieco trudniejsza niż poprzednie części. Jak szukasz dobrych slasherów to sprawdź "Devil May Cry 5", chyba jedna z lepszych gier tego typu.
2
@Janas11224 SSD = skok milowy ;D
Pc'towcy nie znali. Obecna generacja konsol przypomina mi trochę nowe iPhone'y, gdzie są w tyle za konkurencją, a jak ogłaszają coś "nowego", to reszta już to miała kilka lat wcześniej ;D
6
@Encore Że Barca ma zagrać 2 dobre mecze pod rząd? Nie zobaczę, nie uwierzę ;D
PS W dodatku wyczerpali swoją staminę w ostatnim meczu na kolejne 10 meczy, w środę będzie grane na stojąco znając tą drużynę :)
0
@Dembouz1899 Było, post niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@wroclawianin89 Ilu to już piłkarzy miało to wszystko, a jak przychodzili do Barcy to bili głową w ścianę ;D
10
@xBoMBoWiECx Czyli stare dobre Atletico :)
2
@FafitFCB Ok.
7
@insp1re Niektórzy są tak zapatrzeni w swój kochany klub, że nie potrafią przyznać, że ktoś może być lepszy. Jakiś czas temu ktoś pisał, że Semedo był najlepszym prawym obrońcą w Barcelonie, więc no... mnie już tutaj nic nie zaskoczy
13
@insp1re Samo porównywanie Mbappe do Pedriego jest głupie, kompletnie inne pozycje xd
1
@DonAndrzejos Nein.
4
@VamosRakieta Loł King aka łamany piszczel xD
Klasyczek.
2
Dembele dobry kolega przyszedł podmuchać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Majsteer Ale nie o tym mówimy kolego ;D
6
@Gregsky10 Nasi robią tak samo, ale okej xD
0
@Coutinho007 No właśnie, nie chce mi się wierzyć, że byłby zachwycony jakby powiedzieli, że pozbędą się Busquetsa, Pique czy Alby ze składu ;D
1
@Roobo Słyszałem już to przed ostatnim meczem z Sevilla.
5
Wjechałem za 5 dyszek na Barce. Nie musicie mi dziękować za remis :)
0
@ObiektywnyKibic121 Tylko czemu on takie rzeczy testuje z takimi rywalami..
8
Ronaldzie, to yebnie.
8
@Kamiloza91 Przecież Griezmanna nie ma w składzie.
0
Czy jest możliwość zapłacenia blikiem, jeżeli płace za pobraniem w paczkomacie?
2
@Janas11224