4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AntekGriezmann Byle nie do zera, bo usnę do drugiej połowy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Messiah10 A kiedyś się do niej.. Aj szkoda gadać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@GeneralXavi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@MesQueUnClub96 Więcej tu kibiców Messiego niż Barcelony. Ciesz się, że Leo nie gra w reprezentacji Bangladeszu, wtedy to byłaby katorga kibicować mu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IbrahimAfellay Argentyna-Brazylia 0-1
Samobój Leo.
3
@domin682 Skręca mnie na samą myśl ;D
0
@mrboom Może to stereotypowe myślenie, ale biuro podróży zawsze kojarzyło mi się z wycieczkami dla starszych ludzi, którzy nie znają innego języka niż polski, więc nie potrafią załatwić czegoś na własną rękę. Do tego są to kierunki najczęściej oblegane przez turystów. Kwestia tego kto co lubi. Wiadomo, nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. Jedyni chcą po prostu wyjechać na wakacje nie martwiąc się wszystkim dookoła. Ja to wolałbym spędzić 2 dni pijąc piwo na gangu taniego hostelu, gdzieś w Tajlandii przy okazji zwiedzając.
0
@tomek8756 Otóż to, kwestia gustu. Ja to chyba bym nie potrafił polecieć za granice, żeby tylko poleżeć na plaży. Takie atrakcje zostawie na starość ;D
0
@tomek8756 Alanya to plaża i kluby. Kto co woli, dla mnie nuda. Turcja idealny kurs dla Januszerki, a jak z biurem podróży to już w ogóle ;D
0
@tomek8756 Ty to chyba zwiedzasz kraje, tyle, że palcem po mapie kolego :D Jeszcze jakiś czas temu miałeś wybierać się do Barcelony.
0
@FCMichalo Jeżeli nie zrobi jakiejś kontrowersyjnej cieszynki w stronę kibiców to raczej będą mieli to gdzieś.
6
@MaTt_BarcaFan U mnie beczunia będzie cisnięta jak znowu przegrają finał xD
1
@Amok97 U mnie siedzenie do 3 w nocy to normalka.
2
@IronSanHybrid Tak, można powiedzieć, że to jest oddzielna historia. Taki restart serii.
3
@IronSanHybrid God of War to epicka giera
0
@AntekGriezmann A co, on kanibal?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamosRakieta Tradycji musi stac sie zadość.
0
@Gomess W papę dostanie od Brazylii i znowu zacznie się zapuszczanie brody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@chavez Brazylia dużo nie musi robić, wystarczy, że Casemiro będzie biegał za Messim. To już zniweluje większość ataków Argentyny.
2
@Ronmes Leci na TVP Sport.
1
@PatrychoO A to ciekawe. Mój kuponik wygląda jak twoja najgorsza niedziela xD
0
@Criss18Barca Żaden fenomen. Wydajemy na pensje swoich zawodników najwięcej pieniędzy spośród wszystkich klubów sportowych
1
@Ghotti Dobry survival. Do tego akcja gry dzieje się pod wodą (i nie tylko). Wszystko zależy od tego czy lubisz tego typu gry. Ja nie jestem fanem survivalów, bo szybka nużą, ale ta miała coś w sobie ciekawego.
1
@MSN30 Oby jak najpóźniej. Rockstar posiada świetne gry w swoim katalogu, które tylko czekają na kontynuacje - Max Payne, Bully , Manhunt, L.A. Noire. Nie samym GTA człowiek żyje, a RDR2 to była świetna odskocznia.
0
@Rust_Cohle Ta ta, zaraz po tym jak Anglia dostanie 2 karniaki i Włosi skończą z czerwona kartką.
2
Ymbappe na okładce Fify 22.