5

@norbi77 Alba tak wysoko piłki nie wrzuci, żeby grać z główki ;D

4

@kamilop Pudrowanie Leo.

0

@FCB24 Szczerze powiedziawszy to bym się nie zdziwił gdyby Leo zaczął kręcić nosem, po czym podsunął by pomysł sprowadzenia ziomka Aguero, a że Wujek Laporta zrobi wszystko, żeby tylko został to mu go ściągnie.

2

@sebasek99 To było jedno z ultimatum Messiego, żeby zostać jeszcze na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bartekvisca Taka prawda, przyjdzie nowy trener, święte krowy zostaną i mamy powtórkę z rozrywki. Bez transferów nic tu nie zwojujemy, a na samej La Masi nie ma co polegać, bo skończymy w LE.

4

Najgorsze w obstawianiu meczów jest to jak drużyna, którą obstawiłeś dostaje czerwo w pierwszych minutach...

1

@MesQueUnClub_87 Wyszukujesz po prostu to co cię interesuje na olx (możesz sobie w filtrach zaznaczyć "z Przesyłką OLX") i po wejsciu na jakąś ofertę masz opcje "Kup z przesyłką", jest do wyboru wysyłka do paczkomatu, albo przez pocztę polską w zależności od tego co wybrał sprzedający.

0

@RobiS To już lepiej było wjechać, że mama wejdzie do pokoju. Pewniaczek ;D

1

@RobiS W dodatku można obstawiać. Choć te zakłady to abstrakcja xD

2

@MesQueUnClub_87 Teraz jest taka opcja "przysyłka OLX". Klikasz i kupujesz bez zbędnego gadania. Polecam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chwytak Założę się, że u nas byłoby to samo :)

4

@VirtuoZ Dobrze wiedzieć, miałem obawy przed klikaniem w twoje posty. Jeszcze byś mnie zaraził.

1

@Michael24 Różnie to bywa. Może, ale nie musi.

0

@MaTt_BarcaFan Sam Flick powiedział ostatnio, że były rozmowy z reprezentacją, ale ma również inne propozycje.

2

Co jest z tymi reklamami nie tak xD
Shlmon i jego skandaliczny wywiad.
https://ibb.co/Z6rSr6q

0

@DonMatteo901 Faktycznie poniosło, bo Pep nie wygra LM jak i Flick nie przyjdzie do nas ;D

0

Już widzę jak chłop, który zezłomował Barce 8:2, będzie chciał tu przyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Taki Busquets to nie dożyłby do drugiego treningu.

3

@msmsms Mało widziałeś, młody padawanie. Imo, RDR2 jest lepsze pod każdym względem

2

@wyjasniecie Xavi zbawiciel. Znany też jako drugi Guardiola.

2

@PatrychoO Klasyk. Od razu miałem w głowie głos Andy'ego ;D

0

@masq Pytam się, bo jak tak to również chciałbym to zrobić.

0

Reklamowanie swoich stron na twitterze czy Fanpagu na FB jest już dozwolone na La Rambli czy jak to teraz działa? @wpwelement

0

@Piernik Za dużo może stracić? Równie dobrze może kompletnie odbić się od Barcy, niczym Pirlo w Juve. Nie ma to jak rzucać chłopa na głęboką wodę. Nie dość, że on może dużo na tym stracić, to i sama Barcelona może się na tym przejechać. Szczególnie, że już teraz niektórzy widzą w nim drugiego Guardiole, który ma zbawić Barcelonę.

3

@SkN Każdy widzi co chce widzieć, ja nie interesuje się polityką i jakoś nie rzuca mi się to kompletnie w oczy.

2

@abram3k To poczekaj na letnie okienko, wtedy to dopiero będzie pełno syfu ;D

2

@Nano22 Ojoj, pokrzywdzony biedny BI, który wrzucał informacje od niedobrych dziennikarzy. Jeszcze w dodatku ten amerykański Google i jego tłumacz, który płata mu figle. No jak tak można :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@masq Zjeżdżasz na sam dół

6

Matemaks i jego prawdziwe oblicze


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?