0

@staske Akurat z tego co kojarzę Fifa 21 nie ma cross gen na ps4-ps5, ani xone-xsx. Musisz posprawdzać, jeżeli cię interesują określone tytuły.


Edit. Mój błąd, jeżeli kupisz wersje Fify na ps4, to powinieneś móc odpalić wersje z ps4, jeżeli będziesz chciał pograć z kumplem/bratem i powinno działać.

0

@staske Przeważnie wszystkie gry można odpalić. Wystarczy, że go dodasz do znajomych.

0

@Pawlak1992 Łatwo nabijać herbiki po przegranym meczu pisząc takie rzeczy
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

@kuz Akurat to, że facet suta nie może pokazać zostało już dawno zniesione :P

1

@Mario96w No nie, chłop co myślał, że mu odpowiedzą :D
Edit. O kurła, co jest xD Trafiłem chyba do alternatywnej rzeczywistości

0

@Martwy Chyba pan @Joe_Pesci :D Tylko, że komentarz zniknął.
@JohnnyBarca Zaraz po tym jak z nimi zremisujemy ;d

0

@Mat97 Ja bym tak nie umiał.

1

A kolejny mecz z Valencia z którą wiecznie mamy problemy niezależnie od ich formy.. Jak się wydupcyć to z rozmachem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@itmustbejoke Jak ma się męczyć tak jak w pierwszej połowie sezonu, to lepiej dla niego jakby odszedł po tych 2 latach.

0

@clyde Tylko weź pod uwagę, że jest to gra typu Rougelike. Nie każdy je lubi.

0

@clyde Podobno trudniejsze niż Soulsy. Trochę kusi, żeby polecieć jutro do sklepu ;d

4

@IronSanHybrid Zareklamował swojego twittera to teraz może wracać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

1

@Ghotti CP to nie jest zła gra. Dziennikarze oceniając gre po prostu udawali, że nie widzą błędów gry i fatalnej optymalizacji ;D

1

Cię luju, Returnal zbiera same dobre oceny. Miałem nie kupować na premierę, ale coraz bardziej mnie kusi.
https://x.com/Nibellion/status/1387739703366098949

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Grubson06 Jutro powiedzą, że Neymar, a pojutrze, że jednak to Depay.. i tak to się kręci

0

@Grubson06 Jakoś nie chce mi się wierzyć, że sam Messi chciałby podpisać umowę na 10 lat ;D

0

Guardiola dzisiaj na siedząco.

1

Niby taki paker, a strzał jakby nie jadł od tygodnia.

52

Guardiola liczy na błysk geniuszu Messiego.

1

@Coutinho007 Ja również jestem w szoku. Na co dzień nie oglądam City i tak słuchając tych ochów i achów myślałem, że tu będzie dominacja City w środku pola.

0

Chyba ten autobus miał przystanek w polu karnym City.

6

@LuisSalvano Jeżeli to jest autobus to ty lepiej nie oglądaj jutrzejszego meczu z Granada :D

0

@kcule14 i do tego Senegalczyk.

1

@Deeespacito Michel Moran powinien się uczyć od Wielkiego Matiego.

4

Matiego już kusi.

3

Dzisiaj wpadnie jakiś karniaczek dla PSG, za dobre sprawowanie od Ceferina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@kuz Trinkało? A komu to potrzebne? A po co?

7

@Rudi35 Możesz o tym zapomnieć, jak Real dostanie się do finału to można spokojnie postawić dom na to, że wygrają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?