6

Nie, nie mówiłeś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Admin030 A ja cieszyłbym się bardzo jakby wygrali, mimo, że mam ich na kuponie.

0

Wrzucili drugi bieg :D

19

Co to był za okrzyk. Komentator chyba śniadania nie jadł xDDDDDD

1

Skąd on wie co Pogba powiedział do niego? Fake Story xD

2

@MaTt_BarcaFan Ale to już 1/8 finału, Alba w każdej chwili może obsrać zbroje.

1

@Janiama Kalectwo w ataku jednych i drugich mówi mi, że będzie 0:0.

1

@Ronmes Soczysty remis 0:0. Jedni i drudzy to kalecy w ataku.

0

@macio_944 Hehe, lepszego miejsca do streamingu nie mogli wybrać. Community Twitcha uwielbia cisnąć bekę z CDP. Chociaż będzie można się pośmiać ;D

0

@DonAndrzejos Nie poprowadził Portugalii po zwycięstwo, nic w tym dziwnego ;D

0

Dlaczego Anglicy grają tylko u siebie na Euro? ;d

1

Hazard znowu kontuzja?

1

No, idiota widzowie.

4

Fermalen ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale i tak dzisiaj długo wytrzymał

5

@AntekGriezmann Już nawet stanie Ronaldo w miejscu wk*rwia ludzi xD

0

@Rust_Cohle Panie, patrząc na te twoje typy. To wchodzę full in na Belgie.

2

@FafitFCB Spania nigdy za mało.

1

@Kgorecki2500 Jeden przesiedzi całe życie w fotelu, a drugi będzie uprawiał Buildering. Każdy niech robi to co lubi.

0

@Kondziubarca Na faworytów, i tak przez całe Euro. Większość meczów wchodzi :D

1

@Sulimo Nikt mu nie zapłaci nawet połowy tego co zarabia w Barcelonie. Ja mu się nie dziwię, że chce zostać. Podziękować byłemu zarządowi, który postanowił przedłużyć umowę o 5 lat xD

0

Nie można było tak grać od początku..

0

Na karnych się skończy :)

0

No i ez .

1

@AntekGriezmann To chyba inny mecz oglądamy, bo jedni i drudzy grają kupe. Niedokładność lvl 99

4

Co oni odwalają xD Włosi chyba na kacu grają.

0

Czy w przypadku remisu dwie drużyny odpadają? :)

0

@Worny Jaki Kurła West Ham. Wielki Nazario zostaje w Barcelonie

0

Dania co się rozkręciła :D

1

Wielki Duńczyk dzisiaj z brameczką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?