0

Wiadomo już czy pan Messi dzisiaj zagra? :)

1

@Janas11224 O własnie miałem się pytać o syf przy wieży. Widzę, że nic się nie zmieniło od mojego ostatniego pobytu w Paryżu ;D

4

@FC1899Barca Dorabiają sobie chłopaki ;D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@IronSanHybrid Ja właśnie skończyłem oglądać The Morning Show, polecam w opór i niedługo startuje drugi sezon. Teraz chwycę się tego For All Mankind, bo już któryś raz słyszę dobre opinie o tym serialu.

0

@19cukier48 Dwie nowe kurtki, nowy pojazd, czy alternatywny wygląd Johnny’ego Silverhanda - DLC. Ogólnie beczunia jest dalej cisnieta z CDP, jeżeli po 8 miesiącach dostajemy coś takiego xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@LeoMessiah No i zepsułeś zabawe.. Teraz nikt się nie nabierze..

18

@Gaucho Z cyklu, łyknąłeś jak młody pelikan. To fejk :D

0

@msmsms No właśnie nie ma żadnego znaczenia. Pjanic lata z 8 Iniesty, a Puig z 6 Xaviego. Wywalone w te numery ;D

1

@LeoMessiah Również dobrze można go wrzucić do pomocy. Teraz Cou będzie inaczej się prezentować przez brak Leo w składzie

0

1

@AdiKingu96 Nie bedziesz mi mówił jak mam żyć :)

0

@Misugi14 Viaplay.

0

@JohnnyBarca Uważaj, bo zaraz dojadą cię ludzie z nickiem Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

O proszę, jaki niemiły kibic Barcelony
"Nie potrzebujemy Messiego, jest stary"
https://x.com/FCBW_A7/status/1427244165100933120

0

@Puyolex To, żebyś się nie zdziwił :)

0

@MesQueUnClub96 Myślisz, że moderacja ogląda każdy filmik wrzucany na La Ramble? ;D

0

@raku207 Są pewne rzeczy, które nigdy się nie nudzą

0

@Transu96 z Firefoxem jak z Xboxem posiadają go jedynie 4 osoby.

26

Messi w ciele Brajtłajta. On wcale nie opuścił Barcelony.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Od razu widać, że ten cały Messi blokował potencjał Wielkiego Brajtłajta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Przerwa na szluga.

3

@Chakalaka Cameraman nieźle tam sztachnięty. Zapierdziela jak samochodzik.

4

0

Depay został zarejestrowany czy nie, bo umknęła mi ta informacja?

0

@Rewolucja123 2-1, Barca bez straconej bramki to nie Barca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?