3

@IronSanHybrid Przyjdzie czas i na śmianie się z naszych. Dzisiaj Turki robią show xD

2

Mecz Wlochy- Turcja to idealny przykład jak będzie wyglądał mecz Polski z Hiszpanią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Obrońca zapłacił rachunek za pierwszą połowę.

5

Podsumowanie pierwszej połowy.


2

To niezłe sędziowanie na start Euro ;D

2

Jeszcze zabrali jakiemuś dzieciakowi samochodzik, żałosne..

0

Turki na rożno! Jazda z nimi Włosi!

0

@jacob345 Ja to po 3 meczach będę miał już dość tego Euro xD

1

Mglista atmosfera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Szybkie podsumowanie startu Euro xD


0

@JimMorrisonFCB Będzie, wystarczy wejść na Flashscora i sprawdzić.

0

@daniel32778 Będą kręcić się jak te kebaby z rożna. Jak ich Włosi zakręcą :D

10

@masq Obowiązki świadka:

stawianie się na każde wezwanie organu procesowego
składanie zeznań
mówienie prawdy i niezatajanie znanych mu faktów
poddanie się oględzinom zewnętrznym ciała (w przypadku gdy jest osobą pokrzywdzoną)
poddanie się przesłuchaniu przez biegłego lekarza lub psychologa

Kwiatków tu nie widzę :D

0

Najszybszy ksiądz w Polsce. Jakbym słuchał jakiegoś Hiszpana xD


19

Powiedział chłop, który grozi klubom jak coś mu się nie podoba.

0

@Rust_Cohle Włochy od 8 meczy bez straconej bramki. Turcja to może im co najwyżej buty czyścić. Skończy się 0:1 lub 0:2.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@SinMistico Tak ich prawda boli, że na Twitterze zapomnieli zablokować.

2

@Nazio87 To tak samo jak potężny Guardiola idzie tym razem po LM xDDDD

PSG znów jest faworytem, bo posiada takich piłkarzy jak Mbappe czy Neymar i to wystarczy, a głupie gadanie, że pieniądze nie grają jest śmieszne. Gadasz jakby to u nas grali za friko xD

3

Dla zainteresowanych, dzisiaj zaczyna się E3. Zostanie pokazanych około 30 nowych gier. Start o 19:30


0

@Mathoue Tylko, że ludzie chcą to oglądać co pokazują wyświetlenia, żadnego pogubienia się tam nie było ze strony Stanowskiego.

0

@AssisMoreira Jesteś w stanie polecić coś podobnego w stylu "Dolce gabbana light blue intense men"? Podoba mi się ten morski zapach, ale problem z tymi perfumami jest taki, że są ch*lernie nie trwałe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@socha bo Leo boi się ich poprosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kamilo0066 Mówię tu o "overreaction".. No, ale okej, skaczmy z radości. Niech będzie.. Najwidoczniej słaby ze mnie Polak, powinienem mieć mniejsze oczekiwania xD

2

Kibice skaczą, cieszą się z radości, a tu patrzę 2;2. Do czego my dążymy? XD

5

@Kwasiak98 "dziś..", żeby to tylko dzisiaj :D

0

Beczunia.. xD

0

@Kamilos84 3-1. Islandia jest w żenującej formie. Choć po naszych wszystkiego można się spodziewać.

0

@zadafcb One już tak mają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?