4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Co jest xDD
1
@koszol W Barcelonie panuje inna zasada. Liczy się staż w klubie, a nie to czy się nadajesz na kapitana.
0
@GeraltzKatalonii i kibiców Messiego, więc i owszem możesz spodziewać się odpowiedzi nr. 2 ;D
0
@quarto Dzień jak dzień. Było minęło.
3
@Janas11224 Ta szczególnie w ostatnich latach nas się bali :D
1
@dafik85 Jak to sam Messi stwierdził. Chce dalej wygrywać i dogonić Alvesa w trofeach.
22
Taka sytuacja
1
@Gaucho No nie mów, że czujesz się zaskoczony xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@FajfusLodowy Kazdy niech zostawi mi herbik przy komentarzu. Wyślę to do Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Ghotti Ta, już widzę jak Ciules godzą się na to :D
1
@amanter Naprawdę? Hahaha, a ja głupi myślałem, że przynajmniej do połowy września wytrzyma.
2
@Pewex Na pewno nie Dest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@halfnolife A co to Messi im zabraniał? XD
2
@LuisSalvano Zajebiste, drą papę o 1 w nocy pod chatą Leo. Na pewno jest zadowolony :D
13
@fart A ja wyczuwam typową gadkę w stylu, że mu smutno, ale pora na nowe doświadczenia. Tyle z tego będzie.
1
@PatrychoO Ostatnio wstawił wybitny filmik pod favsy na twitterze i yt :D
9
@Katalonbar "No szkoda w ch.. coś jeszcze bo spieszę się na samolot do Paryża."
4
↑
[Komentarz pod herbiki]
3
@Vebrol To niezły najemnik, 29 lat i tylko 3 kluby. Co ma powiedzieć taki Ibra, który obleciał już 10 klubów.
Oby wygrali tą LM, tak na złość. Niech ci żyłka pęknie ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zbyszard M$$SI w P$G
Lepiej? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chaoss Pierwszym ma być Busquets. Kolejnymi są Piqué i Sergi Roberto, a czwartego będzie druzyna wybierać.
5
@Emhyr bo admin nie wkleił reszty tweeta :D
7
@LeoMessiah "No szkoda w ch.. coś jeszcze bo spieszę się na samolot do Paryża"
2
@Kurkmen Oho, zaczynają się teorie spiskowe :D
19
Komentarz usunięty
4
@nitey Normalnie załamanie czasoprzestrzeni. Brakuje tam jeszcze tylko Ronaldo xD
1
@argonz Też na to liczę. Może w końcu będą działały dwa skrzydła, a nie akcje jedną stroną boiska przez 90 minut :P