4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę, że ludzie na La Bambie nie potrafili trafić w "x" przy reklamie. To teraz zrobiono tak, że trzeba czekać, aż reklama się sama zamknie ;D
0
@Kz1234 Z siebie samego.
2
;D
https://x.com/tchncllytru/status/1419337154459799557
0
@sevs Aha. Nie wiedziałem, że można prowadzić tutaj pamiętnik na La Bambie ;D
0
Znalezienie streama to minuta roboty, jeżeli skorzysta się z Wujka Google. To nic trudnego. Wystarczy użyć dwóch magicznych słów. Jedno i drugie słowo zaczyna się na literke S. Powodzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
O, dzisiaj gramy w piżamach.
3
@AntekGriezmann Tylko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
O, dzisiaj Barca gra. A to ciekawe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
41
Tak było..
https://x.com/majkel1999/status/1418887878734753798
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@masq O, teraz wygląda na 16 lat, ostatnio wyglądała na co najmniej 40 xD
1
Dla zainteresowanych,
6 miesięcy Apple TV+ za frajer dla posiadaczy PlayStation 5.
@IronSanHybrid
4
@19cukier48 EA to nic nie musi
1
@Messibestplayerintheworld Akurat te dwie części mają coś do siebie, że wraca się do nich od czasu do czasu :D
PS Dzisiaj o 19 prawdopodobnie pokażą gameplay z nowego BF'a na prezentacji EA.
0
@Messibestplayerintheworld Ciekawe czy zdechnie tak szybko jak Bf5 ;D
6
@PatrychoO Oczojebne :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dla zainteresowanych, Dzisiaj o 19 odbędzie się prezentacja EA na której pokażą nowego Battlefielda i Fife.
6
@icon3520 Chłop ma 24 lata, obleciał już 9 klubów, a to że strzelił hattricka drużynie z 3 ligi o niczym nie świadczy. Opchnie się go pewnie za rok.
3
@Jonyx Ta, i w meczu ligowym kiedy będzie trzeba wejść w drugiej połowie to nie będą potrafili ani wymienić kilku podań, ani poprawnie się ustawić. Same chęci nie wystarczą.
0
@ChampionLW No, a po co nam Messi z 3 ligowcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@tomek8756 Tomek, ty to jesteś gość.
1
@tomek8756 Typowe komentarze na Facebooku, nic zaskakującego :P
2
@Herato Stanął w miejscu? W poprzednim sezonie nastrzelał 42 bramki. Nigdy tylu nie miał :p
1
@amanter Te koszulki PSG wyglądają na tyle przystępnie, że można byłoby chodzić w nich nawet na co dzień.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@Encore Mimika twarzy dalej level drewno xD
1
@Foro Tak naprawdę jest na odwrót. Próbujesz sobie po prostu wmówić, że jest inaczej. Szczególnie jak zdarza się to coraz częściej. No cap.
0
@Colin94 Kto bogatemu zabroni.