4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Dostali jasny przekaz od swoich selekcjonerów. Wyjdźcie sobie pokopać piłkę.
0
@Litman Portugalia style z poprzednich ME.
0
Uspokój się, bo ci żyłka pęknie Hamsik.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@Bocheno1 Yikes..
0
@derlysy1979 Jakoś nie widzę Chorwacji poza turniejem tak szybko. Co najwyżej remis.
1
@Kredon
Szwecja Słowacja +1.5 gola
Chorwacja Czechy 1
Anglia Szkocja +1.5 gola
2
@Zieliniak Jeden uj. Nie interesuje mnie, nie czytam. Proste. Mogą wysyłać nudesy swojego starego w tych gorących dyskusjach, zwisa mi to.
0
@Karzel Gorące dyskusje to nieważne czy polityka czy piłka, zawsze jest największy syf w komentarzach xD
0
@IbrahimAfellay Jest gituwa. Na piłkarzach na pewno będzie wyglądało lepiej.
5
Chłop co ma mop na głowie xD
5
Dania dzisiaj na jakiś dropsach leci :D
0
Belgijski Djoković zawiódł.
0
@Transu96 Ciekawe czy była schłodzona, bo w innym razie postąpiłbym jak Ronaldo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Normalnie robią co chcą, aż jestem ciekawy ich gry z kimś z topki.
0
Jadą po swoje .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dla mnie Włosi wygrają to Euro.
1
@Ojciec5tkidzieci Łykasz wszystko jak młody pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ci powiem, że jestem kobietą to też mi uwierzysz?
5
@AmigoBlancos i tak miało to wyglądać. To ty masz być tym głupszym, a oni ekspertami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@karolp1593 To chyba te lepsze dni ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Yilmaz gol po kursie 3.30 wejdzie jak w masełko.
0
@Wilczeq Turcja Walia to mecz pułapka. Ja bym poleciał w +1.5 gola (1.50 kurs)
2
No i ez. Kolejny kuponik wchodzi. Łatwe do obstawiania są co poniektóre mecze na ME.
2
@Songo91 A co w tym dziwnego? To było do przewidzenia. Z Danią im się poszczęściło.
0
To niezły ten Windows 11, praktycznie niczym się nie różni od W10, jakby nakładki nie można było zrobić ;D
2
@skubi99 Czy tego chcesz czy nie, sprzeda się to lepiej niż ostatnie koszulki, bo jest inne. Tak jak to było z koszulka w poziome pasy, w kratę i teraz to.
2
@VandaI Ja również. Takie mocarne 0-0.
1
@Mario96w Jedno z najgorszych energetyków jakie piłem :)