0

@kibicsportu Też mi argument, Real natomiast przegrał z Szachtarem 2 razy, czyli co Szachtar > Inter? :D
Atalanta nie będzie czekała, aż Real zacznie strzelać, sami będą bombardować ich bramkę i jak biali nie pójdą za ciosem to może skończyć się jak ostatnie starcie Barcy w LM :D

1

@okiemtypera_lucaxx95 Oj, mnie się wydaje, że będą chcieli się wyżyć za te ostatnie mecze ;D

3

1

@damiano996 Jutro Real nie wygra.

1

@Pressinho Jak wszyscy to wszyscy. Wjadę chyba za stówke na Atalante ;D

2

Powtórka gola potężnego Giroud.


2

@Coutinho007 Koeman ustawił w Football Managerze, że tylko Messi jest wyznaczony do długich podań.

2

@Rust_Cohle To rywal ma biegać z piłką, a może to inaczej brzmiało... Jeden uj ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Luis Suarez 2021

0

Ciekawe czy Real jutro skończy na kolanach. Jak nie pójdą za ciosem to może się skończyć jak nasz mecz z PSG.

7

@xBoMBoWiECx City to już wielu miało pyknąć w tej LM XD

0

Coś mi się wydaje, że Lazio może dziś zrobić niespodziankę Bayernowi ;D

7

3

@Simusamu10 "Demony wróciły - wylew w obronie i nieskuteczność w ataku"
A to gdzieś wychodziły? ;D

0

@DaPi Wymień w końcu ten stary olej :)

2

@DaPi Kultura to moje drugie imię.

0

@DaPi Daje stówę, że nie krzykniesz "K*tas Kozła" w galerii.

4

@Colin94 Mógłby na nich zakończyć, ładna liczba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Joe_Pesci Tak grali średniaki, nie to co teraz ;D

67

Mathieu > Lenglet
Fakt, nie opinia

0

A co poniektórzy to chcieli walczyć jeszcze o mistrza ;D Jutro Sevilla wygrywa z potężną Osasuną to spadamy na 4 miejsce ;P

0

@busquets5 I to od niego powinno się tworzyć nową Barcelone. Pozbyć sie starych wyjadaczy i zacząć pisać historie od nowa.

0

@Messibestplayerintheworld Nie liczę tego meczu, bo się jeszcze nie skończył. Równie dobrze może mieć 17.

1

Nie, żeby coś, ale Messi również nie grzeszy skutecznością w lidze w tym sezonie
15 goli na 113 strzałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@Deeespacito Typowe niedzielne męczenie się z rywalem, akurat do obiadku :)

0

@Quavosk Its okay to be gay.

1

@arasz1819 Arasz i te twoje krytykowanie proroków na stronie, to samo pisałeś przed meczami z Sevilla i PSG, po czym nasi i tak dostali w d*pe xDD Powinieneś zmienić płytę ;D

2

@Gaz Spokojnie przed rewanżem z PSG i tak będziesz czytał komentarze teraz jesteśmy w formie, dojedziemy ich, szejk będzie płakał po tym meczu itd. Wielu tu marzycieli na stronie, albo po prostu ślepo zapatrzonych w swoich idoli

1

Ale fascynujące widowisko to już chyba wolałem oglądać te 1-4 z PSG xD

0

@gumaz Co z tego kursu 21, jeżeli oni nie wygrają, będzie co najwyżej remis.

0

@Pogba W sezonie? W całym roku 2020, polecam zobaczyć statystki, bo wyglądają tragicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?