0

Ale szef, co za*ebał!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Enrique odnośnie Simona:
"I ja mu wtedy mówię, będziesz moim Ter Stegenem."

1

@IronSanHybrid On cały turniej sabotuje. Jedyne co, to mu karne wyszły.

5

@Vebrol Liczę na porządne bombardowanie bramki Hiszpanów :)

2

@marcin62 Kurła panie, musze iść po lupę. Wzrok już nie ten co kiedyś.

9

@Songo91 Oby nie, tak jak zawsze byłem za Hiszpania, tak dzisiaj jestem za Włochami. Wystarczy, że w Barcelonie muszę oglądać te nudne klepanie..

0

@paweldunajecfcb Dla mnie to -2.5 gola. Hiszpania będzie klepała w środku pola, a Włosi będą latać od czasu do czasu z kontra. Nie zdziwię się jak będzie to już 3 dogrywka Hiszpanii.

6

@Transu96 Jedząc roztopione i ponownie zamrożone lody, można zarazić się salmonellą itp. Uważaj tam na siebie byczku.

1

@norbi77 U mnie było podobnie, tylko ja się odbiłem od gry już po 2 godzinach. Nie jestem w stanie określić co było z nią nie tak, ale normalnie usypiałem grając w to. Kolejny sandbox jak ich wiele. Jedyną ciekawą rzeczą, która mnie urzekła to nawigowanie do celu poprzez wiejący wiatr

0

@kuz A jak ma być porównywany bramkarz do napastnika.. Tutaj nigdy nie było logiki

5

To się nazywa szybka reakcja. Złodziej nie zdążył wycelować, a ta zaczęła już strzelać.

2

@ShinobiQWE Heh, dlatego na razie się nie szczepie. Poczekam, aż stworzą Super Mega Giga Kox szczepionkę.

0

@bartekvisca Później Laporta będzie łatał do Messiego z zapytaniem czy nie pożyczy stówki do pierwszego ;D

12

Zamiast pójść na wypożyczenie i pokazać, że coś potrafi to ten będzie siedział na ławie w Barcelonie. Faktycznie ambitny..

0

@Ghotti A to ciekawe, bo najmniejszy input lag jaki aktualnie jest dostepny w TV wynosi 9.93ms. Jesteś z przyszłości? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Ghotti Jeżeli nie widzisz różnicy między 1ms, a 25ms to jest coś nie halo. Musisz być casualowym graczem na padzie, jeżeli nie czujesz różnicy (szczególnie grając w strzelanki) albo nie masz porównania do mniejszego inputa. Bez obrazy oczywiście.

2

@Ghotti Gadasz głupoty kolego.

@IronSanHybrid 15ms jest okej w przypadku TV.

1

Ale buja


0

@Jonyx Zajebista. Wyłączcie w końcu te słońce..

0

@Barca1992 Podobno, no właśnie, kolejna plotka [Sport], która nie wiadomo czy jest prawdziwa.

0

@A4ron Sęk w tym, że Dania nie przejdzie Anglii. Choć sam bym chciał, żeby Dania przeszła do finału.

0

@Pewex Tak nas nie lubi, że nasze koszulki są najlepiej sprzedającym się w Europie xD To tylko pokazuje, że płaczki na twitterach i Januszerka to jest mniejszość.

0

@tomek8756 A dlaczego to chcesz anulować?

0

@amanter Leo jest po prostu zbyt wygodnie w Barcelonie, on już nic nie musi. Dostanie i tak dobre siano w Barcelonie, do tego przyszedł jego najlepszy ziomeczek do klubu. A to czy wygra jeszcze LM, to mu już pewnie zwisa. Pewnie wolałby coś osiągnąć z reprezentacją niżeli wygrać ponownie LM, bo jak sam wspomniał:

"Chciałbym zakończyć karierę wygrywając coś z reprezentacją lub przynajmniej próbując tyle razy, ile to możliwe"

3

@amanter i do tego wszystkiego Donnarumma. Niezłą paczke tam mają.

3

@Transu96 MATS legendą klubu? Skąd ci przyszła taka myśl do głowy? To już szybciej Valdesa można tak nazwać.

1

@clyde Zatyczki do uszów? W moim przypadku to muszą być słuchawki, w ciszy nie zasnę ;D Najlepiej jakiś podcast.

PS A burza za oknem to miód dla moich uszów.

1

@Arn3th Dobrze wiedzieć, czyli Anglia Mistrzem Europy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?