4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz No, Real zaraz upadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Image To szejk przepuści taką "okazję", bo dla niego ważniejsza jest próba zdobycia LM niż sprzedaż chłopa za 160 mln.
0
@Kgorecki2500 Żeby Real wygrał lige? :D
1
@Ghotti Dodatek jest na co najmniej 6 godzin :D
7
@DonAndrzejos Przecież po stracie bramki zawsze jest wyłączana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 U mnie jak żart się nie przyjmie to momentalnie usuwam. Wstyd, żeby taki komentarz wisiał na stronie..
7
@MesQueUnClub96 Panie, pod dyskusjami Salvano również dzieją się cuda odkąd zaczął zgłaszać posty do moderacji, czasami to wygląda jakby gadał sam ze sobą ;D
23
Śmieszki
https://x.com/tchncllytru/status/1429781740554498054
1
@FC1899Barca Pijany albo niespełna rozumu.
6
Szczęsny to trochę taki Lenglet. Tyle, że stoi w bramce xD
1
@Pablit Piszesz jakby to były nagrody indywidualne xD
2
@MarioVeB! Ani trochę ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Na kogo oni dośrodkowują, że tak się kurła zapytam? XD
3
Pedri w szoku. Nie zagrał 90 minut.
0
Roberto xDD Ulubiony rezerwowy Ludwiczka.
2
@martin3131 Za 15 minut? Dowiesz się tego w 80 minucie.
0
@Mat97 Kim jest kurła Brejsi? xD
0
O, Dest jest na boisku, a to ciekawostka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Były już przewidywane składy na dzisiejszy mecz?
0
@TwardyPień No właśnie. To zalezy od osoby. Dla mnie Soulsy są trudniejsze, bo są zbyt mozolne, toporne. Wolę jak rozgrywka jest płynniejsza coś jak Sekiro, gra wydaje mi się od razu przystępniejsza :D
0
@clyde Dla mnie było znośnie. O dziwo, najbardziej chyba męczyłem sie z pierwszym bossem ;D Skończyłem grę na 21 śmierciach.
0
@clyde Co się dzieje? Nie mów, że trudne. Dla osoby, która ogrywała Soulsy? :D
9
@Rewolucja123 Z jakiej racji? Araujo i Garcia kontuzjowani?
Strzelimy sobie w stopę grając 3 obrońcami.
0
@koksik2700 To lepiej zacznij trzymać swoją kobietę na smyczy, bo na każdym kroku znajdą się tacy :)
0
@FC1899Barca i 7 z nich do Premier League.. Kasa się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Wiadomo już czy pan Messi dzisiaj zagra? :)
1
@Janas11224 O własnie miałem się pytać o syf przy wieży. Widzę, że nic się nie zmieniło od mojego ostatniego pobytu w Paryżu ;D
4
@FC1899Barca Dorabiają sobie chłopaki ;D