4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@staske Akurat z tego co kojarzę Fifa 21 nie ma cross gen na ps4-ps5, ani xone-xsx. Musisz posprawdzać, jeżeli cię interesują określone tytuły.
Edit. Mój błąd, jeżeli kupisz wersje Fify na ps4, to powinieneś móc odpalić wersje z ps4, jeżeli będziesz chciał pograć z kumplem/bratem i powinno działać.
0
@staske Przeważnie wszystkie gry można odpalić. Wystarczy, że go dodasz do znajomych.
0
@Pawlak1992 Łatwo nabijać herbiki po przegranym meczu pisząc takie rzeczy
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@kuz Akurat to, że facet suta nie może pokazać zostało już dawno zniesione :P
1
@Mario96w No nie, chłop co myślał, że mu odpowiedzą :D
Edit. O kurła, co jest xD Trafiłem chyba do alternatywnej rzeczywistości
0
@Martwy Chyba pan @Joe_Pesci :D Tylko, że komentarz zniknął.
@JohnnyBarca Zaraz po tym jak z nimi zremisujemy ;d
0
@Mat97 Ja bym tak nie umiał.
1
A kolejny mecz z Valencia z którą wiecznie mamy problemy niezależnie od ich formy.. Jak się wydupcyć to z rozmachem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@itmustbejoke Jak ma się męczyć tak jak w pierwszej połowie sezonu, to lepiej dla niego jakby odszedł po tych 2 latach.
0
@clyde Tylko weź pod uwagę, że jest to gra typu Rougelike. Nie każdy je lubi.
0
@clyde Podobno trudniejsze niż Soulsy. Trochę kusi, żeby polecieć jutro do sklepu ;d
4
@IronSanHybrid Zareklamował swojego twittera to teraz może wracać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Ghotti CP to nie jest zła gra. Dziennikarze oceniając gre po prostu udawali, że nie widzą błędów gry i fatalnej optymalizacji ;D
1
Cię luju, Returnal zbiera same dobre oceny. Miałem nie kupować na premierę, ale coraz bardziej mnie kusi.
https://x.com/Nibellion/status/1387739703366098949
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Grubson06 Jutro powiedzą, że Neymar, a pojutrze, że jednak to Depay.. i tak to się kręci
0
@Grubson06 Jakoś nie chce mi się wierzyć, że sam Messi chciałby podpisać umowę na 10 lat ;D
0
Guardiola dzisiaj na siedząco.
1
Niby taki paker, a strzał jakby nie jadł od tygodnia.
52
Guardiola liczy na błysk geniuszu Messiego.
1
@Coutinho007 Ja również jestem w szoku. Na co dzień nie oglądam City i tak słuchając tych ochów i achów myślałem, że tu będzie dominacja City w środku pola.
0
Chyba ten autobus miał przystanek w polu karnym City.
6
@LuisSalvano Jeżeli to jest autobus to ty lepiej nie oglądaj jutrzejszego meczu z Granada :D
0
@kcule14 i do tego Senegalczyk.
1
@Deeespacito Michel Moran powinien się uczyć od Wielkiego Matiego.
4
Matiego już kusi.
3
Dzisiaj wpadnie jakiś karniaczek dla PSG, za dobre sprawowanie od Ceferina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@kuz Trinkało? A komu to potrzebne? A po co?
7
@Rudi35 Możesz o tym zapomnieć, jak Real dostanie się do finału to można spokojnie postawić dom na to, że wygrają :D