4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid Przyjdzie czas i na śmianie się z naszych. Dzisiaj Turki robią show xD
2
Mecz Wlochy- Turcja to idealny przykład jak będzie wyglądał mecz Polski z Hiszpanią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Obrońca zapłacił rachunek za pierwszą połowę.
5
Podsumowanie pierwszej połowy.
2
To niezłe sędziowanie na start Euro ;D
2
Jeszcze zabrali jakiemuś dzieciakowi samochodzik, żałosne..
0
Turki na rożno! Jazda z nimi Włosi!
0
@jacob345 Ja to po 3 meczach będę miał już dość tego Euro xD
1
Mglista atmosfera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Szybkie podsumowanie startu Euro xD
0
@JimMorrisonFCB Będzie, wystarczy wejść na Flashscora i sprawdzić.
0
@daniel32778 Będą kręcić się jak te kebaby z rożna. Jak ich Włosi zakręcą :D
10
@masq Obowiązki świadka:
stawianie się na każde wezwanie organu procesowego
składanie zeznań
mówienie prawdy i niezatajanie znanych mu faktów
poddanie się oględzinom zewnętrznym ciała (w przypadku gdy jest osobą pokrzywdzoną)
poddanie się przesłuchaniu przez biegłego lekarza lub psychologa
Kwiatków tu nie widzę :D
0
Najszybszy ksiądz w Polsce. Jakbym słuchał jakiegoś Hiszpana xD
19
Powiedział chłop, który grozi klubom jak coś mu się nie podoba.
0
@Rust_Cohle Włochy od 8 meczy bez straconej bramki. Turcja to może im co najwyżej buty czyścić. Skończy się 0:1 lub 0:2.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@SinMistico Tak ich prawda boli, że na Twitterze zapomnieli zablokować.
2
@Nazio87 To tak samo jak potężny Guardiola idzie tym razem po LM xDDDD
PSG znów jest faworytem, bo posiada takich piłkarzy jak Mbappe czy Neymar i to wystarczy, a głupie gadanie, że pieniądze nie grają jest śmieszne. Gadasz jakby to u nas grali za friko xD
3
Dla zainteresowanych, dzisiaj zaczyna się E3. Zostanie pokazanych około 30 nowych gier. Start o 19:30
0
@Mathoue Tylko, że ludzie chcą to oglądać co pokazują wyświetlenia, żadnego pogubienia się tam nie było ze strony Stanowskiego.
0
@AssisMoreira Jesteś w stanie polecić coś podobnego w stylu "Dolce gabbana light blue intense men"? Podoba mi się ten morski zapach, ale problem z tymi perfumami jest taki, że są ch*lernie nie trwałe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@socha bo Leo boi się ich poprosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kamilo0066 Mówię tu o "overreaction".. No, ale okej, skaczmy z radości. Niech będzie.. Najwidoczniej słaby ze mnie Polak, powinienem mieć mniejsze oczekiwania xD
2
Kibice skaczą, cieszą się z radości, a tu patrzę 2;2. Do czego my dążymy? XD
5
@Kwasiak98 "dziś..", żeby to tylko dzisiaj :D
0
Beczunia.. xD
0
@Kamilos84 3-1. Islandia jest w żenującej formie. Choć po naszych wszystkiego można się spodziewać.
0
@zadafcb One już tak mają :)