La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

6

Patrząc tylko na ten mecz stwierdzam - chcę Depaya w Barcy. Szybkość, technika, gra na jeden kontakt, super uderzenie - gość ma wszystko. A że jest do wzięcia za darmo, to będziemy debilami, jeśli go nie zakontraktujemy.

1

@wroclawianin89 nic dodać, nic ująć.

5

@wroclawianin89 Ilu to już piłkarzy miało to wszystko, a jak przychodzili do Barcy to bili głową w ścianę ;D

2

@4drian0 Zawsze jest ryzyko, ale on przyjdzie (miejmy nadzieję) za free więc jest to minimalne ryzyko. Dlatego warto spróbować.

2

@4drian0 wiesz, ale jednak jak mamy zapłacić tylko za podpis i pensję to warto spróbować. Nawet jak nie wypali to coś za niego dostaniemy

2

@4drian0 Kwestia trenera i taktyki. A że akurat mamy takiego, który go 2 lata trenował i zna jego mocne i słabe strony, z adaptacją nie powinno być problemu.

1

@wroclawianin89 Daj mi trzy mecze jak stoi przed autobusem i jak wtedy wygląda to ci napiszę czy ma to wszystko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?