1

@Janiama Dostali jasny przekaz od swoich selekcjonerów. Wyjdźcie sobie pokopać piłkę.

0

@Litman Portugalia style z poprzednich ME.

0

Uspokój się, bo ci żyłka pęknie Hamsik.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@Bocheno1 Yikes..

0

@derlysy1979 Jakoś nie widzę Chorwacji poza turniejem tak szybko. Co najwyżej remis.

1

@Kredon
Szwecja Słowacja +1.5 gola
Chorwacja Czechy 1
Anglia Szkocja +1.5 gola

2

@Zieliniak Jeden uj. Nie interesuje mnie, nie czytam. Proste. Mogą wysyłać nudesy swojego starego w tych gorących dyskusjach, zwisa mi to.

0

@Karzel Gorące dyskusje to nieważne czy polityka czy piłka, zawsze jest największy syf w komentarzach xD

0

@IbrahimAfellay Jest gituwa. Na piłkarzach na pewno będzie wyglądało lepiej.

5

Chłop co ma mop na głowie xD

5

Dania dzisiaj na jakiś dropsach leci :D

0

Belgijski Djoković zawiódł.

0

@Transu96 Ciekawe czy była schłodzona, bo w innym razie postąpiłbym jak Ronaldo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Normalnie robią co chcą, aż jestem ciekawy ich gry z kimś z topki.

0

Jadą po swoje .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dla mnie Włosi wygrają to Euro.

1

@Ojciec5tkidzieci Łykasz wszystko jak młody pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak ci powiem, że jestem kobietą to też mi uwierzysz?

5

@AmigoBlancos i tak miało to wyglądać. To ty masz być tym głupszym, a oni ekspertami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@karolp1593 To chyba te lepsze dni ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Yilmaz gol po kursie 3.30 wejdzie jak w masełko.

0

@Wilczeq Turcja Walia to mecz pułapka. Ja bym poleciał w +1.5 gola (1.50 kurs)

2

No i ez. Kolejny kuponik wchodzi. Łatwe do obstawiania są co poniektóre mecze na ME.

2

@Songo91 A co w tym dziwnego? To było do przewidzenia. Z Danią im się poszczęściło.

0

To niezły ten Windows 11, praktycznie niczym się nie różni od W10, jakby nakładki nie można było zrobić ;D

2

@skubi99 Czy tego chcesz czy nie, sprzeda się to lepiej niż ostatnie koszulki, bo jest inne. Tak jak to było z koszulka w poziome pasy, w kratę i teraz to.

2

@VandaI Ja również. Takie mocarne 0-0.

1

@Mario96w Jedno z najgorszych energetyków jakie piłem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?