4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kibicsportu Też mi argument, Real natomiast przegrał z Szachtarem 2 razy, czyli co Szachtar > Inter? :D
Atalanta nie będzie czekała, aż Real zacznie strzelać, sami będą bombardować ich bramkę i jak biali nie pójdą za ciosem to może skończyć się jak ostatnie starcie Barcy w LM :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 Oj, mnie się wydaje, że będą chcieli się wyżyć za te ostatnie mecze ;D
3
@MesQueUnClub96 Ok.
1
@damiano996 Jutro Real nie wygra.
1
@Pressinho Jak wszyscy to wszyscy. Wjadę chyba za stówke na Atalante ;D
2
Powtórka gola potężnego Giroud.
2
@Coutinho007 Koeman ustawił w Football Managerze, że tylko Messi jest wyznaczony do długich podań.
2
@Rust_Cohle To rywal ma biegać z piłką, a może to inaczej brzmiało... Jeden uj ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Luis Suarez 2021
0
Ciekawe czy Real jutro skończy na kolanach. Jak nie pójdą za ciosem to może się skończyć jak nasz mecz z PSG.
7
@xBoMBoWiECx City to już wielu miało pyknąć w tej LM XD
0
Coś mi się wydaje, że Lazio może dziś zrobić niespodziankę Bayernowi ;D
7
@Nano22 https://i.imgflip.com/4z4to6.jpg
3
@Simusamu10 "Demony wróciły - wylew w obronie i nieskuteczność w ataku"
A to gdzieś wychodziły? ;D
0
@DaPi Wymień w końcu ten stary olej :)
2
@DaPi Kultura to moje drugie imię.
0
@DaPi Daje stówę, że nie krzykniesz "K*tas Kozła" w galerii.
4
@Colin94 Mógłby na nich zakończyć, ładna liczba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Joe_Pesci Tak grali średniaki, nie to co teraz ;D
67
Mathieu > Lenglet
Fakt, nie opinia
0
A co poniektórzy to chcieli walczyć jeszcze o mistrza ;D Jutro Sevilla wygrywa z potężną Osasuną to spadamy na 4 miejsce ;P
0
@busquets5 I to od niego powinno się tworzyć nową Barcelone. Pozbyć sie starych wyjadaczy i zacząć pisać historie od nowa.
0
@Messibestplayerintheworld Nie liczę tego meczu, bo się jeszcze nie skończył. Równie dobrze może mieć 17.
1
Nie, żeby coś, ale Messi również nie grzeszy skutecznością w lidze w tym sezonie
15 goli na 113 strzałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Deeespacito Typowe niedzielne męczenie się z rywalem, akurat do obiadku :)
0
@Quavosk Its okay to be gay.
1
@arasz1819 Arasz i te twoje krytykowanie proroków na stronie, to samo pisałeś przed meczami z Sevilla i PSG, po czym nasi i tak dostali w d*pe xDD Powinieneś zmienić płytę ;D
2
@Gaz Spokojnie przed rewanżem z PSG i tak będziesz czytał komentarze teraz jesteśmy w formie, dojedziemy ich, szejk będzie płakał po tym meczu itd. Wielu tu marzycieli na stronie, albo po prostu ślepo zapatrzonych w swoich idoli
1
Ale fascynujące widowisko to już chyba wolałem oglądać te 1-4 z PSG xD
0
@gumaz Co z tego kursu 21, jeżeli oni nie wygrają, będzie co najwyżej remis.
0
@Pogba W sezonie? W całym roku 2020, polecam zobaczyć statystki, bo wyglądają tragicznie.