4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie, nie mówiłeś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Admin030 A ja cieszyłbym się bardzo jakby wygrali, mimo, że mam ich na kuponie.
0
Wrzucili drugi bieg :D
19
Co to był za okrzyk. Komentator chyba śniadania nie jadł xDDDDDD
1
Skąd on wie co Pogba powiedział do niego? Fake Story xD
2
@MaTt_BarcaFan Ale to już 1/8 finału, Alba w każdej chwili może obsrać zbroje.
1
@Janiama Kalectwo w ataku jednych i drugich mówi mi, że będzie 0:0.
1
@Ronmes Soczysty remis 0:0. Jedni i drudzy to kalecy w ataku.
0
@macio_944 Hehe, lepszego miejsca do streamingu nie mogli wybrać. Community Twitcha uwielbia cisnąć bekę z CDP. Chociaż będzie można się pośmiać ;D
0
@DonAndrzejos Nie poprowadził Portugalii po zwycięstwo, nic w tym dziwnego ;D
0
Dlaczego Anglicy grają tylko u siebie na Euro? ;d
1
Hazard znowu kontuzja?
1
No, idiota widzowie.
4
Fermalen ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak dzisiaj długo wytrzymał
5
@AntekGriezmann Już nawet stanie Ronaldo w miejscu wk*rwia ludzi xD
0
@Rust_Cohle Panie, patrząc na te twoje typy. To wchodzę full in na Belgie.
2
@FafitFCB Spania nigdy za mało.
1
@Kgorecki2500 Jeden przesiedzi całe życie w fotelu, a drugi będzie uprawiał Buildering. Każdy niech robi to co lubi.
0
@Kondziubarca Na faworytów, i tak przez całe Euro. Większość meczów wchodzi :D
1
@Sulimo Nikt mu nie zapłaci nawet połowy tego co zarabia w Barcelonie. Ja mu się nie dziwię, że chce zostać. Podziękować byłemu zarządowi, który postanowił przedłużyć umowę o 5 lat xD
0
Nie można było tak grać od początku..
0
Na karnych się skończy :)
0
No i ez .
1
@AntekGriezmann To chyba inny mecz oglądamy, bo jedni i drudzy grają kupe. Niedokładność lvl 99
4
Co oni odwalają xD Włosi chyba na kacu grają.
0
Czy w przypadku remisu dwie drużyny odpadają? :)
0
@Worny Jaki Kurła West Ham. Wielki Nazario zostaje w Barcelonie
0
Dania co się rozkręciła :D
1
Wielki Duńczyk dzisiaj z brameczką