4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo już czy pan Messi dzisiaj zagra? :)
1
@Janas11224 O własnie miałem się pytać o syf przy wieży. Widzę, że nic się nie zmieniło od mojego ostatniego pobytu w Paryżu ;D
4
@FC1899Barca Dorabiają sobie chłopaki ;D
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid Ja właśnie skończyłem oglądać The Morning Show, polecam w opór i niedługo startuje drugi sezon. Teraz chwycę się tego For All Mankind, bo już któryś raz słyszę dobre opinie o tym serialu.
0
@19cukier48 Dwie nowe kurtki, nowy pojazd, czy alternatywny wygląd Johnny’ego Silverhanda - DLC. Ogólnie beczunia jest dalej cisnieta z CDP, jeżeli po 8 miesiącach dostajemy coś takiego xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@LeoMessiah No i zepsułeś zabawe.. Teraz nikt się nie nabierze..
18
@Gaucho Z cyklu, łyknąłeś jak młody pelikan. To fejk :D
0
@msmsms No właśnie nie ma żadnego znaczenia. Pjanic lata z 8 Iniesty, a Puig z 6 Xaviego. Wywalone w te numery ;D
1
@LeoMessiah Również dobrze można go wrzucić do pomocy. Teraz Cou będzie inaczej się prezentować przez brak Leo w składzie
0
@LeoMessiah Podsumowanie patcha prosto z wczorajszej "prezentacji"
https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/p69f63/bravo_cdpr_just_wow/?utm_source=share&utm_medium=mweb
1
@AdiKingu96 Nie bedziesz mi mówił jak mam żyć :)
0
@Misugi14 Viaplay.
0
@JohnnyBarca Uważaj, bo zaraz dojadą cię ludzie z nickiem Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
O proszę, jaki niemiły kibic Barcelony
"Nie potrzebujemy Messiego, jest stary"
https://x.com/FCBW_A7/status/1427244165100933120
0
@Puyolex To, żebyś się nie zdziwił :)
0
@MesQueUnClub96 Myślisz, że moderacja ogląda każdy filmik wrzucany na La Ramble? ;D
0
@raku207 Są pewne rzeczy, które nigdy się nie nudzą
0
@Transu96 z Firefoxem jak z Xboxem posiadają go jedynie 4 osoby.
26
Messi w ciele Brajtłajta. On wcale nie opuścił Barcelony.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Od razu widać, że ten cały Messi blokował potencjał Wielkiego Brajtłajta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Przerwa na szluga.
3
@Chakalaka Cameraman nieźle tam sztachnięty. Zapierdziela jak samochodzik.
4
Ale lifehack, geniusz.
https://x.com/tchncllytru/status/1426936219129237509
0
Depay został zarejestrowany czy nie, bo umknęła mi ta informacja?
0
@Rewolucja123 2-1, Barca bez straconej bramki to nie Barca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Komentarz usunięty przez użytkownika