4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Leo chyba zabiera swoją starą ze sobą.
https://x.com/neurophate_/status/1423654763514810369
0
Ciekawe ile koszulek Leo się sprzeda w ciągu pierwszej doby. Jak Ronaldo przechodził do Juve to sprzedało się 520 tyś. koszulek w ciągu doby.
0
@UncleDrew A kto narzeka? xD
2
@Shroud Wow, naprawdę myślisz, że dobije do 40? Odważniacha z Ciebie :)
1
@Tarins Szkoda mi tego 1mb screena na dysku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@10SzymonBarca10 Mnie nic nie trzyma, pakuje się razem z Messim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore Espanyol 300.00
Legia Warszawa 5000.00
xD
1
@kamilop Nie, z transferami koniec, jeżeli chodzi o ten sezon.
15
@Trepyveb Ta ta, będzie wracane xD
0
@ArcziArtt Griezmann to skacze już z radości i walczy o lepszy kontrakt
2
@Worny Nowy szef amigosów zawitał na rejon.
8
@korolocik Ludzie, jeszcze sezon się nie zaczął..
1
@Woland10 "pod presją rywalizacji z Ronaldo."
Co?
0
@Cobra303 Tak.
1
@NaFazieHitman Młody Travis Scott niebawem rozpocznie swoją karierę muzyczną, a ty mu zawracasz dupę jakąś piłką.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Esteban_ Spoko byczq, widzimy się na pierwszym meczu Leo w PSG.
0
@daniel32778 Nie będzie mniej, bo na La Bambie można pisać o wszystkim
1
@Encore Messi strzelający hattricka Barcelonie i całujący herb P$G. To by rozudpcyło czasoprzestrzeń xD
0
Kursy u buka. Jaki będzie nowy klub Messiego.
https://ibb.co/5523vnL
0
@Barca1922 w P$G?
0
@taris Ale nie tup tak nóżką, bo aż u siebie to słyszę.
2
@fcbarcafan19 Pewnie liczył na to, że sprzeda niepotrzebnych piłkarzy. Mylił się
0
@Slawek1999 Bez przesady. Sam klub jest o tyle duży, rozpoznawalny na całym świecie, że spokojnie coś ugrają.
1
@JohnnyBarca Jak chłop chciał jeszcze transferu na bok obrony i nie tylko, aż mi go szkoda xD
0
@DawidekFCB Skandowanie nazwiska Braaaajtłajt, Braaaajtłajt. To będzie coś ;)
2
@PatriBarca Młody Travis Scott to zaraz zaczyna karierę muzyczną, a ty mu dupę zawracasz jakąś piłką.
4
@Gall Polityk to jednak polityk
4
@szkutnik91 Jedni i drudzy kręcą, żeby wyjść tylko jak najlepiej w oczach innych.