La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

7

Super liga prędzej czy później i tak powstanie, może pod inną nazwą, z delikatnie zmienionym formatem, ale powstanie

2

@Transu96 Nie mów hop :D

3

@Transu96 Jak powstanie to zostanie utworzona przez samą UEFA, żeby skosić jeszcze więcej mamony, bo innych do tego nie dopuści.

konto usunięte

3

@Transu96 Nie powstanie, Nasser Al-Khelaifi będzie stać na straży wartości i tradycji w piłce nożnej

0

@Transu96 Oczywiście, że powstanie i wcale nie zdziwię się jak jeszcze powstanie pod logiem Uefy :D

1

@IronSanHybrid światem rządzi pieniądz, a super liga to największy pieniądz jaki może być w piłce

0

@Transu96 Prędzej UEFA stworzy coś na kształt SL robiąc 2 dywizje w LM. Mimo wszystko w to wątpię.

0

@IronSanHybrid odsyłam do posta otwierającego: "może pod inną nazwą, z delikatnie zmienionym formatem, ale powstanie"

0

@Cariones Po mundialu w Katarze sam się zgłosi by założyc Superlige

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?