0

@darek60 W następnym powinien wyjść, chociażby na te 30 minut.

0

@tbas Pogba do PSG zawita ;p

0

@marcin000019 Możesz zapomnieć, Nintendo nie wydaje gier na PC :P

4

Będą wspólne streamy z Aguero z GTA na Twitchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


44

Nowe paczkomaty zawitały na rejon ;D
https://x.com/sernique_/status/1425879017345929220

1

13

Podobno Rockstar pracuje nad remasterem 3 częsci GTA i to w dodatku na Unreal Engine. W takie odświeżone Vice City by się pograło :P
https://x.com/Nibellion/status/1425880801137287176

4

@eydeem Sensem życia jest przedłużenie gatunku, a ta cała reszta jest tylko elementem, który zwiększa szanse, że w stadzie jako samiec jesteś bardziej atrakcyjny i będziesz w stanie spłodzić zdrowe potomstwo i je wychowac

3

@Masti_Real_Madryt Szejk pewnie zostawi teraz Mbbape, a puści go za frajer w następnym sezonie. Dla niego ważniejsze jest wygranie LM niż sprzedaż zawodnika za 100mln.

0

Teraz tylko utrzymać i dwa kupony wejdą xd

1

@amanter Takie tam 5:0 w 25 minut, dzień jak dzień. Zbicie piąteczki i lecimy dalej. Natomiast piłka nożna mężczyzn? Przy 5:0 to by skakali jak małpy, jakby pierwszy raz ujrzeli taki wysoki wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Żyjemy w symulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/diosflorentino/status/1425098890748088331

2

@amanter I informatorem jest Madryt. Oni to nigdy nie przestaną marzyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Niedługo czas na La Ramble ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@raku207 Raczej nie, już nie pierwszy raz mu coś takiego proponował.

15

Co to kur.. jest?! xD


1

@Ronii80 Również pozdrawiam i życzę miłego wieczorku ♥

3

@PatrychoO Zaraz z wujem Neymarem zagrają na plejaku i przekupi chłopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DonAndrzejos Równie dobrze mógłbyś nie robić nic i by wyszło na to samo co zrobił Laporta ;D

Messi odchodzi, bo zapomniałeś o kontrakcie, syfy w klubie zostają, a zarejestrować nowych piłkarzy? Panie, a po co to komu potrzebne.

0

@AlexDark00 Za późno, po tym jak napisałem ktoś założył ;D @PSGinfo

2

@Kamiloza91 Ja totalnie się wypaliłem, jeżeli chodzi o oglądanie ligi. Po prostu nie mam na to czasu, mam ciekawsze rzeczy do roboty. Winowajcą może być Valverde bo to właśnie przez nudną grę Barcy za jego kadencji zacząłem oglądać coraz mniej meczów i tak już zostało. Poziom La Ligi również nie zachęca do oglądania.

9

Że jeszcze nie pojawił się tutaj użytkownik z nickiem PSGInfo to szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Kgorecki2500 Ta, pewnie chciał grać z Messim, a tu taki zonk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore Ostatnie sezony to była taka nuda, oglądanie La Ligi. Nie raz wyłączyłem mecz po pierwszej połowie, bo miałem ciekawsze do roboty. Ten sezon nie zapowiada sie o wiele lepiej. Chociaż jako kibic Barcy mogę liczyć na powiew świeżości w składzie i jestem ciekawy jak to będzie wyglądało, więc wychodzi na to, że gdybym nie był kibicem Barcy to w tym sezonie bym nie odpalił tego chłamu jakim jest obecnie LL. Amen.

0

@AlexDark00 No i co nam z tego dobrego napastnika, skoro on od 2 sezonów jest nonstop kontuzjowany i to było oczywiste, że w magiczny sposób nie wyzdrowieje w Barcelonie. Sezon nie zdążył się zacząć, a on już chodzi połamany. Mało mamy takich zawodników aktualnie w klubie? ;D

3

@Golab Wydaje mi się, że Aguero nie byłby sprowadzony, gdyby Leo miał odejść ;D

0

@Martwy Jak dobrze, że jestem skurw.. bez serca :)

3

Już na start duży ciężar wisi na Leo


0

@Comfortable_ Teraz będzie skok na bungee z Wieży Eiffla ;D

2

@Elnuum Oho, zaczyna się. W 12 minucie mrugnął 3 razy. Wydaje mi się, że to może być wołanie o pomoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?