2

Ale gwizdy na Umtitiego :d

0

Niech ktoś wsadzi tą bramkę na 3, bo zaraz remisu tu będzie..

0

@marcin000019 Żeby to tylko od roku.

1

Przerwa na szluga..

1

Barca bez straconego gola to nie Barca :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rewolucja123 @masq trzymaj się tam byczku ;D

0

@AdiKingu96 Barca bez straconej bramki to nie Barca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@tbas Jak najbardziej, tylko jest jeden problem. Większość gier nie posiada języka polskiego co może być przeszkodą dla takiego dzieciaka.

8

@draxidox hala wynajęta do 24 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@LionelM95 0-5 EZ

6

Japczan co do openingu Naruto wyszedł xDDD

0

@draxidox Mr. Polska - raper ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca Takie to uroki gry F2P. Gra musi podziałać na większości urządzeniach.

0

@LeoMessiah To normalne. Żółwie jak i ludzie robią kupkę.

2

@SinMistico Ważne, że ładnie klepią sobie w środku pola, więcej nie potrzeba Guardioli :)

0

@Sysia11 Ter Stegen to był top, ale ze 2 sezony temu :P Aktualnie to dobry bramkarz, nic więcej.

1

@Encore Jeszcze dzisiaj nie było tego pytania :)

0

@pt9 Nie będzie miał kto mu posyłać piłki to i tak to będzie wyglądało :)

1

@Szreko Skończy się popijanie Colki.

1

@amanter a myślałem, że w petrodolarach.

0

@PatrychoO Jakby sprzątnęli takiego Ronaldo sprzed nosa CIty to byłoby coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

A tak kluby płakały, że nie ma kasy na transfery przez pandemie, a teraz wychodzi na to, że jest to jedno z lepszych okienek transferowych ostatnich lat :P

3

@Criss18Barca Jeden uj, żeby tylko dobrze się to oglądało :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To już pewne z tym Ronaldo w City?

1

@neeed Żeby ten Ronaldo jeszcze się nie przebudził u boku Guardioli..

0

@JimMorrisonFCB Jak na Japończyków przystało. Czekam na świecące się skiny do piłki, i ogniste strzały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?